Moja żona Lena.

Moja żona Lena.Witam, mam na imię Arek, jestem żonaty od 4 lat. Przez pierwsze dwa lata moje małżeństwo było super kochaliśmy się ostro co dzień lecz po ciąży między nami coś się zmieniło.  
Moja żona Lena, od pewnego czasu stała się oziębła i niedostępna. Początkowo obwiniałem o to siebie, tłumacząc sobie, że do naszej sypialni zawitała rutyna, że po prostu nie spełniam jej oczekiwań. Próbowałem to jakoś zmienić, kupowałem Lenie seksowną bieliznę, zaproponowałem gadżety erotyczne, a nawet wspólną wizytę w sex shopie, robiłem wszystko by poczuła się wyjątkowo. Niestety, efekty były znikome.


Zacząłem się nawet zastanawiać, czy to nie zbliżająca się wcześnie menopauza, podejrzewałem też, że Lena ma kochanka, jednakże żadne znaki na to nie wskazywały., sex był, ale bardzo mechaniczny, miałem wręcz wrażenie, że Lena bardziej przypomina mi kłodę niż ostrą kobietę którą znałem jeszcze przed ślubem. Ostatnią deską ratunku okazała się Julia, najbliższa przyjaciółka mojej żony, Lena zawsze zwierzała się Julii z wszystkiego. Spotkałem się z Julią w kawiarni, na neutralnym gruncie i jednocześnie w miejscu, które zapewniało prywatność, zależało mi na tym by nikt ze znajomych nas nie spotkał.  
Usiedliśmy w kącie zamówiliśmy kawę i zaczęliśmy rozmowę.  


– Lena ma problemy z potencją – powiedziała Julia zastrzegając, że Lena nie może się dowiedzieć, że jej najbliższa i zaufana przyjaciółka zdradziła tę tajemnicę którą jej powierzyła jakiś czas temu.
– Z czym z potencją ? – w pierwszym momencie wydawało mi się, że źle zrozumiałem.
– Tak z potencją. Kobiety też mogą mieć z tym problem nie tylko wy to macie. Moja kuzynka też miała bardzo niskie libido, jej mąż był załamany myślał, że nie spełnia jej oczekiwań seksualnych a to była wina libido, pomogła jej Viagra dla kobiet, ale twoja Lena nie chce nawet o tym słyszeć, twierdzi, że przyjmowanie leków na potencje sprawi, że przestanie czuć się kobietą i będzie miało zły wpływ na jej zdrowie. Próbowałam ją przekonać, ale bezskutecznie.

– Wiesz mam pomysł! Za dwa tygodnie są urodziny Leny. Ja niby o niczym nie wiem, więc nie mogę jej fundować tego typu leków bo od razu by pokapowała, że owszystkim mi powiedziałaś, ale ty jesteś przecież wtajemniczona. Może tym sposobem uda się ją przekonać?  

Byliśmy ciut za głośno kilka osób spojrzało nawet w naszym kierunku, a przechodząca akurat kelnerka uśmiechnęła się pod nosem. Julia, po chwili zastanowienia przyznała mi rację. Już wcześniej spotkała się z Leną, rozmawiały o tym problemie wiele razy. Ja podarowałem żonie erotyczną bieliznę i oryginalne perfumy z feromonami, starałem się, aby zapach odpowiadał mojej żonie, byłem miły jak nigdy dotąd.
Dni mijały, Lena przyjmowała leki. Robiła to bardzo dyskretnie, a ja jak plan przewidywał udawałem, że nic nie wiem o jej problemie, a leki traktowałem jak jakieś kolejne witaminy czy suplementy diety. Moje prezenty spodobały się Lenie, zauważyłem, że moja żona stała się mniej nerwowa, częściej się uśmiechała, a niekiedy miała nawet ochotę na pieszczoty, cieszyłem  się razem z nią. Prawdziwą niespodziankę Lenka zafundowała mi w wakacje. Był to nasz pierwszy wyjazd bez dzieci.

bliźniaczki zostawiliśmy u rodziców Leny. A ja w tym samym czasie miałem spędzić tydzień w Ełku tylko i wyłącznie z własną ukochaną żoną. Postanowiłem uczcić tę chwilę wolności i postanowiłem przygotować ukochanej niespodziankę jakiej nigdy nie zapomni.  

Zaczęło się od romantycznej kolacji i upominku w postaci bielizny erotycznej. Ku mojemu zaskoczeniu Lena także miała dla mnie mały prezent były to kajdanki. Kolację zjedliśmy w lekkim pośpiechu, pożerając się wzrokiem jak młoda para ledwo poznanych kochanków, tak się czułem. Po kolacji zabrałem żonę do pokoju by tam dokończyć resztę planu. Włączyłem naszą ulubioną piosenkę i wziąłem żonę w objęcia. Jej ciało nigdy nie smakowało tak, jak teraz. Pieściłem jędrne wciąż piersi, zsuwając język niżej, w kierunku brzucha i cipki – była mokra i gorąca, czekałem na te chwile od dawna. Jej uda drżały, a z gardła Leny wydobyły się jęki i krzyki. Kochaliśmy się ostro, jakby za chwilę miał nastąpić koniec tego świata. Brałem ją w różnych pozycjach, delektowałem się jej ciałem i jej jękiem rozkoszy. Było tak jak podczas naszej pierwszej nocy poślubnej.

Byłem oszołomiony widokiem. Lena była kompletnie naga leżała na łóżku wypięła swój boski jędrny tyłeczek prosząc mnie bym ją wylizał a potem wyruchał. Nie musiała długo czekać, chwyciłem kajdanki i skułem jej ręce z tyłu. Lena była zadowolona tym faktem, widziałem jak przygryzając wargi prosiła o minetkę. Trzymając jej cudowne pośladki przez chwilę napawałem się widokiem spływających kropli soków z jej cipki, by po chwili zanurzyć język w jej kobiecości. Lena jęczała odchylając głowę do tyłu. Wiercałem się coraz głębiej zlizując każdą kropelkę soku z cipki, mój język zataczał koła, powodując ogromną rozkosz. Lena miała orgazm, lecz jej ciągle było mało pragnęła bym wpakował jej swojego olbrzyma w jej rozgrzaną do czerwoności cipeczkę. Nie chciałem długo zwlekać, chwyciłem ją mocno za pośladki i z impetem wpakowałem całego penisa, aż po jaja. Krzyki Leny wypełniały pokoj potęgując moje doznania sekualne, czułem jak mój fiut pulsuje w jej cipce. Przyspieszyłem ruch przyciągając Lene bliżej mnie, teraz moja gorąca żona nabijając się na moją dzidę miała jeszcze większe doznania, jej ciało skręcało pod wpływem skurczów mięśni a jej cipka zaciskając się dawała mi rozkosz jakiej jeszcze nie miałem okazji doznać. Nadszedł czas na chwilę na którą oboje czekaliśmy od tak dawna, zalałem je pośladki dużą ilością spermy, było jej tak dużo, że aż spływała jej po udach. Zmęczeni padliśmy obok siebie złączeni w romantycznym gorącym pocałunku.

enklawa25

opublikował opowiadanie w kategorii erotyka, użył 1140 słów i 6153 znaków, zaktualizował 9 sty 2019.

6 komentarzy

 
 • pablos

  super historia! zapraszam tez do siebie, portale randkowe dla doroslych - BZYKANIE24 PL

 • emeryt

  A ja myślałem że mnie nic nie zaskoczy, a tu twoje opowiadanie! - brawo. Przesyłam pozdrowienia, aby twoja muza była zawsze z Tobą.

 • enklawa25

  @emeryt  ;)

 • Parker67

  Świetnie napisane

 • PaniGomez27

  :zakochany: lubie tego typu opowiadania erotyczne pisz więcej

 • Ghul2077

  Fajne opowiadanie ;)

 • AnonimS

  a niekiedy miała nawet ochotę na pieszczoty, cię się razem z nią.... cię się???

 • enklawa25

  @AnonimS cieszyłem się razem z nią tak to miało być

 • AnonimS

  @enklawa25 ważne żeby poprawić.  To się  zdarza.

 • Hajdawera

  @AnonimS Mądry zrozumie bez wyjaśnień , a ten inny dziwi się i oczekuje aż mu wytłumaczą jak bezrozumnemu.

 • AnonimS

  @Hajdawera a trol używa tymczasowych nicków