To na Ciebie czekałem - prolog

Gdy zderzają się ze sobą dwa przeciwne światy, jedna ze stron zawsze musi ucierpieć. Czy i tym razem też tak będzie? A może znajomość tej dwójki okaże się wyjątkiem od reguły i na kartach życia zostanie zapisana jako piękna historia miłosna...
Poznają się w dość niepozornym miejscu. Poszukując prezentu urodzinowego idą do księgarni, tam po przejrzeniu kilkunastu regałów, w jednej chwili sięgają po tę samą książkę i... od tego się zaczyna.
Ona - Nikola Wysocka, jest szatynką o szarych urzekających oczach, anielskiej urodzie i naturze zbuntowanego anioła.
On - Grzegorz Kilian, dobiegający trzydziestki postawny szatyn o hipnotyzującym spojrzeniu. W kręgu swoich znajomych uchodzi za zimnego drania bez umiejętności przejawiania wyższych uczuć. Jest pewnym siebie i nieco aroganckim kobieciarzem, który zawsze dostaje to czego chce...

Wystarczyło tylko jedno spotkanie aby jej nieśmiały uśmiech ciągle powracał do niego we wspomnieniach, a on wbrew swojej woli, nie potrafił o niej nie myśleć. Wkrótce ich drogi ku zaskoczeniu obojga ponownie się krzyżują. Od tego dnia dzieje się to co raz częściej..

Są jak dwa niepasujące do siebie puzzle, jak woda i ogień, słońce i deszcz a jednak coś niewidzialnego popycha ich ku sobie..
Czy to początek wielkiej miłości, czy może wręcz przeciwnie, początek drogi na uczuciowe dno?  

______________
Mam nadzieję, że to opowiadanie zgodnie z moimi oczekiwaniami trafi do większej liczby czytelników. (Dziękuję za pomysł Joanno :))

Sensi11

opublikowała opowiadanie w kategorii miłość, użyła 264 słów i 1552 znaków, zaktualizowała 13 gru 2017.

6 komentarzy

 
 • Mo ika

  Piszesz jeszcze czy juz zaprzestalas twórczości?

 • Sensi11

  @Mo ika czasami pisze dla siebie. Tzn mam coś nowego co jest rozpoczęte, ale nie mam czasu żeby to dokończyć, a publikować na razie nie chce bo nie zdążę dopisać reszty i znowu będzie ten sam problem co był. Chcę spróbować wkręcić się w to jeszcze raz. Może uda mi się wpaść w te tory i znowu coś opublikuje.

 • Sensi11

  @Mo ika aczkolwiek tutaj nie jest problemem moja wena czy jej brak, tylko czas, którego nie mam za wiele. Ale spróbuję.

 • Mo ika

  @Sensi11 :) bede zagladac czy sa jakies wiadomości:)

 • Convallaria

  @Sensi11 trzymam kciuki za tą wenę i te chwile pisania 😊 bardzo polubiłam twojego opowiadanie I też tu zaglądam w oczekiwaniu na coś nowego. Szkoda takiego talentu. Czekamy ❤

 • Sensi11

  @Convallaria dziękuję. To bardzo miłe, że jest jeszcze ktoś kto wciąż pamięta i czeka. ❤️

 • AmeliaMPP

  Czytałam tą książkę kilka lat temu i od jakiegoś czasu jej szukam, żeby przeczytać jeszcze raz i znalazłam 😍  
  Dla osób które watpią czy przeczytać - warto!!!

 • Sensi11

  @AmeliaMPP miło, że ktoś jeszcze o tym pamięta. A ostatnio myślałam, żeby to usunąć. :)

 • AuRoRa

  Początek zapowiada się piorunująco, kobieciarz, no może być ciekawie  :cool:

 • Sensi11

  @AuRoRa więc zapraszam dalej, będzie tylko lepiej ... :D

 • agnes1709

  No to zobaczmy... :D

 • Joasia_niezalogowana

  Mam nadzieję ,że nie masz mi za złe ,że Cię 'nakręciłam' na Twoim blogu aby coś opublikować na tej stronie ? Pozdrawiam serdecznie i czekam na trzynastą część (oraz kolejne) opowiadania u Ciebie na blogu  :bravo:

 • kaktus21

  Czy mogłabyś wrzucić link do swojego bloga ? Najlepiej umieszczając go w swoim profilu :) Masz sporo większe zasoby opowiadań na swoim blogu , czasem też tam zaglądam jak się coś pojawi nowego. Powodzenia zatem życzę w dalszym pisaniu  :hi: