Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Nastoletnia córka sąsiadki (Wersja poprawiona i skrócona)

Nastoletnia córka sąsiadki (Wersja poprawiona i skrócona)Jest to moje trzecie tego typu opowiadanie. Mam jednak nadzieję, że wam się spodoba.  Zachęcam do komentowania. Życzę wam miłego czytania :)

"Nastoletnia córka sąsiadki"

     Joanna jest śliczną siedemnastoletnią dziewczyną o długich czarnych włosach i zielonych oczach. Wprowadziła się do mojego bloku wraz ze swoją matką jakieś dwa lata temu. Wyglądała na dużo starszą niż była w rzeczywistości. Była hojnie obdarzona przez naturę. Kiedy spotykałem ją miała zawsze na sobie coś seksownego. Lubiła jak mężczyźni na nią się patrzą. Jak wlepiają w nią swe spojrzenia. Wszystko się zmieniło pewnego wieczoru, kiedy przyszła do mnie mam Asi i poprosiła abym na czas jej wyjazdu zaopiekował się Asią. Znałem już trochę Asię i jej mamę, więc się zgodziłem. Było już popołudnie. Wziąłem najpotrzebniejsze rzeczy i udałem się kierunku mieszkania Asi.
Z wejściem do mieszkania nie miałem problemów, bo sąsiadka przed wyjazdem zostawiła mi swoje klucze. Mieszkanie Asi nie było duże. Kuchnia łazienka i trzy pokoje. Kiedy wszedłem do środka usłyszałem głośną muzykę dobiegającą z pokoju Asi. Drzwi do jej pokoju były niedomknięte. Kiedy podszedłem bliżej i zajrzałem przez szparę. Wtedy ujrzałem na łóżku leżącą nagą Asię. Leżała na plecach z rozchylonymi szeroko nogami zabawiającą się swoją wygoloną myszką. Ten widok mnie zamurował. Puls zaczął przyspieszać a mój członek budził się do życia.
- Jezu, ale widok!  
Nigdy się nie spodziewałem takiego widoku.  Miałem wtedy na sobie szare dresowe spodnie i podkoszulek. Wpatrywałem się w jej cudowne nagie ciało. Nie mogłem oderwać od niej wzroku. Wsunąłem dłoń w spodnie i zacząłem go masować. Czułem, jak budzi się do życia. Asia leżąc na plecach delikatnie masowała sobie mokrą i wygoloną cipkę. Mimo włączonej muzyki słyszałem jej stękanie.  Wyjąłem go ze spodni i zacząłem się nim bawić. Kiedy chciałem nieco bardziej uchylić drzwi te głośno zaskrzypiały. Asia przestraszona zakryła się i spojrzała na drzwi, w których stałem ja ze stojącym kutasem w ręku.  
- O kurwa, ale mnie przestraszyłeś! Co ty tutaj robisz? - Zapytała speszona.  
W tym momencie szybko schowałem małego do spodni i zapadła kompletna cisza.  
- Miałem się tobą zająć. - Odpowiedziałem po chwili.  
Asia popatrzyła na mnie potem skierowała wzrok w dół.  
- Widzę, że ty też w formie.  
- Co masz na myśli?  
Asia uśmiechneła się. Już się nie krępowała. Wstała z łóżka zrzucając z siebie prześcieradło i naga podeszła do mnie.  chwyciła za rękę.
- No to chodź!  
- Co robisz?
Asia bez słowa stanęła przy mnie po czym wsunęła dłoń w moje spodnie. zaczęła go masować.  Po chwili już klęczała zsuwając moje spodnie. Na widok stojącego penisa  
oblizała wargi po czym chwyciła dłonią prącie i chwile nim poruszała. Odkrytą żołądź zaczęła delikatnie lizać końcówką języka. Cały czas spoglądając na moją reakcję.  
- Tak! Hmm!  
Jej język delikatnie pieścił jego główkę. Po chwili Asia wzięła go do buzi.  
Ssała go delikatnie. Położyłem dłoń na jej głowie. Kiedy ją dociskałem zaczęła się krztusić nim.  
- Och! Taak! Nie przestawaj.  
- Podoba ci się?
- Tak Maleńka! Hmm!
Asia robiła to z takim zaangażowaniem. Jedną dłonią bawiła się moim kutasem drugą masowała sobie myszkę.  Byłem w siódmym niebie. Czułem, że za niedługo dojdę.  
- Zaraz dojdę!  
Wyjęła go z buzi i kontynuowała dłonią.
Po kilku chwilach Asia otworzyła usta. Ruszała nim coraz szybciej i czekała na finisz. Młoda już wiedziała, że to już. Zbliżyła otwarte usta. Wtedy mój kutas trysnął. Cała zawartość chlusnęła na je twarz piersi. Po czym znów wsunęła go do buzi. To było cudowne przeżycie.  Po wszystkim poszliśmy pod prysznic. A że w kabinie było dużo miejsca to wzięliśmy wspólny prysznic. Już wtedy mieliśmy pomysł na następny raz...
CIĄG DALSZY NASTĄPI

Misiek82

opublikował opowiadanie w kategorii erotyka i inne, użył 766 słów i 4025 znaków, zaktualizował 14 wrz o 3:02.

5 komentarzy

 
 • CichyObserwator91

  No teraz już lepiej to wygląda. To teraz czekam na dalszy ciąg

 • Rebus

  Znajomość dobrze się rozpoczęła. Pewnie i dalsza część będzie równie ciekawa

 • Misiek82

  @Rebus Dziękuje za komentarz :) Pozdrawiam

 • CichyObserwator91

  Bardzo fajne opowiadanie, ale mam parę uwag.  
  Po 1. Mogłeś napisać, że Aśka i jej mama wprowadziły się rok lub dłużej przed wydarzeniami, bo kilka tygodni to zdecydowanie za krótko a zauważyłem, że był straszny nacisk na znajomość,  
  2. Trochę myląco piszesz np. bluzeczka Aśki mogłeś opisując wspomnieć że jest ona na guziki bo, w późniejszym etapie piszesz że jest rozpięta, to samo sen wypowiedzi pierw zaczynasz o tym że Aśka podnieca a potem nagle wracasz do rozmowy o filmie, trochę to psuje spójność,  
  3. Strasznie chaotycznie prowadzisz akcje, dla wyjaśnienia ten fragment z pomysłem, brakowało mi wyjaśnień w jej wykonaniu jak to ma wyglądać albo ten z  tym, że Aśka zapomniała o czymś powiedzieć, wyglądało to tak jakbyś coś napisał tam, a potem usunął, ale nie dokładnie.

 • Misiek82

  @CichyObserwator91 Dzięki za uwagi. Niedługo to poprawie.

 • CichyObserwator91

  @Misiek82 Jeśli mogę to poleciałbym ci na przyszłość, bo nie wiem czy będziesz usuwał to opowiadanie i wrzucał na nowo, abyś budował większe relacje postaciami takimi jak mama Asi, wiem że to postać 2 planowa, ale tak jak wspomniałem w swoim pierwszym punkcie za krótki czas dałeś. Lepiej abyś zrobił tak że postacie się wprowadziły dajmy np. rok lub dwa i wtedy na przykład napisać że z matką Aśki chodzisz kilka tygodni, dodaje to sensowności bo bynajmniej mnie to troche kół że matka Aśki zostawia córkę osobie która zna kilka tylko tygodni, poza tym ten fragment o tym, że Aśka miała być w szkole rzekomo a puka do drzwi, troche brakowało tam zdziwienia czemu nie jest w szkole. Chciałbym chwilkę przy tym zatrzymać się, bo widać było, że Aśka planuje się zabawić, więc mogłeś nadać temu większej seksualności w momencie kiedy jest w bieliźnie, mam na myśli to było fajnie zrobione, ale ciekawiej by było jak byś dał że stała w takiej bardziej odważniejszej i seksualnej bieliźnie, że niby kiedy wróciła do mieszkania ubrała bieliznę matki lub miała już taką, skoro lubiła uwodzić.

 • zzzzzzzzz

  Czekam na dalszą część

 • czytelnik3

  Istnieje litera "ę". Zamiast "nanie" powinno być "nanię', "dzwonie" - "dzwonię" itd

 • Misiek82

  @czytelnik3  Dzięki zaraz poprawię.