Polityka - cz 13 - profesjonalizm fotografa

Polityka - cz 13 - profesjonalizm fotografaPanie fotografie, ale dlaczego kazał mi pan do zdjęć wyborczych założyć minispódnicę??? Czy to aby eleganckiej i porządnej damie uchodzi???
No cóż, jestem w pełni zdana na pana… Ufam w pański profesjonalizm….
Ale dlaczego kazał mi pan założyć takie buty! Cóż za szpile…. Przecież one odkrywają palce…. I są lakierowane! Czy one na pewno są w zgodzie z regułami dress kodu? Czy nie będą nadto przykuwały męskiej uwagi??? Czy przypadkiem nie są nieco „dziwkarskie”??? Nie chciałabym, aby komentowano moje plakaty – „Patrzcie jaka zdzira! W jakich kurewskich bucikach paraduje!!!”
Tak pan zapewnia? Czy na pewno nie będą ferować docinek: - „Pewnie tak pokazuje nogi, żebyśmy wiedzieli, że jest gotowa je rozkładać! Przed wszystkimi!!!”
Panie fotografie… czy bluzeczka, którą mi pan zalecił założyć, ma przypadkiem nie za duży dekolt??? Czy aby nie za bardzo eksponuje mój biust??? Jak będą prezentowały się takie plakaty wyborcze?
Co powiedzą ludzie??? Czy nie skrytykują: - „Patrzcie jak nadstawia cyce! Lafirynda! Aż się prosi, żeby ją ktoś dorwał i je porządnie zmacał!
Panie fotografie… ale dlaczego ja mam tak trzymać ręce??? Dokładnie na piersiach? Jak to zinterpretują krytyczni, małomiasteczkowi wyborcy? Czy aby nie odbiorą tego gestu niczym zaproszenia? – jestem Twoja… Weź mnie???
Twierdzi pan, że nie, że raczej – wybierz mnie? Jak ja ufam w pański profesjonalizm!

Historyczka

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyka, użyła 237 słów i 1477 znaków, zaktualizowała 28 sie 2019.

2 komentarze

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

 • OnAnOn

  Doświadczony fotograf doskonale wie, jak modelka ma być ubrana, jaką ma wybrać pozycję i jakiego użyć ujęcia aby zdjęcie wyborcze przyciągało.  Pani Polityk zostało iść na ugodę, nawet jeśli oznacza to pokazywanie trochę swoich atrybutów,  wysuwanie swoich pięknych okrągłych piersi, podwijanie nieco tej króciutkiej spódniczki czy sugestywnie trzymanie dłoni na piersiach. Męska część populacji z chęcią zagłosuję na taką kandydatkę...    Tak więc uległość względem pana fotografa jest wskazana, skoro tak bardzo się stara....  

 • Historyczka

  Panowie, a Wy co sądzicie o śmiałej koncepcji fotografa?

 • Czytelnikg

  @Historyczka idealna do prywatnej sesji, szczególnie na tym łóżku

 • Historyczka

  @Czytelnikg Jak mam rozumieć Twoją ocenę - "idealna"??? - Co małeś na mysli?

 • Czytelnikg

  @Historyczka fotograf na pewno chciał zrobić jej rozbieraną sesję z finałem na łóżku

 • Historyczka

  @Czytelnikg ale jak to??? pani kandydat na posła? to tak wypada???

 • Czytelnikg

  @Historyczka pokazuje przecież że trzyma w dłoniach największą broń kobiecą i jest zdolna by jej użyć dla dobra kraju