Kto mi zrobi dzidziusia? cz. 5

Kto mi zrobi dzidziusia? cz. 5Mateusz patrzył jak urzeczony. Wciąż nie wierzył, że to wszystko dzieje się naprawdę. Ukląkł przed rozłożoną kobietą i zbliżył głowę do jej ud. Marta natychmiast rozłożyła przed nim szeroko nogi, co w połączeniu z zadartą spódniczką tworzyło arcyseksowne widowisko. Podciągnięta kiecka odsłaniała kuszące stringi z wyszukanej koronki, niezwykle cieniutkiej, dzięki czemu chłopak doskonale widział zarys szparki i paseczka włosków. Był w siódmym niebie. Wpatrywał się, jakby w ósmy cud świata, jakby pojawiła się przed nim nieziemska istota. Dlatego z namaszczeniem, jakby składając hołd, ucałował cipkę przez tak erotyczny materiał.
- Możesz mnie „rozpakować” – uśmiechnęła się Marta – czy może wolisz, żebym to ja sama zdjęła majtki?
Domyślała się, że oba warianty silnie pobudzają mężczyzn, zarówno gdy, jako zdobywcy zdzierają bieliznę z dziewczyny, jak również to kobieta sama, w akcie oddania, przed swym zdobywcą kokieteryjnie zdejmuje majteczki.
Chłopak nie mógł wydusić z siebie słowa. Wobec czego Marta sama chwyciła się za sznureczek stringów. Zsuwała je powoli, niezwykle powabnie, najpierw obnażając szparkę, a potem zsuwając wzdłuż nóg i przez kozaczki, które nadal miała na nogach. Wreszcie odrzuciła je na podłogę, gestem, jakby symbolizującym, że pozbywa się przeszkody w drodze do jej kobiecości. Jakby na potwierdzenie tego aktu, ponownie szeroko rozchyliła uda, eksponując już nagą cipkę.
- Jestem w pełni twoja – wyszeptała – moja norka czeka na przyjęcie gościa…
Mateusz wręcz wariował. Był potwornie podniecony. Nic nie powstrzymałoby go przed rzuceniem się na Martę. Niemal natychmiast leżał na niej, ujmując dłonią swój „mieczyk”, nakierowywał go do „pochewki”. Jednak podniecenie było zbyt silne. Zanim znalazł właściwą drogę, już szczytował. Potężna porcja białej, lepkiej substancji zalała uda, spódnicę i pończochy Marty.

Historyczka

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyka, użyła 337 słów i 2007 znaków.

2 komentarze

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

  • Historyczka

    Kto z Was ma pomysł na dalszy rozwój wydarzeń? Za inspiracje będę zobowiązana :)

  • enklawa25

    Super 👌 podoba mi się twoja wyobraźnia