Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Lekcja Miłość

ROZDZIAŁ 2
      LEKCJA MIŁOŚCI          
     Doskonale czułam obecność mojej mamy,która nadal nie dowierzała tego co usłyszała z moich ust. Siedząc w drugim kącie pokoju dość nerwowo przyglądała się mojej postaci. Tylko mogłam się domyśleć co tak naprawdę myśli i o tym wszystkim sądzi.  
          Zajmując się ostatnimi rzeczami z listy na wyjazd wyszłam do  łazienki ,słysząc zbliżające się kroki. Oglądając się za siebie ujrzałam postać mamy ciągle śledzącą mój każdy ruch. Nie mogąc znieść napięcia odezwałam się pewnym głosem.
- Mamo proszę cię ,jeżeli masz coś powiedzieć to powiedz.
- Dobrze ,powiedz mi wszystko jak wygląda współczesny seks.- mówiąc to rozłożyła szeroko ręce.
     Kończąc zdanie i patrząc na nią z otwartą buzią ,prawie wybuchłam śmiechem . Nigdy nie spodziewałam się ,że lekcja miłość będzie po mojej stronie. Mam uczyć swoją matkę seksu?
Nie mając za dużo czasu do wieczornego samolotu zaprowadziłam mamę do swojego pokoju. Po drodze zastanawiałam się cały czas na tym. - czy aby na pewno nie żartuje sobie ze mnie.  
   Siadając obok siebie zaczęłyśmy tą niezwykłą seksualną edukację.
   Starając się pierwsza zacząć temat ,co wychodziło mi mało zgrabnie od razu zadałam pytanie.
- Mamo jak sądzisz ,czy nadal czujesz się atrakcyjną kobietą ?
     Długo nie odpowiadając widziałam jak je oczy latały dosłownie wszędzie szukając tego dobrego słowa. Doskonale widziałam brak jakiegokolwiek pomysłu na dobrą odpowiedź. Oczekując dłuższy czas ponownie zadałam to samo pytanie.  
   Tym razem odpowiedź padła od razu.
- Jestem pewna siebie i chcę przeżyć coś naprawdę szalonego. Wiem doskonale ,że mi w tym pomożesz. - dotykając mojej dłoni poczułam ciepło jej delikatnej skóry.
- W takim razie zadaj mi pytanie a ja ci odpowiem. Taka niewinna zabawa.
     Czując się podekscytowana pomysłem czekałam z ekscytacją na ciąg dalszy rozmowy.
- Kaju zatem powiedz mi jak chłopaki lubią teraz najbardziej. - poruszając ustami seksownie oblizała usta.
- Na to nie ma do końca recepty a ja po prostu jestem sobą.
- Ale konkretnie mów mi wszystko po kolei i nie wstydź się niczego.
     Wstając szybkim ruchem i podchodząc do szafki wyciągnęłam wielkie dildo w różowym kolorze. Machając nim uroczo przed sobą uśmiechnęłam się szeroko od ucha do ucha. Wręczając go mamie powiedziałam.
- Dobrze pokaż mi jak to robisz ?
- Hmmm…. - wzdychając głośno patrzyła się na mnie lekko zawstydzona. - zrobię dokładnie tak jak lubię ,a ty mnie poprawisz.
- Będę wymagająca jako nauczycielka mamo a celujący będzie ciężko zdobyć. - chichocząc uderzyłam rękami o uda.
       Obserwując poczynania mamy obie miałyśmy niezły ubaw. Zamykając w ustach potężne dildo posuwała go w przód i w tył. Wywołując delikatne podniecenie, nie spodziewałam się tak szybko przyjemnego uczucia. Wypełniając nim usta widziałam od razu,po kim mam taki talent.

        I tak minęła pierwsza lekcja ,na którą tylko miałyśmy  czas. Zabierając ostatnie rzeczy szybko przejrzeliśmy zawartość walizek. Znajdując w nich seksowną bieliznę, kuse spódniczki  jak i zabawki na ewentualne samotne wieczory.  
     Oczekując na mamę w samochodzie usłyszałam nagły dźwięk mojego telefonu. Słysząc w słuchawce głos Ani ,byłam gotowa powiedzieć jej wszystko.  
- Hejka przyjaciółko ,mamy drobną zmianę planów.
- O czym mówisz ?. - pytając mocno zaciekawiona ,szybko jej odpowiedziałam
- Szykuje się akcja specjalna ,bo moja mama potrzebuje faceta. A co za tym idzie,staniemy się przynętami tworząc nieziemski trójkąt . Wyobrażasz sobie ile facetów na takie coś leć.
   W słuchawce słysząc tylko głośny oddech krzyknęłam
- Ej żyjesz tam?
- To jest chore co mówisz ,ale mocno podniecające.  
- W końcu przeżyjemy szalone wakacje a przy tym uszczęśliwię moją mamę ,która niedługo zapomni co to jest seks. - patrząc przez szybę ujrzałam zbliżającą się postać. - dobra kończę ,niedługo będziemy po ciebie.
        Rozłączając telefon w oczach mamy zobaczyłam podejrzenie i chęć zapytania co ja znowu kombinuje.
- Z kim rozmawiałaś ?
      Mrugając zalotnie rzęsami zamknęłam  oczy nie zdradzając nic więcej. Rozumiejąc się nawzajem ruszyliśmy przed siebie,wprost pod dom Ani.

pinokio20

opublikował opowiadanie w kategorii erotyka i komediowe, użył 817 słów i 4328 znaków.

Dodaj komentarz