Moja Ewa cz.44

Moja Ewa cz.44Witam wszystkich jakoś się już trochę pozbierałem po śmierci mojej kochanej Ewuni. Oczywiście całkiem to się pewnie nie uda mi się pozbierać. Porządkując dom po utracie ukochanej towarzyszki mojego życia trafiłem na jej pamiętnik czy coś takiego jak to chyba dziewczyny nazywają sekretnik. Pomyślałem sobie, że jeżeli będzie ktoś jeszcze ciekawy naszego życia to przytoczę parę opisów naszych to znaczy moich i Ewy.  Ewa opisuje w nim część naszych przygód tylko jak dla mnie było to ciekawe jak ona spostrzegała te moje podchody by namówić ją na przykład na niezakładanie stanika jak szliśmy na imprezę lub zakupy. Widzę też, że na LOLu pojawiły się nowe osoby które piszą super opowiadania. Pozdrawiam wszystkich piszących i czytających LOL24.

andkor

opublikował opowiadanie w kategorii inne, użył 139 słów i 794 znaków.

3 komentarze

 
 • condoran

  Świetnie że wracasz do żywych. Wiem co znaczyła dla Ciebie Twoja ukochana Ewunia. Sam przeżywałem każdy wyraz Twoich opowiadań. Dlatego proszę pisz dalej bo  robisz to wspaniałe. Zrób to jako pamięć i wspomnienie tej cudownej osoby. Pozdrawiam serdecznie. Jarek.

  4 lip 2022

 • andkor

  @condoran Dziękuje za miłe słowa już niedługo postaram się wstawić Ewy wspomnienia z pamiętnika. A muszę przyznać, że czytając go byłem zaskoczony jej przeżyciami.

  5 lip 2022

 • Dziunior

  Fajnie że się pozbierałeś i wróciłeś, pisz dalej jesteś świetny w tym ro robisz.

  9 cze 2022

 • meg

  Fajnie,że wróciłeś. Kilka dni temu zatanwiałam się czy i kiedy wrócisz.Pisz :-)

  26 maj 2022