Życie w przyjaźni z matką naturą rozdział 4

Po wyjściu klientki mężczyzna zmiótł studio za ławką zmienił dekorację na jesienną. Zgasił światło i opuścił pomieszczenie, po czym zamknął bramę. I wszedł do domu, już od progu przywitało go radosne szczekanie piesków. Przekręcił klucz w zamku, w kuchni zrobił sobie kawę z biblioteczki wziął książkę i udał się do sypialni Sara z Maksiem pobiegły za nim. Marcin kubek postawił na szafce nocnej włączył muzykę relaksacyjną. A następnie usiadł przy biurku, po odpaleniu komputera zaczął segregować dzisiejsze zdjęcia, gdy skończył to zegar wskazywał pierwszą w nocy. Dopił kawę przytulił pieski, które wskoczyły na łóżku, by być bliżej ukochanego pana. Zdjął ubranie zostając w samych majtkach, po czym wskoczył pod kołdrę chwilę poczytał książkę o radzeniu sobie z depresją. " To był dobry dzień' pomyślał i zasnął. Noc upłynęła mu w miarę spokojnie. O siódmej wstał założył dres i poszedł pobiegać, gdyż uprawiał poranny trekking. Po powrocie zrobił lekkostrawne śniadanie, a pieskom wsypał karmy. Po posiłku umył naczynia, a później zadzwonił do Violet.  
- Halo? - zapytała.  
- Cześć Violet tu Marcin dzwonię, żeby ci powiedzieć, że zdjęcia są gotowe.  
- Za pięć minut będę. Mężczyzna ledwo się rozłączył, a już usłyszał dzwonek do drzwi otwiera, a w progu stoi klientka.  
- Przejdziemy się?  
- Jasne.  
Z sypialni przyniósł kopertę ze zdjęciami i jej wręczył kobieta schowała do torebki. Po czym ruszyli na spacer podczas którego odbyła się sesja zdjęciowa. Był bardzo zmęczony, ale zadowolony wszedł schodami na piętro w sypialni się rozebrał do naga i udał się pod prysznic, po kąpieli położył się spać.

Margerita

opublikowała opowiadanie w kategorii obyczajowe, użyła 300 słów i 1760 znaków, zaktualizowała 24 sty 2019.

3 komentarze

 
 • szczytujenamecie

  Fajna historia taka lekko strawna 🙂 obyczajowa.

  11 lis 2022

 • Freya.

  wężczyzna?... Magda, to obciach robić takie błędy. Tzn. że nawet nie czytasz tego co wrzucasz :(  Zobacz co to trekking, bo chyba też nie rozumiesz czego dotyczy  :O

  18 sty 2019

 • Margerita

  @Freya. Dziękuję za komentarz pisałam na telefonie  

  18 sty 2019

 • AnonimS

  Krótka, lekka część. Zestaw na tak.

  6 sty 2019

 • Margerita

  @AnonimS dzięki

  6 sty 2019

 • AnonimS

  @Margerita zmiutł? Zmiótł

  6 sty 2019