Zaskakujące Lądowanie rozdział 45

Zaskakujące Lądowanie rozdział 4545  
Mia  

    Samuel łapie mnie jedną ręką w pasie, drugą za tył głowy i częstuje nieoczekiwanym dłuższym całusem w usta, a kiedy mnie uwalnia, dostaje solidnego klapsa w ramię. ‘Baran’.  
Lekko zmieszana po ataku, odwracam się w stronę Lilly, która ma szeroko otwarte oczy.  
– Zadowolona z demonstracji? – pyta sarkastycznie Sam, gdyż ja próbuję poskładać myśli w jedną całość. Kelnerka speszona z czerwoną twarzą kiwa głową, robi odwrót na pięcie, wychodząc pędem z pomieszczenia.  
– Dałeś popis chłopie. Zostaniemy przerobieni na surówkę – stwierdzam.  
– Hej! Nie zwalaj winy na mnie. Sama powiedziałaś, co robiliśmy – skarży się, dając mi klapsa w tyłek, na co z kwikiem podskakuję w górę.  
– Bo Lilly nie wie, kiedy wciskam kit, więc miałaby nad czym dumać, ale nie! Ty musiałeś oczywiście nas wkopać. Teraz popatrz, jak to wyprostujesz – ostrzegam z uniesionym palcem, lecz go nie oskarżam. Przyznaję się, nie przewidziałam tego pocałunku, dlatego zaskoczenie było ogromne, a zarazem bardzo miłe.  
– Ok. Ok – mówi, machając dłońmi w geście kapitulacji. – Nie wiedziałem, co mam robić, dlatego to była moja pierwsza reakcja. – Broni się, opuszczając wzrok na swoje buty, wsuwając jednocześnie ręce w kieszenie spodni. Jakby jeszcze zaczął robić nogą kółeczka w podłodze, to bym miała idealny obraz speszonego Samuela. Jego postawa oraz niepewność jest dla mnie po prostu bezcenna, przez co zakochuje się w nim jeszcze bardziej.  
– Nie jesteś zła za tę akcję? – dopytuje cichym zawyżonym głosikiem. „Powaga? Włączył status nastolatka?” Nie potrafię inaczej, podchodzę do niego i daję buziaka w policzek.  
– Lepiej chodźmy, zanim Kai albo Tom wpadną na pomysł z darowizną gumek – oznajmiam, Samuel ma lekki uśmiech, ale wiem, że nie to chciał usłyszeć.  
– Prawda skarbie, oni są nieobliczalni – przyznaje racje, podaje mi swoją dłoń. Wchodzimy razem po schodach w górę i zanim chłopak otwiera drzwi, odwraca się w moją stronę.  
– Gotowa na atak?  
– Wściekły pies obroni mnie przed napadem żeńskich hormonów – odpieram ze słodkim uśmieszkiem na twarzy.  
– Święta prawda. Pogryzę każdego, kto zbliży się do mojej pańci. – Zapewnia mnie, po czym ramię w ramię wchodzimy na korytarzyk prowadzący do knajpy.  
Gdy wchodzimy ze splecionymi dłońmi do głównego pomieszczenia, oblewa mnie uczucie szczęścia.  
   W Barze zapada grobowa cisza, wszystkie oczy skierowane są w naszą stronę. Kai i Tom szeroko się uśmiechają, Joschua i Noel siedzą cicho, Karin wskazuje na nas palcem. Nawet nie musi nic mówić, słowa ‘Ha! Wiedziałam’ świecą czerwoną neonówką na jej czole, Lilly i Sabrina tylko patrzą, choć ta pierwsza zwalcza uśmiech, tak druga ma oczy niczym dwa Euro.  
– Mordy w kubeł, inaczej szorujecie szczoteczką do zębów wszystkie fugi w kiblu – ostrzega Samuel. Podchodzimy bliżej i zajmujemy miejsce przy zgromadzonej wokół stołu grupie. Sam wydając polecenia niczym generał, nie puszcza ani na sekundę naszych splecionych dłoni. Karin siedząca po mojej lewej nachyla mi się do ucha.  
– NO w końcu. Już nie szło na was patrzeć – mówi. Mimowolnie powstaje na moich ustach delikatny uśmiech, ale dźgam ją na uspokojenie łokciem w żebro.  
– Ciii – syczę w jej stronę, skupiona na słowach Samuela oraz dotyku jego kciuka, robiącego kółeczka na mojej dłoni.  
Przyznaję, jestem napalona na kundla, pulsowanie w łonie jest nie do zniesienia, a pieszczoty mojej skóry jedynie podsycają rozpalony w żyłach ogień podniecenia. Najlepiej zamontowałabym sobie rynnę do pyska, by mieć lepszy odpływ zgromadzonej w ustach śliny, której nie nadążam połykać. Gdyby Karin nam nie przeszkodziła, to nie wiem, czy umiałabym się pohamować. Byłam o krok od błagania, by uwolnił mnie z sideł chcicy. Teraz siedzę jak podłączona pod jakiś zasilacz trusia, próbując bez skutku zwalczyć rosnące podniecenie. W myślach odmawiam modlitwę do wyższych sfer, aby Samuel zakończył  meeting, bym mogła się stąd ulotnić. Potrzebuję zajęcia, aby nie pogłębiać się w pobudzonych przez niego zmysłach.  
– No dobra ludziska, ja z Mią jedziemy do Fegro. Kai przejmujesz pałeczkę – oznajmia.  
‘Alleluja! W końcu!’  
Cała siódemka salutuje, co bardzo zabawnie wygląda, Sam nachyla się w moją stronę.  
– Palimy lacia, słoneczko – szepcze, przygryzając lekko płatek ucha w sposób, by nikt nie zaczaił.  
Przy samochodzie Samuel otwiera drzwi pasażera i wskazuje gestem, bym zajęła miejsce w Audi.  
– Madame.  
– My Lord – odpowiadam, lecz zanim usadawiam kuper w pojeździe, zauważam…  
– Mamy podglądaczy – informuję mojego rycerza.  
W dużym oknie przyklejone są wszystkie twarze pracowników, obserwujących nasze zachowanie. Samuel podnosi wzrok, pokazuje środkowy palec, a na jego twarzy widnieje łobuzerki uśmiech. W mgnieniu oka przechyla mnie do tyłu, z moich ust uchodzi cichy krzyk, który tłumi głębokim pełnym namiętności pocałunkiem.  
‘Toż to wariat jeden!’

AHopeS

opublikowała opowiadanie w kategorii miłość i erotyczne, użyła 861 słów i 5153 znaków, zaktualizowała 14 maj o 0:03.

5 komentarzy

 
 • Shogun

  No, to czyli wszystko jest już oficjalne Nic się już nie ukryje, choć czy wcześniej się coś ukryło?    Rozdział jak zawsze dobry, czyta się przyjemnie i bardzo płynnie

 • AHopeS

  @Shogun Dziękuję

 • Basiaa

  Brak mi już ochów i achów, czytam dalej, świetnie pani autorka

 • AHopeS

  @Basiaa Dziękuję.

 • Aga

  Super opowiadanie Czekam na dalsze czesci

 • AHopeS

  @Aga dziękuję, bardzo miło przeczytać.

 • Margerita

  Łapa w górę oj Sam Sam

 • AHopeS

  @Margerita dziękuję.

 • Gazda

  Nie ma jak dobra lektura przy porannej kawie


 • AHopeS

  @Gazda Miło usłyszeć.

 • seth666

  @Gazda 100% racji

 • AHopeS

  @seth666 miło mi.

 • Margerita

  @seth666 witam

 • seth666

  @Margerita  

 • Margerita

  @seth666 no co tam słychać? Zapraszam na podwodnego mężczyznę  

 • seth666

  @Margerita Byłem, łapkę zostawiłem

 • Margerita

  @seth666 ta 4 łapka to jest twoja? To dziękuję Ci bardzo  

 • seth666

  @Margerita Tak po prawdzie to nie wiem która, nie zwróciłem uwagi Zresztą czy to ma jakieś znaczenie?

 • Margerita

  @seth666 nie ważne że byłeś