Taneczny krok miłości "prolog"

**********  
Początek szkoły
**********
Lena
Dziś mój pierwszy dzień w gimnazjum. Trochę się boję tego co zastane za tymi drzwiami. Wiem, że ludzie mnie nie polubią, ale na cóż taki to los kujona. Mam nadzieje, że dostane się do tej grupy tanecznej, która jest tu prowadzona. Zobaczymy co dadzą mi te trzy lata.
**********
Szymon
Już siedziałem w szkole z gromadką kolegów wokół mnie, gdy do szkoły weszła jakaś dziewczyna. Miałem nadzieje, że będzie w mojej klasie, bo od razu była widać, że idzie do pierwszej klasy. Mam tylko nadziej, że nie będzie kujonkom.
**********
Oto prolog nowego opowiadania. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Proszę o komentarze z waszą opinią na jego temat.

mika1435

opublikowała opowiadanie w kategorii miłość, użyła 122 słów i 724 znaków.

5 komentarzy

 
 • grafoman

  Kiedyś dużą rolę w pozycji stada odgrywał wygląd. Aby zdobyć samicę odobniki płci męskiej musiały odtańczyć najlepiej taniec godowy. Musiały to być osobniki najzdrowsze, najsilniejsze. Mające największe szanse na potomstwo z dobrymi genami   :dancing: . Popatrzmy na twoja gimnazjalną populację - tu wyznacznikiem jest bycie ... "kujonkom". Jak w dalszych częściach dodasz jeszcze, że Szymon nosi rurki to twoją populację czeka zagłada taka jak dinozaury.

 • Endajs

  @grafoman,  :lmao: mistrzu

 • kiciax

  Jezu ale się czepiacie :O
  Ważne że dziewczyna pisze fajne opowiadania (y)  
  Pisz pisz :)

 • LittleScarlet

  Ci twoi bohaterowie nic tylko mają nadzieję i mają nadzieję. :vv Poza tym mieszasz czasy przeszły i teraźniejszy no i strasznie to wszystkie króciutkie. Jest tu chociaz 100 słów?

 • Kamilka889

  Super kiedy nastepna ??

 • Kamcia

  Kujonkom?  Chyba kujonką ;) Możesz pisać :P