Zaskakujące Lądowanie rozdział 39

Zaskakujące Lądowanie rozdział 3939  
Mia  
  
   Jego miękkie usta i język są powodem, że się topię i dostaję gęsiej skórki. Nie potrafię być na niego zła. Poza tym nawet, gdyby nie doszło do zakładu i tak pomogłabym przy spisaniu towaru, który musi dokupić.  
– Wspólny prysznic i śniadanie? – pyta w usta, nie przestając całować.  
Prysznic? Razem w jednej kabinie? Wykluczone!  
Bez mojego pozwolenia, wszystkie mięśnie niczym ochronna tarcza zastygają w postaci skały. Może to głupie, bo widział już niektóre części, ale czuję dyskomfort na myśl, by mógł patrzeć na moje ciało. Nie, to jest jeszcze za wcześnie.  
Samuel zauważa zmiany w mojej postawie i przestaje mnie całować, podnosi twarz, uważnie mi się przyglądając.  
– Mia, co się dzieje? – pyta ostrożnie.  
Nie potrafiąc dłużej spoglądać mu w niebieskie oczy, robię krok w prawo, omijam go, przeczesując głowę w poszukiwaniu alibi na mój wstyd.  
   Otwieram Nespersso, wyjmuję pustą kapsułkę z kawy. Spośród trzech smaków, wybieram jeden, wkładam kubełek do otworu, zamykam maszynę i naciskam guzik. Kubek zaczyna napełniać się moją dzienną dozą kofeiny.  
– Rozmawiaj ze mną – mówi cicho za moimi plecami. Jest zmartwiony, wiem o tym. Zamykam na chwilę oczy, biorę głęboki wdech i ze zebraną odwagą odwracam się, by stanąć z prawdą twarzą w twarz.  
– Sam, ja wiem, że jesteśmy parą od paru godzin i już muszę cię rozczarować, lecz ja... ja... wybacz. – Kręcąc głową, opuszczam wzrok. Zdecydowanie to wszystko dzieje się zbyt szybko. Zaciskam dłonie w pięści, aby ukryć podenerwowanie.  
– Hej, hej. Słoneczko, ja cię do niczego nie zmuszam. – Palcem wskazującym podnosi mi brodę. Nie mam innego wyjścia, tylko odwzajemnić jego spojrzenie.  
– Ani razu tego nie zrobiłaś, a tym bardziej nie robisz tego teraz. Krok po kroku. Pamiętasz? – odpowiada.  
Samuel ponownie bierze mnie w objęcia i całuje w czubek głowy.  
– Jo – stękam pod nosem. Jestem wściekła przez ten odczuwalny do siebie wstręt. We mnie nie ma niczego sexy, a zwłaszcza po ostatnich trzech latach i tu tkwi ten problem. Nienawidzę mojego ciała.  
– Masz dzisiaj coś konkretnego w planie? – odzywa się po chwili chłopak, a w jego minie czyha niepewność, dlatego spontanicznie przychodzi mi chęć podroczenia się z nim.  
– Nooooo, nazbierało się tego trochę. – Zaczynam wyliczać na palcach. – Pranie, kurze, poodkurzać, przebrać pościel, umyć okna, zmienić firanki, wyrzucić śmieci, zakupy. – W sumie chcę tylko poodkurzać, załączyć automat i pójść na drobne zakupy, ponieważ resztę zrobiłam w zeszłym tygodniu, lecz tego chłoptaś nie zauważył.  
– Okna myłaś w tamtą sobotę, tak samo zmieniałaś firanki i przebrałaś pościel, więc nie wal mi tu ciemnych tynków. Co do zakupów, odkurzania i śmieci. Wszystko zrobiłem wczoraj – mówi tak, jakby nic się nie stało. Oczy wypadają mi z głowy, a gęba staje tak szeroko na oścież, iż mogę przysiąc smak własnych palców u stóp. On… WHAT???  
– Co... jak... kiedy... jaja se robisz? – Wchodzi we mnie świnka morska na speedzie. Pierw otwieram śmietnik – pusty, następnie sprawdzam lodówkę. Zapełniona niezbędnymi środkami. Idę pod drzwi korytarza, lekko się pochylam i sprawdzam, czy na mojej jasnej w mozaikę wygładzinie PVC są jeszcze resztki po czwartkowym wspólnym śniadaniu.  
Mia, to są halucynacje!  
  Zaczynam od nowa procedurę sprawdzania. Z zamiarem po raz trzeci upewnienia się, czy mam zwidy, Samuel zatrzymuje mnie za biodra, a na jego ustach widnieje uśmiech pękających kącików. 
– Tak. Zrobiłem zakupy. To, co było zapisane na kartce, kupiłem. Śmietnik był pełny, więc go wyniosłem, a że w czwartek nakruszyłem francuskim ciastkiem, jak jakiś bachor, to poodkurzałem… – Przerywam mu chrząknięciem, choć zaskakuje mnie jego poświęcanie uwagi banałom, tak w tym tkwi perfidny haczyk i na bank zaraz wyskoczy, czy może wyprać…  
– Mia? Wiem, że to durne, ale mogę wyprać parę rzeczy razem z twoimi? – pyta cichym pełnym nadziei głosikiem, robiąc się lekko czerwony na licach.
HA! BINGO! Wybucham śmiechem. Skąd wiedziałam, że on o to zapyta? Bo to Samuel, który specjalnie zostawia swoje brudne majty i cuchnące skarpetki w misce leżącej na pralce.  
– Z czego się chichrasz? – Ta sytuacja musi być dla niego naprawdę mega obciachowa.  
Łapię powietrze, by ochłonąć.  
– Bo czułam to w moczu, że o to zapytasz – odpieram, a chłopak zakłopotany drapie się w czubek głowy. Wspominałam już, jaki jest słodki? 
– Przyłapany! – Ramiona opadają mu w dół, robiąc minę błagającego szczeniaczka. Brakuje, by zaczął piszczeć o litość. Skubaniec wie dobrze, co zrobić, abym wymiękła. Chyba będę potrzebowała uodparniającą szczepionkę przeciw przesłodkiej mordeczki.  
– Przynieś, co masz, a wypiorę w pralce, którą słychać aż w Paryżu. – W końcu się lituję.
– Dzięx słoneczko! – Rozwesela się, prezentując najlepszy uśmiech tego świata, daje mi buziaka.  
– Ty rozwiesisz – uprzedzam. Podczas przechodzenia małego kryzysu odkryłam jego umiejętności rozwieszania wilgotnych ubrań, dlatego nie zamierzam z nich rezygnować. Wtulam głowę w nagi tors, napawając się krótką ciszą.  
– Nie ma problemu. Powiedz, pomożesz mi w tym zaopatrzeniu?  
– O której masz zamiar być w barze?  
Przechyla mnie razem z sobą w stronę pokoju gościnnego, żeby zerknąć na wiszący nad telewizorem zegarek.  
– Jest krótko przed dziesiątą. Zaczynam o siedemnastej. Co byś powiedziała tak na dwunastą? Jak sądzisz damy radę? – Aha, mój chłopak wątpi w moje możliwości. Mój chłopak, ale dziwacznie to brzmi.  
– Mhm. – Klaszczę w dłonie. – Aport po ciuchy. Hop, hop! – Zaczynamy się znów śmiać.  
– Jesteś kochana. – Daje mi dziubka w czoło i opuszcza mieszkanie w samych bokserkach… Bezwstydnik jeden!  
   Samuel to osoba, która zawsze wie, co ma powiedzieć lub zrobić, aby rozładować dla mnie niemiłą atmosferę, jest moim światłem w tym cholernym tunelu, a także wie jak reagować, gdy robi się zbyt poważnie. To w nim najbardziej kocham i doceniam.  
Duszkiem wypijam chłodną kawę, odstawiam kubek na bok i idę do sypialni po kosz z praniem, a następnie do łazienki, aby napełnić bęben automatu.
 Samuel wraca z paroma ubraniami w ręku, które wkłada do przygotowanej pralki. Wciskam start, a wychodząc z toalety, w podziękowaniu dostaję małego klapsa w tyłek. Odwracam się do niego i ze słodkim na twarzy uśmiechem wydaję komendę:  
– Robisz śniadanie.

AHopeS

opublikowała opowiadanie w kategorii miłość i erotyczne, użyła 1137 słów i 6677 znaków, zaktualizowała 25 wrz 2020.

5 komentarzy

 
 • Shogun

  No Samuel rzeczywiście bezwstydnik haha. Żeby w samych bokserkach latać po bloku haha :D

 • Basiaa

  No i jak tu nie kochać tej pary. Są fantastyczni.

 • AHopeS

  @Basiaa Dziękuję  :) Bardzo miło przeczytać.

 • Gazda

  Powoli, powoli a dojdzie Sam do celu. Wszystko w swoim czasie.  :bravo:

 • AHopeS

  @Gazda dziękuję. :wstydnis:

 • AHopeS

  @Gazda  "Wszystko w swoim czasie." - a co kiedy czas ucieka i za wiele się go nie ma?

 • Gazda

  @AHopeS no to jak to mówią - panie szofer gazu :P

 • AHopeS

  @Gazda Jazda GAZDA?

 • szaramyszka

  Pomalutku powolutku Mia wyjdzie z tego A Sam jej pomoże, autorko Ty wiesz, brawo TY!! :bravo:

 • AHopeS

  @szaramyszka Dziękuję. Miło  :wstydnis:

 • AHopeS

  @szaramyszka " autorko Ty wiesz "  autorka nic nie wie.

 • szaramyszka

  @AHopeS wie wie  ;)

 • AHopeS

  @szaramyszka  :shrug:

 • Margerita

  łapka w górę Samuel nie za szybko ta wspólna kąpiel

 • AHopeS

  @Margerita  :shrug: