Polityka - cz 13 - profesjonalizm fotografa

Polityka - cz 13 - profesjonalizm fotografaPanie fotografie, ale dlaczego kazał mi pan do zdjęć wyborczych założyć minispódnicę??? Czy to aby eleganckiej i porządnej damie uchodzi???
No cóż, jestem w pełni zdana na pana… Ufam w pański profesjonalizm….
Ale dlaczego kazał mi pan założyć takie buty! Cóż za szpile…. Przecież one odkrywają palce…. I są lakierowane! Czy one na pewno są w zgodzie z regułami dress kodu? Czy nie będą nadto przykuwały męskiej uwagi??? Czy przypadkiem nie są nieco „dziwkarskie”??? Nie chciałabym, aby komentowano moje plakaty – „Patrzcie jaka zdzira! W jakich kurewskich bucikach paraduje!!!”
Tak pan zapewnia? Czy na pewno nie będą ferować docinek: - „Pewnie tak pokazuje nogi, żebyśmy wiedzieli, że jest gotowa je rozkładać! Przed wszystkimi!!!”
Panie fotografie… czy bluzeczka, którą mi pan zalecił założyć, ma przypadkiem nie za duży dekolt??? Czy aby nie za bardzo eksponuje mój biust??? Jak będą prezentowały się takie plakaty wyborcze?
Co powiedzą ludzie??? Czy nie skrytykują: - „Patrzcie jak nadstawia cyce! Lafirynda! Aż się prosi, żeby ją ktoś dorwał i je porządnie zmacał!
Panie fotografie… ale dlaczego ja mam tak trzymać ręce??? Dokładnie na piersiach? Jak to zinterpretują krytyczni, małomiasteczkowi wyborcy? Czy aby nie odbiorą tego gestu niczym zaproszenia? – jestem Twoja… Weź mnie???
Twierdzi pan, że nie, że raczej – wybierz mnie? Jak ja ufam w pański profesjonalizm!

2 193 czyt.
100%21
Historyczka

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyczne, użyła 237 słów i 1477 znaków, zaktualizowała 28 sie o 8:18.

1 komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarze. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

  • Historyczka

    Historyczka · 28 sierpnia

    Panowie, a Wy co sądzicie o śmiałej koncepcji fotografa?