Pamiętnik Marty - młody sąsiad

Pamiętnik Marty - młody sąsiadMuszę to wyznać. Dużą przyjemność sprawia mi delikatne prowokowanie, a nawet zawstydzanie, młodych mężczyzn.
Może podam przykład? Kiedyś poprosiłam chłopaka z sąsiedztwa, Jonasza, bo tak ładnie ma on na imię, żeby pomógł mi zawiesić lustro. Młodzian tego dnia długo grał w piłkę i przyszedł do mnie dość późno, jednak jak mówił – nie mógł zapomnieć o danej mi obietnicy pomocy. A ja przyjęłam go w tym oto stroju. Pod cieniusim materiałem – nie miałam dosłownie nic – ani stanika, ani majtek.
Nie muszę wam mówić, jak ten chłopak był zawstydzony – czerwienił się i jąkał.
A ja zaprosiłam go do sypialni i powiedziałam, że to tam ma zawiesić mi lustro.
Sam widok tak intymnego miejsca, jak moja sypialnia, podziałał na niego, co najmniej – tak to ujmijmy – pobudzająco… Do tego świadomość – po co ja chcę lustro w sypialni – dokładnie wprost mojego łóżka? Na pewno już sobie wyobrażał, jakie to widoki będą się w nim odbijały…
Niewiele brakowało, a by to zwierciadło upuścił! Ręce drżały mu jak w febrze… A ja udawałam, że mu próbuję pomagać, więc a to nachylałam się przy nim, a to krzątałam się w kółko… Absolutnie w sposób, który umożliwiał moim piersiom porządne majtanie się… Widział doskonale jak dyndają… jak dwa dzwony…
Jonasz z wielkim trudem oddychał i cały czas się pocił… Miałam wrażenie, że pyta mnie wzrokiem – A kto tu panią będzie nawiedzał???
W pewnym momencie, żeby jeszcze podnieść chłopcu ciśnienie – zawołałam – Ojej! Ale ja przecież zapomniałam założyć pod spód biustonosza! Co za wstyd!
Chłopak miał minę zbitego psa, gdy nałożyłam na siebie szlafroczek.

Historyczka

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyka, użyła 315 słów i 1743 znaków.

5 komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

 • TakiJeden

  Oj Marto...okrutnico! Tak nakręciłaś chłopaka, świadomie eksponując swoje wdzięki, że mając te obrazy przed oczami długo i intensywnie ćwiczył swojego bułanka.  :lol2:

 • Elbarado

  Opowiadanie, jak opowiadanie, ale "dzwony" wspaniałe:))

 • jacek795

  oj, odebrać taki widok chłopakowi, to się nie godzi... ;)

 • enklawa25

  <3

 • takisobie

  Nie tylko młodzież byłaby zmieszana w takiej sytuacji, mnie by lustro na bank wyleciało z dłoni