Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Wspomnienie rozkoszy

Zaglądając przez okna widziałem, że zaraz zaśnie. Ubrana w skromne białe majteczki, kładzie się do łóżka przy lekko zapalonej lampie.Postanowiłem więc spróbować swojej szansy i zaprosić Julie do siebie. Obserwując jej okno, widzę jak mój telefon wybudza moją sąsiadkę ze snu.Podrywając się nagle odbiera chrypiącym głosem, lekko przestraszona.Nasza rozmowa była krótka i minęła bardzo szybko. Oboje wiedzieliśmy, że mamy mało czasu na wspólną zabawę. Julia była prześliczną dwudziestoletnią brunetką o brązowych oczach.Uwielbiała krótkie spódniczki i wysokie buty, potrafiła czarować jednym spojrzeniem. Kiedy spotkałem ją pierwszy raz mając czternaście lat zakochałem się w niej od razu i potrafiła to uczucie odwzajemnić.
    Zakochani mając oboje siedemnaście lat, pragnęliśmy przeżyć coś niezwykłego. w lato pełne słońca wybraliśmy się razem na spacer.Julia ubrana w krótką spódniczkę a ja koszule i spodenki zabraliśmy koszyk jedzenia i duży koc. Pogoda była w sam raz na wspólny spacer a wiatr rozwiewał jej sukienkę. Trzymaliśmy się za ręce, oboje bardzo podniecenie i chcący przeżyć coś wspaniałego. Na środku polany rozłożyliśmy koc, a w koło roztaczał na ciemny iglasty las. Szepcząc do siebie miłe słowa podwinąłem jej spódniczkę do góry i zacząłem głaskać jej uda.Zaczepiałem jej przy tym majteczki, które były białe w kwiatuszki.Jej oczy błyszczały a usta pragnęły pocałunku zakradając się do moich. Patrząc w oczy szeptaliśmy sobie słowa zboczone i bardzo gorące. Czułem gorąco jej krocza i kształt jej cipki, wargi były takie duże i soczyste. Za czołem całować jej ciało i szyje gryząc ją przy tym.Pachniała owocami słodkimi jak jej łono a jej piersi ocierały się o moje ciało. Z minuty na minute, coraz głębiej moja ręka wchodziła jej majteczki, drażniąc jej drobne włoski łonowe. Jej skromny paseczek nad cipką był taki twardy a włoski sterczące. Patrzyliśmy coraz głębiej w oczy, miałem ochotę zerwać z niej tą sukienkę. Patrząc, że nie ma stanika przewracam ją na trawę, kładąc się na niej całuje jej ciało i schodząc coraz niżej, czuje jak jej dłoń chwyta mojego twardego penisa przez spodnie. Przyciągając nogami do siebie, mój przyjaciel wbijał się w jej brzuch, czując przy tym jej szybki oddech.
    Schodząc coraz niżej, chwyciłem jej majteczki i sunąłem nimi na dół, odkrywając jej słodką myszkę.Całując jej uda, zakrada się do jej szparki, czując smak jej soków.Jej słodka cipka kleiła się do jego ust a soczyste wargi, smakowały mu bardzo. Ssąc i podgryzając jej cipkę, zaczął ściskać jej piersi, które były małe i twarde, ze smakowitymi różowymi sutkami. Julia unosiła nogi do góry, podniecona jęczała i postękiwała coraz mocniej.  
    Chwytając ją rękę, podnosi ją z trawy i szybkim ruchem zdejmuje Juli sukienkę.Stojąc nago obok mnie, chwyciła za rozporek i jednym ruchem zdjęła mi spodnie i bokserki. Twardy kutasek znajdował się już w jej rękach.Uwielbiała go takiego dużego i twardego, w jej drobnych ustach.Klękając zaczęła muskać jego czerwoną główkę. Powoli wsuwając go do buzi czułem jej język i podniebienie. Wciągając i wyjmując doprowadzała mnie do ekstazy, mając już ochotę zaleć jej piersi.
   Oboje nadzy staliśmy obok siebie wpatrzeni w chwili przerwy by zacząć nieziemską zabawę. Ściskając jej pośladki, przyciągnąwszy ją do siebie dając jej klapsy. Odwrócona do mnie tyłem, zacząłem na zwilżać jej cipkę od tyłu, by wchodząc do jej cipki poczuła miłe uczucie.Jej pośladki wypięte zachęcały mnie do by dać jej dużo przyjemność. Wkładając jej do cipki lekko stęknęła i zaczęła posuwać tył i przód.Była coraz szybsza, stojąc na palcach. Pchałem jej mocniej, Julia zaczęła głośno krzyczeć i mówić
-mocniej skarbie przeleć mnie
Przewracając się na trawę zaczęła mnie ujeżdżać a jej piersi podskakiwały. Niczym jeździec przyspieszała i drapała mnie, krzycząc i jęcząc przy tym.Tonęła w rozkoszach pragnąc gorącej spermy w jej cipce
    I tak razem z Julią wspomnieliśmy sobie ten niezwykły dzień, a teraz będzie jeszcze wspanialej.Julia zachęcając palcem zaczyna masować swoją cipkę.

pinokio20

opublikował opowiadanie w kategorii erotyka i miłosne, użył 840 słów i 4334 znaków.

4 komentarze

 
 • Kocurek70

  Gdyby nie błędy i chaos, byłoby całkiem nieźle. Trenuj i próbuj, może coś z tego będzie.

 • ?

  Chęć jest, tylko możliwości i umiejętności brak (mam na myśli tekst).

 • Somebody

  Błędy, błędy, aż oczy bolą!

 • elninio1972

  sporo błędów, raz 3 raz 1 osobowa narracja, i otrografy...popraw i bedzie na tak, bo fajnie opisane, gdyby nie błędy ...