Zaskakujące Lądowanie rozdział 21

Zaskakujące Lądowanie rozdział 2121
Mia

   Zastanawiam się nad tym bez większego przekonania.  
Może ma rację, tylko jest pytanie, czy potrafię? Boję się zostać znów tak zraniona. Elias był moim pierwszym chłopakiem i zrobił ze mnie manekina. Zabrał resztę mojego uśmiechu, szczęścia i radości, jakie jeszcze we mnie istniały. Zniszczył wiarę w istnienie kogoś, kto by się zainteresował moją osobą. We mnie nie ma nic, co można byłoby wydobyć. Na dzień dzisiejszy szanse na cokolwiek są bardzo malutkie. Więc, po co kiełkować fałszywą iluzję? Chociaż gdy Samuel bierze mnie w ramiona, całuje w czubek głowy, nazywa mnie słońcem… Jego spojrzenie czy męski zapach, sprawiła, że obudził we mnie coś, co bardzo długo było w stanie spoczynku. Czy jest tego warte? Czy ja tego chcę? Przecież wystarczy tylko jedno słowo lub czyn, aby ta mała iskierka nadziei przetworzyła się w ogień, który w ułamku sekundy może mnie spalić albo zostać ugaszona falą kolejnego rozczarowania... To nie ma sensu.  
– Ryzykować ostatnie pięć procent na rzecz próby z góry przegranej sprawy nie jest rozsądnym wyborem – stwierdzam fakt.  
– Czemu nad tą piątką nie popracujesz, by rosła w górę, a nie pozwolić jej prysnąć z poddania. – Próbuje mnie przekonać.  
– Ja się nie poddaję Sam. Każdej nocy, gdy idę spać, wiem, jakie czekają mnie koszmary. Każdego dnia staczam ciężką, bolesną walkę ze wstrętem i niechęcią do samej siebie. – Opuszczam wzrok, zabieram dłonie z jego uścisku, otulam się ramionami i cicho przyznaję. – Są dni, w których nie mogę tego więcej znieść i wolałabym tamtego dnia się nie obudzić... – Kolejne łzy bolączki napływają do oczu. Kładę obie dłonie na twarz, by powstrzymać nadchodzący szloch, zakryć ciemną dziurę, która znów opanowała moją duszę.  
    Słyszę, jak Samuel wstaje, rozchyla moje nogi, ustawiając się między nimi, odsuwa moje ręce i patrzy na mnie spojrzeniem pełnym smutku.  
– Słoneczko, nie płacz, proszę. On nie jest wart twoich łez. – Nie spuszcza mnie z wiziru, przybliża swoją twarz do mojej. Intensywność niebieskiego koloru tęczówek oraz powiększone źrenice przyciągają mnie jak magiczne magnesy.  
– Mogę? – szepcze Samuel.  
– Co? – pytam głęboko zatopiona w tym kuszącym błękicie.  
– To – Pada cicha odpowiedź. Jego usta delikatnie dotykają mój policzek, wychwytując swoimi ustami krople łez. Włosy na całym ciele stają dęba, skóra w miejscu, gdzie poczułam miękkość i ciepło jego warg robi się drętwa. Tak jakby ktoś otworzył ul w moim brzuchu, rój pszczół zaczyna w nim chaotycznie latać.  
– A tu mogę? – szepcze, scałowując łzę z drugiego policzka. Muśniecie jego ust, sprawia, iż  ciało pokryte zostaje gęsią skórką, od środka rozlewa się fala gorącej lawy. Jeszcze nigdy tego nie odczułam. Co on ze mną wyprawia?
Wydaję z siebie dźwięk, którego nawet nie jestem w stanie powstrzymać. Samuel powoli przesuwa  miękkie wargi w stronę kącików moich ust.  
Wszystko we mnie woła „Pocałuj mnie!” Jestem tego spragniona, ale moja racjonalna strona mówi, że tym pocałunkiem zrujnujemy łączącą nas więź.  
– Sam? To nie jest... – Zaczynam, gdy jego usta dotykają prawego kącika.  
– Ohhh – mruczę. O tak, zdecydowanie chcę więcej. Mam wrażenie, jakbym siedziała w ekstremalnej kolejce górskiej, sparaliżowana, pełna strachu pod wpływem adrenaliny, a zarazem ciekawa zadanego przez niego kopniaka w żyłach.  
Następne muśnięcie, tym razem w drugi kącik. Oddech przyśpiesza o sto razy, słyszę szum w uszach, powieki z rozkoszy opadają samowolnie w dół. Jeszcze raz. Proszę. 
– Mia, chcę cię pocałować – przyznaje się chłopak gorącym głosem.  
Zmaczam suche wargi czubkiem językiem. „Oohhoohhoo, a ja to dopiero! Dawaj mi tu twoją mordkę.” Drwi sobie głupia, nieproszona o zdanie podświadomość – „Wynocha stąd babsztylu” – besztam ją.  
  Jedno małe muśnięcie. Dłonie zaczynają być wilgotne.
  Drugie muśnięcie. Serce prosi o pozwolenie wyskoku z piersi.  
  Trzecie, bardziej śmiałe. Błyskawice przeszywają moje ciało. Samuel powoli testuje moją reakcję, czy się wycofam, lecz jestem oszołomiona tym doznaniem. Prawą rękę kładę na tył jego głowy i przyciągam go bliżej. Z jednej strony, bo pragnie szaleńczo więcej tej przyjemności, a z drugiej, bo muszę się czegoś przytrzymać.  
Samuel pokrywa moje usta swoimi, czubkiem języka przejeżdża po dolnej wardze, którą instynktownie rozchylam, zapraszając go do środka. Nie umiem już się doczekać poznania jego smaku. Chłopak bez wahania przyjmuje zaproszenie i nasze języki się spotykają.  
– Ahhh – wydaję głos pragnienia, pomału brakuje mi tchu.  
Boże, to jest tak piękne uczucie.  
Pogłębiamy nasz pocałunek delikatnymi długimi liźnięciami miękkich języków. Samuel wzdycha w moje usta. Jedną rękę kładzie na mój policzek, a drugą na łopatki, przyciąga mnie do siebie tak, by nasze klatki piersiowe prawie się stykały.  
‘O Jezusicku najdroższy w niebie, zaraz padnę przed nim szkieletem. Ależ pychota mniami jami mniami JAM!” – NOOO stul dziób babo w mojej głowie! Nie widzisz, że mam degustację?  
Pocałunki stają się coraz bardziej namiętne, bez żadnego natręctwa czy nacisku.  
  Tym razem mój język z większą pewnością trafia na jego.  
– Mhmmm – mruczymy oboje. Samuel przesuwa dłoń z policzka na tył głowy, przyciąga do siebie, nasze tułowia przylegają, moje piersi stykają się z jego ciepłą, a zarazem twrdą klatką piersiową, co sprawia nie tylko, że moje brodawki robią się twarde i ocierają o materiał stanika, ale także mam potop w bieliźnie. Nie jestem w stanie myśleć, mój umysł się wyłącza, chcę tylko czuć i delektować tą chwilą, bo nie wiem, co mnie czeka, gdy powrócimy na ziemię z tej małej galaktyki.  
  Pocałunki są głodne, nienasycone, palce wbijam w skórę jego głowy i pociągam za włosy. Słyszę, jak wciąga powietrze. Samuel robi ostatni krok do przodu, zamykając tym ostatnie centymetry, które dzieliły nasze ciała. Nabrzmiały członek wbija mi się w krocze, klatka piersiowa wibruje z pożądania oraz opanowania, a ja zaraz zemdleję.  
Teraz wiem, że to, co miałam z Eliasem, było tak fałszywe i nieprawdziwe, iż wstyd wypowiedzieć jego imię nawet w myślach.  
  Samuel natomiast właśnie obudził we mnie żądzę i…  
Czy dzieje się to naprawdę? Jest to stan zauroczenia czy zakochania? Istnieje w moim świecie posiadanie uczuć? 
Jedno jest pewne. Właśnie idę w stronę własnej zagłady.

AHopeS

opublikowała opowiadanie w kategorii miłość i erotyczne, użyła 1154 słów i 6672 znaków, zaktualizowała 22 wrz 2020.

8 komentarzy

 
 • Onyx

  Aaaaaaa, nareszcie! Nareszcie się pocałowali!  
  A rozdział genialny

 • AHopeS

  @Onyx Dziękuję bardzo :)

 • Shogun

  Zacny rozdział. I te doskonałe realistyczne, naturalne opisy. No miodzio :)

 • AHopeS

  @Shogun Dziękuję bardzo. :)

 • Gość

  Przeczytałem do tej pory 22 rozdziały i gębę rozdziawiłem z podziwu, doskonale napisane, super dialogi i przemyślenia. Doskonałe :yahoo:  :bravo:

 • AHopeS

  @Gość Dziękuję. Miło przeczytać.

 • Gazda

  No nareszcie dała się pocałować 😘. A co będzie dalej? Hmmm, znowu trzeba będzie czekać. Ale dawkowanie napięcia i emocji opanowałeś do perfekcji :bravo:  Czekam na dłuższą część. :P

 • AHopeS

  @Gazda " Ale dawkowanie napięcia i emocji opanowałeś do perfekcji " do perfekcji mi daleko. Nie znam się na tym, ale miło mieć takich czytników jak WY.  dziękuję wam za to. oby takich więcej . :przytul:

 • Gazda

  @AHopeS  :przytul:

 • AHopeS

  @Gazda bardzo miłe to...  :wstydnis:

 • wiliino

  opowiadania maja jedną zasadniczą wadę. są krótkie :P

 • AHopeS

  @wiliino nie wiem czy mam płakać czy też śmiać, ale serdecznie dziękuję za przeczytanie.

 • wiliino

  @AHopeS raczej śmiać. z drugiej strony miło że co dziennie jest nowe.

 • AHopeS

  @wiliino Mówisz żeby się śmiać?
  Codziennie nowe-  OK. za tydzień następna cześć....
  :devil:

 • wiliino

  @AHopeS szkoda. ale się poczeka. :P ale po tygodniu to będzie 7 razu dluzsze ;)

 • AHopeS

  @wiliino Ach te marzenia...  :D

 • seth666

  @AHopeS Co tydzień czekania??  :sciana:

 • AHopeS

  @seth666 Na nasępmy rozdział???  :kolobok:

 • AHopeS

  @seth666  :devil:

 • seth666

  @AHopeS  :cray:

 • AHopeS

  @seth666 Ej? nie boli cię głowią od nawalania czołem w  mur?

 • AHopeS

  @seth666  :glaszcze:  no już dobrze diable z piekła rodem... nie ćwierkaj mi tu gilami.  :glaszcze:

 • seth666

  @AHopeS Tylko kobieta potrafi doprowadzić diabła do łez  :P

 • AHopeS

  @seth666 pitolisz mi tu smutasy.  :lmao:

 • seth666

  @AHopeS Prawdę objawioną wyłuszczam  :lol2:

 • AHopeS

  @seth666 pitu- piitu- piutlenie,  
  smoła tylko twym zbawieniem
  Może kiedyś
  kiedyś nie wiem  
  będziemy się śmiali na twym gniewem...  

    :devil:

 • seth666

  @AHopeS Wierszokleta, nie poeta  :lol2:  

 • AHopeS

  @seth666 taaa, że mnie taka wierszoletka jak z ciebie dokladajacy drzewo pod kocioł sługa. ;)

 • AHopeS

  @seth666    :glaszcze: No już jest dobrze Lucyferku. Nie ma o co ryczeć. :przytul:

 • seth666

  @AHopeS  :zakochany:  :wstydnis:

 • AHopeS

  @seth666  :lol2:

 • seth666

  Gorące uczucia w opowieści, równie gorące w komentarzach, sam już nie wiem co bardziej ekscytujące :D

 • AHopeS

  @seth666 Zależy jak ci leży... a łów penie będzie udany.

 • Margerita

  łapka w górę  :yahoo: wreszcie się całują rewelacyjna część

 • AHopeS

  @Margerita Dziękuję  <3  :wstydnis:

 • Zakochana5

  Nareszcie, i jeszcze chcę więcej. Piękne, zakochałam się w tym jak piszesz  :zakochany:

 • AHopeS

  @Zakochana5 Oj dziękuję. <3   :przytul: