In the darkness 03 Epilog

Pewnego słonecznego dnia postanowiłam wybrać się do miasta z moimi znajomymi. Przyjechał po mnie mój chłopak, Luke. Na powitanie pocałował mnie w policzek. Dalej pojechaliśmy jego autem, aż do centrum miasta. Tam się umówiliśmy z resztą.
Z oddali zobaczyłam machającą do mnie szalenie Annę. Również jej odmachałam. W ciągu dziesięciu minut pojawili się inni - Max, Elizabeth, Vic, Olivia, Jon. Wszyscy w kąplecie.
Razem z dziewczynami wysłałyśmy chłopaków po coś do picia, a same weszłyśmy do butiku obok.
Przeglądałam ciuchy, ale w myślach byłam daleko.
Chwilę później usłyszałam chichot dziewczyn, które zobaczyły, jak Jon potknął się i wylał cały kubek picia na siebie. Pracownica butiku dała nam papierowy ręcznik ze słowami "chyba sobie poradzicie".
Elizabeth udało się kupić zwiewną sukienkę na ramiączka w błękitnym kolorze.
Następnie wybraliśmy się na lody.
Luke złożył zamówienie za mnie. Wiedział, że uwielbiam wiśniowy smak. Prawie wszyscy wzięli czekoladowe lub ciasteczkowe.
Postanowiliśmy pospacerować po parku. Podczas, gdy wszyscy rozmawiali i co chwilę ktoś parskał śmiechem, nie zwracałam na nich uwagi. Moje myśli znowu zabłądziły i w końcu na kogoś wpadłam brudząc mu koszulkę i upadając na ziemię. Loda nie uda się już uratować, ponieważ jedna jego połowa topi się obok mnie, a druga na koszulce intrygującego chłopaka o szmaragdowych oczach, który teraz pomagał mi wstać.
Niemal natychmiast podbiegł też Luke.
- Wszystko dobrze, Eve? - Zapytał się z troską w głosie.
- Eve... Ładne imię. - Powiedział chłopak. - Jestem Callum. - Rzekł Callum i podał mi dłoń.
Gdy dotknęliśmy się, poraził nas prąd i odskoczyliśmy od siebie jak poparzeni. Najdziwniejsze jest to, że zobaczyłam wizję, w której się całujemy.
- Czy mogę mówić Ci Cal?
- Oczywiście. - Odpowiedział i uśmiechnął się najpiękniej na świecie.

THE END

iza0199

opublikowała opowiadanie w kategorii przygoda, użyła 357 słów i 1978 znaków.

4 komentarze

 
 • Kuri

  Gabi poleciła mi przeczytać Noc Łowcy Smoków, ale jak zobaczyłem, że to opowiadanie jest zakończone, postanowiłem się za nie wziąć... I przeczytałem całość jednego wieczora xD Opowiadanie BARDZO DOBRE (jako chłopak nie przepadam za trójkątami miłosnymi chłopak-dziewczyna-chłopak, ale tu mi całkowicie nie przeszkadzało, zupełnie jak w Igrzyskach Śmierci). Nie będę się czepiał pisowni, stylistyki itp. masz tu kilka błędów, tylko skupię się na fabule i odbiorze. Fabuła ma 6+, zaskakujące momenty (końcówka wymiata. Nie wiem, czy tylko ja mam takie wrażenie, ale skojarzyło mi się ze sceną po napisach w ostatnim odcinku Angel Beats xD), nie napchałaś chmary pobocznych bohaterów, co również uważam za plus. Odbiór... Nie będę się rozpisywał, jak zredagujesz opowiadanie i wydasz jako książkę, to kupię ją z miejsca i przeczytam jeszcze raz xD Jutro biorę się za "Noc Łowcy Smoków" :P

 • iza0199

  @Kuri Zaczęłam tworzyć to opowiadanie gdy miałam ok.13/14 lat, dopiero uczyłam się pisać i sama się chcę zabić za te wszystkie błędy jakie popełniałam ;) Twoja opinia jest niezwykle wspierająca, a co do Angel Beats... mogłam się na tym wzorować, chociaż już sama nie pamiętam  :lol2:

 • Kuri

  @iza0199 Przecież teraz możesz opowiadanie zredagować i poprawić błędy ;) Przeczytałem epilog jeszcze raz... Tak, to musiała być inspiracja Angel Beats xD

 • Gabi14

  NIENAWIDZĘ CIĘ!!!!!! Nie lubię Luka, zabij go znowu, proszę!!!!!!!!!!!!!

 • iza0199

  Lubię zaskakiwać ;p

 • Karou

  No tego to się nie spodziewałam :p