Nauka do sprawdzianu i nieoczekiwany trójkącik

Nauka do sprawdzianu i nieoczekiwany trójkącikByła już połowa maja, więc rok szkolny zbliżał się ku końcowi. Ja, Kacper oraz Kinga uczyliśmy się do sprawdzianu z matematyki. Rodzice Kacpra byli na tygodniowym wyjeździe służbowym w Krakowie, więc nasza trójka postanowiła, że to w domu kolegi z klasy będziemy uczyć się do klasówki z matmy. Naszą wspólną naukę do pracy klasowej z matmy, umilało picie piwa, które zostało kupione przez staszego kolegę Kacpra.
- Ja pierdolę, jakie to jest trudne! Znowu będę musiał ściągać, no i znowu dostanę pałę z matmy. - rzekł wkurzony Kacper, jednocześnie pijąc Harnasia.
- Spoko Kacper, wyluzuj. - powiedziała Kinga, popijając zimne piwo. - Zobacz to jest w chuj proste, tylko musisz widzieć wzory. Poza tym, ściągi z matmy nie nauczą ciebie do matury z matmy.  
- Laska ma rację. Ściąganie na matmie, nie przygotuje nas do matury z tego przedmiotu. - odpowiedziałem koledze, pijąc piwo.
- Ech, no dobra. Macie rację! - odpowiedział kumpel. - Ściągi i matura z matmy to chujowy pomysł.
Nasza grupowa nauka do sprawdzianu z matematyki trwała jeszcze dwie godziny. W pewnym momencie nauka została przerwana, bo koleżanka z klasy wyrzuciła książki i notatki na podłogę. Następnie laska zaczęła całować mnie w usta. Dobrze wiedziałem o co chodzi przyjaciółce, więc również zacząłem całować kumpelę.
-Ej, kurwa, co wy robicie! Będziemy się uczyć, czy nie?! Skończcie te miłosne całusy. - krzyknął wkurzony Kacper.
- Hahaha, weź wyluzuj Kacperku! - rzekła roześmiana Kinga. - Chodź, daj mi buziaka. - Po chwili, słodkie usta rudej dziewczyny, spotkały się z ustami kolegi z klasy.
- Wow! Ale zajebiście całujesz się! Twoje kolczyki na języku miło smyrają mój język. - powiedział szczęśliwy kolega.
- Hahaha, dzięki.
- Masz Kinga! To dla ciebie. - rzekłem, jednocześnie rozbierając się. Kinga widząc moją sterczącą pałę, oblizała się. Cudowne usta rudej kochanki, zostały wypełnione moim sztywnym kutasem.
- Oooo taaak, kurwa, ale fantastycznie robisz loda! Ssij go, mała! Wiem, że to lubisz. - Kinga słysząc tego typu tekst, zaśmiała się. Kacper przez moment patrzył się na nas, lecz po chwili postanowił dołączyć się do nas. - Ochhh, tak! Jak mi dobrze.
- Wow! Widzę, że z Kingi jest zajebista nimfomanka! - rzekł ucieszony kolega, zdejmując T-shirt oraz skarpetki. - Chodź tu, suczko! Uwolnisz mojego gigantycznego kutasa.
Kinga słysząc tego typu tekst przerwała ssanie mojej pały, by następnie rzucić się na spodnie innego kumpla z klasy.
- Hahaha. Zobaczmy, co tam masz. - rzekła podniecona laska, jednocześnie zdejmując spodnie kolegi z klasy. - O kurwa! Hahaha! Jaki duży kutas. Wow, twój chuj jest nieziemski! Hahahahaha! - powiedziała roześmiana laska, biorąc do buzi sprzęt Kacpra.
Faktycznie. Fiut Kacpra był trochę większy i grubszy od mojej pały. Przyjaciółka ssąc tak wielki sprzęt, często dławiła się i krztusiła.
- Hahaha! Dzięki, że spodobał ci się mój duży kutas. Laski na imprezach też są podniecone, kiedy widzą moją ogromną fujarę. - odpowiedział zadowolony Kacper.
Kiedy kumpel cieszył się obciąganiem, ja w tym samym momencie postanowiłem złapać laseczkę za jej wielkie cycki. Kolega widząc moje zabawy z Kingą, postanowił przerwać robienie gały.
- Chodź maleńka, rozbierzemy cię! Pokaż Kacperkowi co ukrywasz pod swoimi ciuchami.
Kindze tego typu rzeczy nie trzeba powtarzać milon razy. Tak, więc ubrania rudej nastolatki w błyskawicznym tempie wylądowały na podłodze.
- Wow! Jesteś mega seksowną laseczką! Rude też mogą być piękne. Hahahaha! - rzekł podniecony Kacper, widząc nagą kumpelę. - Masz fajne cycki oraz zajebisty kolczyk na piździe. Hahahah.
- Hahahah, dzięki! Widzę, że spodobała ci się moja pojebana ozdoba na szparce. Hahaha! - odpowiedziała roześmiana Kinga, słysząc komplementy kolegi. - Ochhh! Hmmyyyyy! Achh! - zajęczała laska, czując w sobie dwa palce Kacpra.
Kiedy kolega robił palcówkę kumpeli, ja w tym samym momencie postanowiłem pobawić się cyckami.
- Ochhhghhh! ACHGGHH! O tak, kurwa, róbcie tak dalej! - rzekła podniecona laska. Kacper słysząc tego typu tekst, postanowił przyspieszyć palcówę.
- AAAAAA! ACHGHHH! Ja pierdolę, jak mi dobrze. Ochghhhh! Kurwa Kacper! Masz zajebiste paluchy.  
- Hahahaha! Dzięki, mała. Ty natomiast masz fajną cipeczkę. - odpowiedział kumpel.
- ACHGHHHGH! Ja pierdolę! Dosyć panowie, bo zaraz dojdę! Ochghgh! - powiedziała rozpalona laska. Kacper słysząc podnieconą Kingę, postanowił zakończyć zabawę.
- Wow! Niezły jesteś. Widzę, że jesteś mistrzem palcówy. - stwierdziłem, komentując pieszczoty kumpla.
- Hahaha, dzięki ziomek!
- Masz Marek. To dla ciebie. - rzekła laska, podając mi prezerwatywę. Po chwili gumka znalazła się na moim kutasie.  
- Chodź Kacperku! Chcę possać twoją wielką fujarę. - powiedziała Kinga, jednocześnie dosiadając mojego kutasa. Wielka pała kumpla w szybkim tempie znalazła się w słodkich ustach koleżanki.
I tak o to przeżywałem swój pierwszy trójkącik. Ja ruchałem fajną i ciasną szparkę przyjaciółki, natomiast laseczka obrabiała potężny sprzęt przyjaciela z klasy.
- Wow! To mój pierwszy trójkąt. Czuje się mega bosko. - powiedziałem, jednocześnie posuwając zajebistą cipeczkę.
- Hahaha! Ja tak samo. Pierwszy raz w życiu rucham laskę razem z inną osobą. - odpowiedział, roześmiany kumpel. - O tak, mała! Ssij moją dzidę!
Kinga nic nam nie odpowiedziała, tylko seksownie zajęczała i zamruczała.  
- Achhghhhh!
- Ochghchhh!
- Hhhyymmm! - zamruczał szczęśliwy Kacper. - Ej, ziomki! Mam super pomysł. Hahaha! - rzekł kumpel, wyjmując swojego chuja z ust Kingi. Po chwili, przyjaciel postanowił wejść w ciasny tyłek koleżaneczki z klasy.
- OCHGHH! ACHGHH! O kurwa, ale ostro! - powiedziała kochanka, czując w sobie dwa kutasy. - Jesteście chłopakami-łobuziakami. Hahaha! Tylko uważajcie! To moja pierwsza podwójna penetracja! OCHHHGHHH!
- Jasne, nie ma sprawy! - odpowiedział Kacper, ruchając dupę przyjaciółki.
Znajoma ze szkoły zajebiście zareagowała na tego typu seks. Laska co chwilę głośno jęczała, uśmiechała i oblizywała się. Widać było, że kobieta kocha łóżkowe eksperymenty. Ja natomiast byłem mega podniecony. Jeszcze miesiąc temu byłem prawiczkiem. A teraz? Teraz uczestniczę w ostrym trójkącie razem z moim ulubionymi ziomkami z budy.
- O, kurwa, ochghh! Ja pierdolę! Hahaha! Spełniło się moje marzenie. Achghghh! - powiedziała Kinga.
- Widzisz, mała. Marzenia się spełniają. - rzekł sapiący i roześmiany Kacper.
- Wow! Nie wiedziałem, że trójkat z dwoma facetami... Jest twoją fantazją. - powiedziałem, jednocześnie ruchając fajną cipeczkę.
- Ochghh! No wiesz, teksty na forach, achghh, działają na zmysły. Ochghh! O kurwa! Achghhh! - odpowiedziała, jęcząca i zadowolana laska.
- Mam pomysł. Zmieńmy pozycję. Mam ochotę na twoją ciasną pizdę. - powiedział Kacper, który non-stop posuwał tyłek koleżanki.
- Achghhhgh! Ok! Zróbmy to! Acghhgh! - odpowiedziała laska, schodząc z naszych fiutów. -  Masz Kacper, załóż to! Nie lubię brać z dupy do cipy bez zabezpieczenia. - rzekła znajoma, wyjmując ze swojej torebki prezerwatywę. - Ty Mareczku, musisz zdjąć zużytego kondoma. Nie nawidzę kiedy ta sama guma znajduje się w mojej szparce i w dupie!
- Hahaha! Ale z ciebie czyścioszka! - rzekł roześmiany Kacper, zakładając kondoma.
- No wiesz, Kacper! Zdrowie najważniejsze!  
- Hahaha! Nie no, spoko. Ja też lubię bezpieczny seks.
Po chwili, laska odwróciła się do mnie plecami wsadzając mojego fiuta do swojej dupy. Kumpel przez moment polizał słodką szparę Kingi, by następnie wsadzić swoją dzidę wporst do ciasnej pizdeczki.
- Ochghhh! O kurwa! Masz fajnego i dużego fiuta! Achghh! Ta podwójna penetracja, ochghh, w chuj mi się podoba. Ochghh! - zajęczała podniecona laseczka.
- Hahahaha! Wiedziałem, że pokochasz moją fujarę. Hahahaha! - rzekł rozpalony kolega, jednocześnie bawiąc się kolczykiem na szparce.
- Uchcghh! O tak, panowie! Bosko się czuję. Achghhgh! Ruchajcie mnie na dwa baty, achgchhhh, jakbym była rasową aktorką porno. Ochghh! Mmhhhh! - zamruczała zadowolona koleżanka, oblizując się.
- Jesteś bardzo dzielną suką, bo przyjełaś dwa zajebiste chuje. - rzekłem, łapiąc boginię seksu za cycki.
- Ochhhghhhh! Wiem o tym. Achcghh, o kuurwaa! Jestem odważną szmatą, która nie boi się, achghh, hardkorowego ruchańska. Achghhh!  
- Szmata?! Ale z ciebie świntucha. Hahaha! - zaśmiał się Kacper, słysząc tego typu tekst.
- Uchghhgh! Haahaha! Jestem ostra podczas ruchańska, o tak, i nie wstydzę się tego. Ochghh! Hahaha! - odpowiedziała kumpela.
Po kilku minutach ostrej zabawy zacząłem powoli dochodzć.
- O, kurwa za moment strzelę! Co robimy?! - spytałem się kolegów, cały czas ruchając słodki tyłeczek laski.
- Jak tak samo! Niedługo strzelę w gumę. - odpowiedział zajęty kumpel.
- Mam pomysł. Ochghchh! Zejdzcie ze mnie! Zrobimy coś zajebistego. - rzekła laska, schodząc z naszych fiutów. Następnie Kinga uklękła na podłodze. Po chwili koleżanka zaczęła masturbować się. - Ochghh! Hhymmm! Chodźcie do mnie!  
W błyskawicznym tempie podeszliśmy do rozpalonej dziewczyny. Momentalnie znajoma wzieła do buzi sprzęt Kacpra. Moja pała znalazła się w delikatnej dłoni Kingi.
- O kurwa, ale zajebiście! - powiedział zadowolony kolega z klasy, jednocześnie bawiąc się fajnymi nastoletnimi cyckami. Po chwili, nastąpiła zamiana. Słodkie usta kumpeli zostały wypełnione moim kutsem, natomiast fiut Kacpara został złapany przez lewą rękę cudownej przyjaciółki.
- O kurwa, ale mi dobrze! Hymmm! - rzekłem, ciesząc się zajebistym lodzikiem.
- Hahaha! Mam zajebisty łeb. Dwóch kolegów i seksowna kobieta. Trójkąt marzeń. Hahah! - odpowiedział kumpel. - Ja pierdolę! Zaraz strzelę. Ochghhh!  
- Strzel na moją twarz! Nie bój się! Zawsze marzyłam o czymś takim. - powiedziała Kinga, wyjmując mojego fiuta z buzi.
- Jak chesz, kochanie! Hahaha!
Po chwili ja i Kacper, jeszcze bardziej zblirzyliśmy się do ślicznej laseczki.
- OCHGHHHGHH! O TAAKKK! KURWWAA! ACHGHHH! - zawył Kacper, spuszczając się. Sperma kumpla wylądowała na twarzy i na cyckach koleżanki.
- ACHGHHH! JA PIEEERDOOOOLĘ! ACHGHGHHH! - zajęczałem, strzelając na twarz, włosy oraz na biust kumpeli.
- OCHGHH! O TAAKK! KURWAAA! ACHGHHHH! HYMMM! FUCK YEAH! ACHHHH! - zakrzyczała dziewczyna, jednocześnie dochodząc.
- O kurwa, jesteśmy niesamowici! Hahaha! Ostry trójkąt z zajebistą dupeczką... To był fantastyczny pomysł. Hahaha. Ja pierdolę! I co tam, Kinga? Który z nas ma smaczniejszą spermę? Hahaha! - rzekł szczęśliwy Kacper, padając na podłogę.
- Hahaha! Oba spusty były przepyszne! - odpowiedziała roześmiana laska, oblizując się. - Hahahha! Jestem cała w nasieniu! Muszę iść pod prysznic. Nie wrócę na chatę w takim stanie. Hahaha! Ja pierdolę, dzisiaj przeżyłam seks życia. Hymmm... Hahaha! - powiedziała roześmiana kumpela, wstając z klęczek.
- Jasne, nie krępuj się. Idź pod prysznic. Możesz skorzystać z mojej łazienki. - odpowiedział podniecony kolega. Po chwili laska udała się w stonę upragionego pomieszczenia.
- Ja pierdolę, Kacper! Trójkat z Kingą to była zajebista sprawa! Skąd wiedziałeś, że lasce spodoba się tego typu seks?
- Kiedyś na przystanku podsłuchałem pewną rozmowę. HAHA! Kinga pytała się jakieś starszej blond laseczki jak wygląda seks na dwa baty. Tajemnicza blondynecza ze szczegółami opisywała podwójną penetrację. Nasza koleżaneczka ze szkoły słyszac tego typu rzeczy, stasznie zaczerwieniła się. Na jej twarzy było widać ogromną podnietę. Hahaha! - powiedział Kacper.
- Hahaha! Ale z ciebie jebany szpieg! Hahaha! - zaśmialem się, słysząc odpowiedź kolegi. Po chwili laska wyszła spod prysznicu, by następnie usiąść między mną i kuplem z klasy.
- O kurwa, panowie! Jesteście cudowni. Seks na dwa baty... To coś nieziemskiego! Dwa kutasy w dwóch różnych dziurach. Hahahaha, o ja jebie!
- Szalona niunia lubi szalony seks. - rzekł Kacper, łapiąc Kingę za cycki. Ja również nie zamierzałem próżnować. Moja lewa ręka znalzła się na plecach dziewczyny. Po chwili paznokcie lewej ręki miło pieściły delikatne i młode ciało. Kumpela widzac naszą zabawę, uśmiechnęła się oraz słodko pojękiwała.
- Jeteś bardzo seksowna! Twoje ciało jest prześliczne. W czasie wakacji musisz często wpadać na gdyńskie plaże. - powiedział kolega, cały czas dotykając fantastycznych piersi.
- Hahaha! Dzięki, Kacper. Achghh! Jesteś bardzo miłym factem. Hahaha! Hymmm! Jesteście super ciachami z zajebistymi kutasami! Hahaha! Ochghh! - odpowiedziała szczęśliwa laska.
Nasze wspólne pieszczoty trwały jeszcze kilka dorych minut. Po skończonej zabawie Kinga wstała z podłogi. Po chwili koleżanka zaczęła zbierać swoje ubrania.
- No niestety super koledzy. Wasza ulubiona przyjaciółeczka z klasy musi iść do domu. Mam wielką ochotę na długi i relaksujący sen. - powiedziała smutna laska, jednocześnie ubierajac się.
- Seks na dwa kutasy musi być mega męczący. - rzekłem, również ubierajac się.
- Hahaha! Masz rację, Mareczeku. Dwa chuje w dwóch różnych dziurach doprowadzają kobietę do granic podniecenia. Szczerze? Mój mózg dostał pierdolca, kiedy poczułam podwójną penetrację. Hahaha! - odpowiedziała roześmiana laseczka. Po paru minutach, cała nasza trójka była już ubrana.  
- No to paaa, moi dzielni ruchacze! - powiedziała Kinga, jednocześnie prztulając mnie i Kacpra na pożegnanie.
- Pa pa, moja super suczko! Moja pała już za tobą tęskni. Hahaha. - odpowiedział szczęśliwy i dumny Kacper. Laska słysząc tego typu tekst, oblizała się.  
Po chwili ja razem z fantastyczną dziewczyną, wyszliśmy z domu kolegi z klasy.
- A masz, niegrzeczna suko! - rzekłem, jednocześnie dając soczystego klapsa w prawy pośladek koleżanki ze szkoły. Laseczka widząc tego typu uderzenie, zaśmiała się.
Po dotarciu do domu byłem bardzo szczęśliwy. Okazało się, że z Kingi jest super kochanka. Co ciekawe, sama dziewczyna lubi ostry seks. Natomiast Kacper, okazał się być super ziomem z zajebistymi pomysłami na ruchańsko. "Ja pierdolę, ale cudowna klasa. Ciekawe co będzie potem?" Pomyślałem padając na swoje łóżko.

Kemot345

opublikował opowiadanie w kategorii erotyka, użył 2546 słów i 14586 znaków, zaktualizował 10 lis 2020.

3 komentarze

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

  • MadziusiA

    Cudowne rżnięcie i jeszcze lepsze opowiadanie ❤️

  • Zdrowynapalony

    Suki powinny być zerżnietę kilkanaścioro kutasami  :sex:  :p

  • ZbereznyTyp

    Fajnie opisane ostre rzniecie młodziutkiej suczki. Rozkręciła się dziewczyna :)