Zaskakujące Lądowanie rozdział 22

      22
  Samuel

     Jej usta, język i smak sprawia, że moje serce doznaje kolaps, a mózg rozlewa się uszami. Mia samym pocałunkiem gwałci moje zmysły. ‘Jest to w ogóle legalne?’ Staram się być delikatny, nie robić nacisku, ale trudne to cholernie zadanie, gdy jestem twardy, aż jądra bolą. Potrzebuję więcej, pragnę więcej, pragnę JEJ.
    Za każdym razem biorąc prysznic, nie mogłem się powstrzymać i trzepałem Wacława, mając przed oczami moją damę upijającą łyk mojego koktajlu z mojej szklanki w moim barze. Te wargi, ta uroda, a przede wszystkim jej krągłości katapultowały mnie dosłownie w minutę w orbitę.  
    Od kiedy ją poznałem żadna inna dziewczyna nie była dla mnie tak podniecająca jak ona. Tylko Mia sprawia, że mój książę budzi się do życia. Siedem długich tygodni musiałem żyć fantazjami, które nie dorastają rzeczywistości do pięt, choć palce mnie swędzą, by ją dotknąć, pieścić, tak wiem, iż wystarczy jeden fałszywy ruch z mojej strony, by skończył się na jej blokadzie, a wtedy będę mógł mojej jedynej szansie powiedzieć ‘Goodbye.’
– Mia? – wzdycham w jej usta, muszę nas powstrzymać, zanim dojdzie do jądrowej erupcji.
– Jeżeli nie przestaniemy, to nie będę umiał się powstrzymać i... Hhhhh. – Z ust wydobywa mi się jęk pożądania, kiedy przygryza moją dolną wargę.
– Nie przestawaj – prosi cała napalona.
Próbuję. Naprawdę. Ale już jest za późno, moje myślenie właśnie macha mi na pożegnanie, robiąc miejsce dla mowy ciała. Biorę moją rękę z tyłu głowy, powoli opuszkami palców przesuwam je od ucha po szyję w dół aż po dekolt. Jej klatka piersiowa napełnia się powietrzem, ciało na nowo zostaje pokryte gęsią skórką. Wszystkie uczucia, jakimi ją darzę wyrażam w tym pocałunku, jestem blisko stracenia panowania nad sobą. Prądy, które przechodzą przez mój kręgosłup doprowadzają, że wystarczy tylko jedno otarcie członkiem o jej krocze, by mieć spust prosto w gacie, gdzie nawet w wieku dojrzewania nie doszło do Gejzeru spowodowanego lizaniem.  
   Chryste! Żadna loszka nie trzymała mnie tak za jaja, jak trzyma mnie Mia.
Wkładam powoli dłoń w jej dekolt, opuszkami przesuwam po nasadzie stanika, a to, co czuję, bardzo mi się podoba i chciałbym tego więcej. Ustami wybieram się na wędrówkę, schodząc coraz niżej.  
– Ahhh… – Cicho stęka, składam następny lekki pocałunek na fiołkiem pachnącej skórze a dziewczyna odrzuca w rozkoszy głowę w tył, jej podniecenie jest wręcz namacalne.
  Muszę. Po prostu muszę widzieć ją w ekstazie. Wsuwam dłoń w biustonosz, pięknie twardy sutek woła o pieszczoty, aż pieką mnie paluchy, by go mocniej zgnieść, lecz na ostatkach zaciągam ręczny i biorę jej idealnie pasującą w moją dłoń pierś i zaczynam się nim jarać. ‘Marzenie każdego siusiaka. Wrrrr.’  
  Przesuwam kciukiem po cudnie nabrzmiałej brodawce, a instynkt hieny rozkazuje mi osunąć materiał stanika w dół i posmakować guzek.
– Sam! Ja… Ja... – Nie potrafi dokończyć, gdy mocniej zgniatam jej pierś.
– Ohhh…  
‘ Tak słoneczko, daj mi to’. Proszę ją w myślach. Ustami, schodząc coraz niżej prosto w dekolt, nie jestem w stanie więcej czekać, muszę poczuć pod językiem gruczołek. Odchylam materiał białego stanika, a reprezentowany moim oczom widok doprowadza do wybuchu mózgu, przerabiając go w mielonkę.  
Ta oto piękna kobieta jest stworzona tylko dla mnie!  
Ona jest miłością mojego życia. Będę ją chronić i pielęgnować, aż do końca moich dni. Może kiedyś... Kiedyś opowiem jej o wspólnych upodobaniach do pikantnego seksu, a także jestem gotów czekać niczym kania deszczu.
Niechaj moc będzie ze mną! Miecz w górę!
‘Ale tyś durny Sam!’ - Ciii.

2 265 czyt.
100%30
AHopeS

opublikowała opowiadanie w kategorii miłosne i erotyczne, użyła 672 słów i 3820 znaków, zaktualizowała 3 lip 2019.

7 komentarzy

 
 • Basiaa

  Niezawodna jesteś, można czytać w ciemno i się nie zawiedziesz.

  92%

 • wiliino

  dziękuje i kolejne 20 godzin czekania ostanie opowiadanie a w zasadzie to cykl opowiadań, które mnie tak wciągnęło było autorstwa Nefera pod tytułem "Pani dwóch krajów".

  92%

 • YankoWojownik

  Łapa.

  92%

 • Margerita

  Super część łapka w górę

  100%1

 • Gazda

  Oj, oj, ale się dzieje. Byle Samuel nie pędził jak strzała. Tylko znowu trzeba będzie czekać na dalszy ciąg

  100%1

 • szaramyszka

  Rozkręcaj tak dalej sytuację byle by Mia mu nie zwiala, A część jak zwykle mega 😊😘👍

  100%1

 • Zakochana5

  Cudo!

  100%2