Swaty 33

Swaty 33Patrzył na śnieżnobiałe, ażurowe wręcz z powodu koronki, stringi. Biel – kolor czystości – jednoznacznie kojarzył się z dziewictwem. Skąpe majteczki obciśle opinały łono nauczycielki, wyraźnie było przez nie widać zarys paska włosków i podłużny rowek.  
Zenon był zachwycony.
„W sam raz bruzdeczka do przeorania tęgim pługiem!”
Marta pamiętała jakie ma na sobie majtki. Wiedziała, że przez ich koronkę tak wiele widać. Czuła się niemal obnażona, ale nie do końca. Dawało to specyficzną, acz silną podnietę.
„Zerwij je ze mnie!” – w duchu krzyczała Marta.
Zenon, dysząc jak miech kowalski, chwycił za sznureczki. Jakby delektował się ich zsuwaniem. Powoli obnażał łono dziewczyny, jakby dokonywał aktu zakazanego. Napawał się poszczególnymi obrazami, odkrywanymi krok po kroku.
Wreszcie zjechał stringami aż do kostek, ale nie zsuwał ich dalej. Jaśniutkie majtki kontrastowały z czarnymi szpilkami i pończochami, ale przede wszystkim sprawiały wrażenie, jakby kobieta miała spętane nogi.
Marta cała była skrępowana. Mężczyzna, którego niedawno poznała, obnażył jej najintymniejsze miejsce i gapił się na nie z rozdziawioną gębą. Z ciekawością nastolatka pierwszy raz oglądającego nagą cipkę. Czuła się upokorzona, co potęgowało emocje.
„Golutka piczka… pewnikiem wygolona… i ten paseczek…”  
Rozpalony rolnik co rychlej rozpiął spodnie i wyciągnął ogromny sprzęt. Marta pierwszy raz w życiu zobaczyła równie potężny okaz.
– O Boże! Co za olbrzym! Jaki wielki! – wiedziała, że podobne okrzyki rozognią namiętność mężczyzny.
Zenon zbliżył się, otarł męskością o uda Marty.
– Nie… nie… Zrobisz mi krzywdę!
– A zrobię!
Mówiąc to, położył się na nauczycielce i przyłożył członek do szparki.

Historyczka

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyka, użyła 307 słów i 1838 znaków.

1 komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

  • Bobywolf

    Co za gratka :)  Nauczycielka w lapskach prostego chłopa ze wsi i już przed ślubem daje mu to co miała najlepszego wnieść w posagu ;)