Tak powinno się godzić

- Nie masz racji!  
- Dlaczego nie możesz zaakceptować tego, że mam inne zdanie niż Ty!  

Sama już podniosłam głos, ale bardzo nie lubię się z nim kłócić. Usiadł właśnie na kanapie obok mnie, ale widzę, że już go nosi. Tak samo jak mnie, źle na mnie nasze kłótnie wpływają. On tak samo jak ja jest uparty. Ale w końcu nie wytrzymuję.  Musze coś zrobić, przecież to nie ma sensu. Kiedy tylko o tym pomyślałam przysunął się do mnie. Ciekawe co planuje zrobić.  Patrzy mi głęboko w oczy, ale chwila, czy ja dobrze widzę, że w spodniach zrobiło mu się dość ciasno?  

- Widzisz co zrobiłaś? - zapytał mnie, cały czas patrząc mi w oczy i oczekując mojej reakcji.  

Pokiwałam głową na tak, nie odrywającą od niego wzroku. Rękami szukam jego rozporka. Kiedy już go znajduję, rozpinam mu spodnie. On w tym czasie rozpina swoją koszulę,  rzuca ją na podłogę, zaraz po niej wstaje, ściąga spodnie.Zostaje w samych bokserkach, ale zaraz i z tym sobie poradzę. Podchodzi do mnie, podwija moja bluzkę do góry, i zaczyna pieścić piersi. Robi to trochę na złość,  wie że tego nie lubię. Pora przejąć inicjatywę. Wstaję,  zrzucam spódnice na ziemię, zostaje w samej koszulce i stringach. Ruchem głowy daję mu znać,  żeby pozbył się  bokserek. Już wie na co mam ochotę, czeka na mnie na kanapie. Zwarty i gotowy,  podobnie jak ja. Siadam na nim okrakiem, odchylam majtki, on w tym czasie bierze do ręki swojego kutasa i pomaga mi go włożyć we mnie. Cudowne uczucie. Już miałam mokro, ale z każdym moim ruchem robię się jeszcze bardziej mokra. Zaczynam delikatnymi ruchami, ale jestem taka pobudzona, że muszę to wykorzystać. Łapie mnie za tyłek,  wie że to lubię.  Pomaga mi złapać odpowiednie tempo, cały czas nadając temu rytm. Oj, czuję że tak szybko dojdę. Jak zawsze nie powstrzymuję się w jękach,  on to lubi. To jak jestem głośna. Przyspieszam, on to wyczuwa. Jestem coraz bliżej,  ale też zaczyna mi brakować sił.   

- Zaraz dojdę... - mówię resztką sił.  

Zaraz po tych słowach nadchodzi mój orgazm. O jak cudownie. Samowolnie wbijam mu paznokcie w klatę. Mój krzyk pewnie słychać u sąsiadów, no cóż, życie. Widzę jego uśmiech i czuję że dłonie zaciskają się mocno na moich pośladkach. Wstaje, trzymając mnie dalej nabitą na jego penisa. Oplatam mocniej nogi wokół niego.  Wiem, że długo mnie tak nie utrzyma, ale cieszę się z tej chwili. Cudowne uczucie kiedy mnie tak bzyka. Zaczynamy się całować, tak namiętnie jak mało kiedy. Czuję, że już jest zmęczony tą pozycją,  ale nie przestaje. Podchodzi do łóżka i rzuca mnie na nie. Pewnym ruchem ściąga mi majtki, rzuca na podłogę. Łapie za uda i gwałtownie odwraca.  Daje mocnego klapsa - to oznacza że mam się wypiąć. Posłusznie to robię. Na moim tyłeczku ląduje kolejny klaps. Mocniejszy. Po nim zostanie ślad. Słychać mój jęk, z każdym pchnięciem głośniejszy. Chwilę po nim mokre odgłosy mojej cipeczki, kiedy on zaczyna mnie posuwać od tyłu. Robi to coraz mocniej i szybciej, czuję że nadciąga kolejny orgazm. Pomagam sobie ręką i zaczynam masować łechtaczkę. On łapie mnie za włosy jedną ręką przyciągając do niego. Druga daje kolejne klapsy. Już nie wytrzymuję i kolejny raz dochodzę. Wyginam ciało,  a moje skurcze powodują równie mocne doznania u niego. Czuję jak jego penis pulsuje i zalewa mnie gorącą spermą. Na sam koniec mocno dociska mnie do siebie. Lekko jęczy, lubię to. Wyjmuje go, chwilę po tym sperma zaczyna wypływać ze mnie. Tradycyjny klaps na koniec, po którym opadam na łóżko. On kładzie się obok mnie. Obydwoje ciężko dysząc uśmiechamy się do siebie. Nagle on zbliża się do mnie, daje mi całusa w czoło mówiąc:  

- I tak oto kochana powinno się godzić.

KobietaZagadka

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyka, użyła 705 słów i 3828 znaków, zaktualizowała 28 lip o 11:57.

3 komentarze

 
 • kitu

  No zgadza się,bo w tym cały ambaras aby dwoje chciało naraz.....-się godzic.Opowiadanko standardowe,opisy stosunków też nic nowego,ale jako plus-bez wulgaryzmow,łądnie prowadzona akcja no i jej wynik:2x orgasm u kobiety to nie lada sukces.
  W sumie opowiadanko krotkie,treściwe i.....nic więcej.

 • Wielbiciel

  No po prostu... gratuluję, podniecilaś wielbiciela;)

 • FoxyLadySeducer

  Aż warto się czasem pokłócić żeby móc się tak pogodzić