Zanim wejdziesz we mnie, zanim wejdę w Ciebie.

Uczą was że, możecie. A nie możecie. Mówią wam, że jesteście wolni, a nie jesteście. Mówią wam, że macie teraz większy wybór, a macie mniejszy. Pamiętajcie, że siłą świata są narody. Siła narodu, rodzina. Siła rodziny miłość. Siłą miłości: prawda, poszanowanie i troska o drugą osobę. A kiedy to pojmiecie zobaczycie, że nie jesteście już dwojgiem, ale jednością. Wówczas zobaczycie, że naród jest jednością, świat jest jednością, wszechświat jest jednością. Jesteście JEDNO. Dlatego....
Zanim wejdziesz we mnie, pomyśl. Może to dla mnie bardzo ważne, mimo że mam opinię łatwej.
Zanim wejdziesz we mnie, pomyśl. Może nie tylko zabierzesz mój wianuszek, ale złamiesz mi serce, jeżeli odejdziesz...
Zanim wejdziesz we mnie, pomyśl. Czy jestem tą Jedyną, bo...
Mimo zabezpieczeń może powstać z tego życie.
Nie myśl, że można usunąć! Bo nie wiesz kiedy duch wchodzi do ciała i jeśli to zabijesz, jesteś mordercą... I będziesz musiał z tym żyć jak ja, aż do śmierci.  
Zanim wejdziesz we mnie, pomyśl. Jeżeli powstanie z tego życie, czy jesteś gotowy być ojcem. Bo dziecko potrzebuje ojca więcej niż powietrza, wody i jedzenia. Ono nie potrzebuje tylko ojca. Ono potrzebuje ojca, który będzie kochał. Kochał dziecko i matkę tego dziecka. Bo dziecko potrzebuje tego więcej niż powietrza, wody i jedzenia.  
Zanim wejdę w ciebie, pomyśl. Czy jestem tym, z którym chcesz tego. Nie myśl, że na teraz... Pomyśl, że na zawsze, bo może jeżeli odejdziesz złamiesz mi serce. Będę nieszczęśliwy, może znienawidzę cały kobiecy ród. Będę nikczemny, kłamliwy. Będę traktował inną, jak ciało bez duszy. Złamię jej serce, uczynię nieszczęśliwą...
Zanim wejdę w ciebie, pomyśl. Może powstanie z tego życie. Nie myśl, że możesz usunąć, bo nie wiesz kiedy duch wchodzi do ciała. I jeżeli to zrobisz, jesteś mordercą. Twoje łono już nigdy nie będzie takie jak wcześniej. I będziesz musiała z tym żyć do końca życia.
Zanim wejdę w ciebie, pomyśl. Jeżeli powstanie z tego życie, czy jesteś gotowa być matką.
Bo dziecko potrzebuje matki więcej niż powietrza, wody i jedzenia. Ono nie potrzebuje tylko matki. Ono potrzebuje matki, która będzie je kochać. Kochała dziecko i ojca tego dziecka. Bo dziecko potrzebuje tego więcej niż powietrza, wody i jedzenia.
Dziecko jest szczęśliwe kiedy jest kochane w pełni. A ma taką miłość jeżeli oboje kochacie je i kochacie siebie. Jeżeli będziecie je tak kochać, ono będzie kochać was. Będzie silne. Będzie mądre. Będzie szczęśliwe. Nie zniszczy tego szkoła, towarzystwo, ustawy. Bo każdy z nas potrzebuje miłości więcej niż wszystkiego innego. Bo taka miłość daje każdemu pewność, że nie potrzebuje niczego, ponieważ ma wszystko. Jest wszystkim. A kiedy jesteś wszystkim, możesz dać. Możesz dać wszystko i nie utracisz nic. Wówczas zrozumiesz, że jesteś JEDNIĄ.
I strach znika. Bo jak możesz się bać skoro jesteś tylko TY.

AlexAthame

opublikował opowiadanie w kategorii miłość i felietony, użył 553 słów i 3042 znaków, zaktualizował 18 kwi 2018.

5 komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

 • VeryBadBoy

  "No chodź
  Chodź ze mną do łóżka
  Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie
  Najważniejsze jest to, że jesteś  
  Gdy możemy poczuć się wzajemnie
  No chodź
  Chodź ze mną do łóżka, no chodź".
  Tak mi się skojarzyło. Czy to jakiś manifest? A może kazanie. Nic nie mam do takiej twórczości, chciałbym tylko wiedzieć, co Tobą kierowało, pisząc to. Chciałbym poznać historię tego opowiadania. :)

 • AlexAthame

  @VeryBadBoy  To nie było opowiadanie. Raczej felieton, albo przekaz. Wiele młodych ludzi zaczyna związki, bo ich hormony do tego popychają. Robią to i nie zawsze zdaja sobie sprawę z konsekwencji i odpowiedzialności. Widzisz. Uczą nas matematyki i geografii. Historii. ( nie o to chodzi, ze kłamią, chociaż kłamią, ale to inna bajka) Ostatnio doszło wychowanie seksualne. Powinni uczyć jak zawiązywać buty. Że facet to powinien być facet i zanim wsadzi, powinien być ostoją, pomocą i w ogóle znać swoją pozycję. Powinien wiedzieć, że tego chce i jest zdecydowany. Słyszałeś coś o telegonni? Jak chcesz to napisz na wiadomości. Bo może chcesz cos wiedzieć, a nie tylko zaspokoić swoją ciekawość. To jest różnica.

 • agnes1709

  Aleś "nunu" łapek nagarnął, powinni zrobić łapkowe statystyki, podium murowane. Nie gniewaj się, ale mój humor (dzięki Bogu, lepszy) pchnął mnie w kierunku napisania tego;)

 • AlexAthame

  @agnes1709 To ma być gwiazdkowy prezent. Zrobiłaś progres. Dziekuję

 • ?

  To są chyba przemyślenia po "trawce"...

 • AlexAthame

  @? Nic się nie martw. Nie tylko ty nie zrozumiałeś. :)

 • agnes1709

  @AlexAthame Czyli wychodzi na to, że 80% bywalców portalu jest za głupich, Twoje opowiadania są dla nas za mądre:D Może napisz coś, co w końcu zrozumiemy? Nie wiem... wierszyk jakiś?

 • agnes1709

  @? Dobrze, że napisałeś w cudzysłowiu, bo już zaczynałam się martwić, że może jakaś nowa odmiana, czy jak? Nie chciałabym, aby skutki były takie, jak widać, żal po stracie "miłego" byłby nieopisany:D

 • agnes1709

  No dobrze, ale co to ma wspólnego z erotyką? Chyba tylko jedno - że jest ostro popieprzone (bez urazy).:smh: Tyle tylko mogę napisać w związku z powyższym. Przykro mi.

 • MrHyde

  Nie pomyliły Ci się kategorie? Pogadanki religijne (o wchodzeniu ducha w ciało) w erotyce, to chyba lekka przesada. ;)

 • AlexAthame

  @MrHyde Nic nie rozumiesz tym razem.

 • AlexAthame

  @MrHyde chcesz pogadać? Spotkajmy się na rozmowach, bo teraz idę spać :)

 • MrHyde

  @AlexAthame Nie muszę wszystkiego rozumieć. Ten tekst najzwyczajniej w świecie nie jest opowiadaniem. Miłych snów. ;)

 • AlexAthame

  @MrHyde Nie jest. Zgadza się. To przesłanie.

 • MrHyde

  @AlexAthame więc rubryka "opowiadania" jest nieodpowiednia. Moim zdaniem z dostępnych tutaj pasuje tylko "felieton".

 • agnes1709

  @MrHyde Zgadza się.