Kto mi zrobi dzidziusia?

Kto mi zrobi dzidziusia?Dziecko. To było główne marzenie Marty. Ale sama go sobie nie zrobi, a nic nie zapowiadało zamążpójścia. Tymczasem zegar biologiczny tykał. Rozważała bank nasienia, czy „wpadkę” ze znajomym, jednak to drugie szybko odrzuciła, nie chcąc potem przed znajomym ukrywać tego, że został ojcem, zaś to pierwsze wydało jej się czymś okropnie sztucznym, poza tym uznała, że nie po to natura akt poczęcia uczyniła jako akt rozkoszy, żeby z tego rezygnować. Postanowiła poszukać kogoś na czacie erotycznym. Uznała, że im młodszy, tym zdrowsze nasienie, dlatego gdy trafił się 18-letni Mateusz, złożyła swą niecodzienną propozycję. Chłopak długo uważał, że jest robiony w „balona”, jednak Marta argumentowała na tyle przekonująco, że uwierzył.
- Chcę cię zobaczyć. Pokaż się.
Wysłała zdjęcie, na którym siedzi, w minispódniczce i kozaczkach. Bardzo była zadowolona z tej fotografii, ukazywała porządnie jej nogi i prezentowała ją niezwykle seksownie. Uśmiechała się na niej filuternie, więc pomyślała, że idealnie zachęca chłopca.
Mateusz był zachwycony.
- Jesteś niezła suczka!
Podniecił ją ten komentarz.
- Naprawdę? – napisała, jakby nie dowierzała, lub jakby prowokowała do większej ilości komplementów.
- Naprawdę. Chętnie cię przelecę. A masz jeszcze jakieś seksowne foty?
Marta chciała, żeby się nią podniecał. Wysłała zdjęcie z Sylwestra, jak stoi w długiej sukni, ale z wysokim rozcięciem, widać przez nie koronkę pończoch.

Historyczka

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyka, użyła 265 słów i 1534 znaków, zaktualizowała 15 sie 2020.

2 komentarze

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

 • xeeleeFirst

  Sprawnie, bezbłędnie sformułowany tekst opowiadania. Treść opowieści zawiera nowe elementy w stosunku do poprzednich utworów  prezentowanych przez P.T. "Historyczka".  

  Opowiadanie jest zapewne dla wielu czytelników bardzo podniecające.

  Zwraca zupełnie nowatorskie podejście autorki, która proponuje czytelnikom aby zarysowali, a być może zaproponowali ciąg dalszy opowieści.  

  Być może jest to zaproszenie, aby współdziałać i  zostać współautorem tego, na razie niedokończonego jeszcze opowiadania. Gratuluję dokonania.

 • jacek795

  Przydałyby się jakieś fotki dla ilustracji ;)