Polityka - moja fantazja cz. 1

Polityka - moja fantazja cz. 1A więc kandyduję w wyborach parlamentarnych. Zostałam politykiem. Teraz dopiero ubieram się bardzo elegancko. Ale cóż, zdaję sobie sprawę doskonale, czym to będzie okupione. Już przewinęłam się przez tyle łóżek polityków, że aż sama się sobie dziwię… Najpierw musiałam „dać” lokalnemu szefowi partii w regionie, za to, że wysunął moją propozycję… To był starszy pan… przyjechał do mnie do domu, no i jak mogłam nie zaprosić go do mego własnego łóżka…. Okazał się tak dziarski, że omal nie połamał mojej wersalki, a sąsiedzi zapewne musieli zakrywać uszy, tak głośno rozlegały się moje jęki i… krzyki… Gdy już ze mną skończył, a było to pewnie koło północy, oznajmił, że właściwie jego akceptacja była czysto formalna… Tak naprawdę moją propozycję startu wysunie szef regionu…. Który lada dzień pojawi się u nas, na dożynkach…. No więc na tych nieszczęsnych dożynkach musiałam nadstawić tyłka po raz kolejny…. Pamiętam doskonale, jak podciągałam spódnicę na tylnim siedzeniu mercedesa. Szef regionalny był nieco „wypity”, więc zbyt długo mnie nie chędożył…. Skończył szybko…. Problem w tym, że skończył zbyt szybko…. I we mnie! Kiedy oburzona chciałam naciągnąć majtki i poprawić spódnicę, ten powstrzymał mnie.
- Czekaj…. Jeszcze kierowca.
https://lol24.com/fotki/seksowne/polityka-moja-fantazja-17558

100%4
Historyczka

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyka, użyła 237 słów i 1435 znaków.

7 komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

 • Wluczykij

  Wersalka??? Serio

 • xeeleeFirst

  P.T. Historyczka opracowała obszerny tekst ilustrowany zdjęciami na temat "seks a polityka".  
  Także... w rzeczywistości.. te powiazania są czasami  bardzo dramatyczne.  
  Wystarczy wspomnieć np. Clintona i Levinski i wiele innych historycznych ważnych postaci, zaabsorbowanych życiem erotycznym. Zazwyczaj powiązania te są bardzo  skomplikowane. Historyczka, w swoim  
  opowiadaniu  przyjęła model "uległości". Może w następnych tekstach na ten temat... wprowadzi więcej intryg. Należy podziwiać autorkę... Jest niestrudzona. Gratuluję rezultatów.

 • Historyczka

  @xeeleeFirst dziękuję!

 • White

  Masz mój głos

 • auder

  Jeszcze nasza droga Marta musi "powalczyć" o odpowiednio wysoką pozycję na liście wyborczej Potem czeka ją długa praca w regionie, by zyskać poparcie w narodzie. A naród to różne warstwy społeczne, które po swojemu rozumieją jak należy odwdzięczyć za poparcie Temat rzeka, który może być najdłuższym serialem w Twojej kolekcji Historyczko, zwłaszcza, że kampania dopiero startuje. Czekamy więc na początek

 • MrHyde

  A co ze zbieraniem podpisów poparcia w terenie? Stanęłaby kandydatka ze stolikiem i parasolem na warszawskiej "patelni", pogadać z potencjalnymi wyborcami, co?

 • AnnaAneta

  Kontynuuj.. świat polityki idealnym tłem dla najbardziej wyuzdanych fantazji

 • Historyczka

  Jak sądzicie, czy to ma sens? Czy powinnam kontynuować?

 • gta

  @Historyczka Może być. Tylko musisz się bardziej postarać, bo kampanie polityczne okazują się zdecydowanie ostre i brutalne, jeśli wiesz o czym mówię.

 • Aladyn

  @Historyczka Jak najbardziej, jako że politycy wszelkiej maści potrafią pieprzyć o każdej porze dnia i nocy.  

 • Wluczykij

  @Historyczka    Nie