W poszukiwaniu szczęścia - PROLOG

PROLOG

GŁÓWNI BOHATEROWIE:

Ona: Gosia "Gocha" - ma 15 lat, jest szczupłą, dosyć wysoką dziewczyną o długich blond włosach z szaro-niebieskimi oczyma, które przykrywają czerwone pasujące do jej cery, okulary. Interesuje się i gra w klubie siatkarskim od 3 lat, oprócz tego lubi rysować i słuchać muzyki. Z nauką radzi sobie dosyć dobrze. Ma młodszego brata Adama, który jest od niej młodszy o 3,5 roku. Jej rodzice są nauczycielami. Na pozór szczęśliwa dziewczyna lecz czy tak jest naprawdę?  

On: Hubert - ma 17 lat, jest wysokim dobrze zbudowanym chłopakiem, o brązowych włosach i z niesamowitymi brązowymi oczami. Interesuje się koszykówką, jazdą na rolkach, choć twierdzi że nie lubi sportu. Chodzi do technikum mechanicznego. Nauka nie sprawia mu dużego kłopotu. Ma młodszego brata Krzysia, który ma 10 lat. Jego rodzice pracują jako prawnicy. Może i innym wydaje się szczęśliwy, lecz czy on tak się czuje? Czy znajdzie dziewczynę, która go nie wykorzysta i pokocha go tak bardzo jak on chce pokochać?

INNI BOHATEROWIE:

Natalia "Nacia" - ma 15 lat, jest szczupłą, wysoką dziewczyną o długich blond włosach do pasa. Ma niebieskie oczy, które przykuwają uwagę. Jest przyjaciółką Gosi, chodzi razem z nią do gimnazjum. Interesuje się siatkówką i gra w klubie siatkarskim tak samo jak jej przyjaciółka. Kocha chemie - czy pokocha kogoś jeszcze...

Tomek - ma 15 lat. jest średniego wzrostu chłopakiem o brązowych krótkich włosach oraz brązowych oczach. Jest przyjacielem Gosi z podstawówki. Lubi biegać i chodzić na siłownie. Tomek uczy się w innym gimnazjum niż jego przyjaciółka. Jest w szczęśliwym związku z Karoliną, z którą chodzi do klasy.

Mateusz " Mati" - ma 15 lat, jego sylwetka raczej nie zachwyca, ale jest dosyć wysoki, ma krótkie brązowe włosy i brązowe oczy wpadające w czerń. Jego ulubionym przedmiotem jest geografia. Interesuje się F1 i piłką nożną. Chodził z Gosią i Tomkiem do klasy. Co łączy go z tą historią?

Filip - ma 17 lat, szczupły choć nie ma wysportowanej sylwetki, ma krótkie blond włosy i zielone duże oczy. Jest przyjacielem Huberta, przyjaźni się z nim od podstawówki, interesuje się motorami i jazdą na rolkach. Ma młodszą od siebie o 3 lata dziewczynę, Patrycje.  

Alan - ma 17 lat, jest przystojnym chłopakiem o blond włosach i niebieskich oczach.   Swoim wyglądem przyciąga nie jedną dziewczynę, dobrze o tym wie, więc z tego korzysta bawiąc się dziewczynami. Jest przyjacielem Huberta i Filipa i choć różnią się bardzo od siebie są zgraną paczką przyjaciół.

Piotrek - ma 17 lat, wysoki, niebieskooki szczupły brunet. Jest otwarty, zabawny, czuły i opiekuńczy. Interesuje się informatyką, fizyką i piłką ręczną. Chodzi do liceum o profilu matematyczno-fizycznym. Czyżby wszelakie siły, energie i przyciągania fizyczne, przyciągały go nie tylko do Ziemi?  
********************************************************************************************************

**Oczami Huberta**
    Tak, tak to ja obchodzę dzisiaj 17 urodziny - myślę zwlekając się z łóżka. Podchodzę do okna, jest 1 czerwca na dworze jest wystarczająco ciepło, jak na wczesną porę. Jest 6 rano więc biorę szybki prysznic, aby zdążyć na zajęcia do technikum. Zakładam niebieskie shorty i szarą koszulkę Nike, teraz pozostało mi tylko zjeść przygotowane dla mnie przez mamę śniadanie. Zjedzenie śniadania nie zajmuje mi sporo czasu, dlatego zakładam buty i ruszam do szkoły.

**Oczami Gosi**
- Piękne chmury, jak zawsze...- mówię do siebie patrząc przez okno. Jak co dzień zachwycam się chmurami, sądzę że tylko w chmurach, a dokładniej w niebie można znaleźć szczęście. No dobra koniec tych rozmyślań! W krótkim czasie zaliczam poranną toaletę i ubieram się. Mam na sobie jasne jeansy i szarą koszulkę na ramiączka. Dość szybko zjadam śniadanie i ruszam do samochodu gdzie czeka na mnie mój tata.


********************************************************************************************************
Cześć! To moje pierwsze opowiadanie, zazwyczaj tylko komentuje wasze cudowne opowiadania, lecz od jakiegoś czasu korciło mnie aby napisać swoje. Tak o to dzisiaj dodaje Prolog, bardzo proszę komentujcie i oceniajcie. Chce wiedzieć czy warto pisać dalej czy zostać przy komentowaniu waszych opowiadań. P.s. Dziękuje mojej przyjaciółce Natalce za wsparcie podczas pisania <3  
Pozdrawiam serdecznie <3  
szalona123

7 710 czyt.
100%125
szalona123

opublikowała opowiadanie w kategorii miłosne, użyła 733 słów i 4568 znaków.

5 komentarzy

 
 • Urwisek

  Urwisek · 30 gru 2015

  hihihih  Gosia i  Hubert tak jak u mnie
  Opowiadanie super

 • Justys20

  Justys20 · 28 gru 2015

  Pisz, pisz czekam na wciągającą fabułę

 • dupek

  dupek · 28 gru 2015 · 204036779

  Co to miało być,jakaś nowa forma,,telenowela",przesłuchanie,pisz opowiadanie,a nie scenariusz,chodzi nam o emocje

 • wariatka69

  wariatka69 · 27 gru 2015

  Super

 • teddy123

  teddy123 · 27 gru 2015

  Świetne. Z niecierpliwością czekam na kolejną część. N