Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

seksnagranie

seksnagranieEch marzył mi się jakiś fajny seks telefon ostatecznie sama go sobie musiałam wymyśleć. Wyobraziłam sobie, że dostaje na skrzynkę plik audio, po włączeniu którego usłyszę jak spokojnym głosem mężczyzna mówi:

Fantazjowałem o tej chwili, wyobrażałem sobie cały dzień jak nagrywam to dla Ciebie. Umówiłem się z Twoim facetem, że on tego nie odsłucha, ale zostawi to dla Ciebie byś mogła patrząc na niego to zrobić.  
Wiem, że jesteś atrakcyjną kobietą o pięknych dużych oczach, zmysłowych ustach. Wyobrażam sobie Twoje piersi rozmiaru C może nawet f, wyobrażam sobie jak siedzisz teraz i słuchasz mojego głosu. Fantazjuje, że może spodoba Ci się na tyle moje nagranie ze zadzwonicie do mnie i zrobimy krok następny. Pogadamy na żywo, popodniecamy się, a w końcu jak zechcesz to się w trojkę spotkamy. Chciałbym żebyś jeszcze dziś zadzwoniła żebym mógł Cię instruować co masz robić. Mówić jak masz się kochać z mężem, żeby doprowadzić Was do szaleństwa, marzę o tym. Chciałbym usłyszeć Twoją rozkosz. Chciałby, ją kiedyś też zobaczyć. Widzieć podniecenie w Twoich oczach i Cię rozpieszczać i zaspokajać cały wieczór.  
Teraz jak tego słuchasz proszę uśmiechnij się i delikatnie chwyć za prawą pierś przez ubranie podrażnij sutek od niechcenia. Proszę by to wyglądało jak spontaniczny ruch. Dziękuje, jeśli to zrobiłaś. Teraz rozchyl troszkę nogi chcę by Twój mężczyzna widział, że to co słyszysz działa na Ciebie. Na mnie bardzo działa, że to mówię. Obiecałem sobie, że opowiem to wszystko w pełnym ubraniu. Poćwiczyłem wykąpałem się i whisky w dłoni na spokojnie chciałem Ci to wszystko opowiedzieć. Wyobrażam sobie Ciebie i niestety ty jest mi bardzo niewygodnie zły na siebie ścigam spodenki by uwolnić swojego penisa. Mam 18 cm jest ładny, teraz twardy. Staranie się ogoliłem. Chciałbym na nim poczuć Twoją dłoń byś go chwyciła i poczuła jak bardzo Ciebie pragnę. Powiedz teraz „ładny sprzęt ten facet ma” powiedz to na głos to nas mężczyzn bardzo kreci. Wariactwo, ale strasznie mnie podnieca, że nagrywam to dla Ciebie. Połoz od niechcenia rękę na swoich majteczkach i delikatnie przez nie zacznij się pieścić. Niech to chwile trwa. Widzę oczami wyobraźni jak twój delikatny dotyk błądzi po koronkach. Wyobrażam sobie Ciebie teraz, pośliń jeden paluszek i wsuń go pod majteczki. Uśmiechnij się i zamknij oczy. Jestem pewien, że wyglądasz bardzo seksownie. Powiedz na głos „tak bym chciała” podniecaj też swojego mężczyznę. Zazdroszczę mu, że to widzi i podnieca mnie ze mnie słuchasz. Popieść się chwile po czym przerwij. Ściągnij majteczki całkiem. Rozłóż bezwstydnie nogi pokazując cała cipkę mężowi. Przymruż oczy w rozkoszy i zacznij się teraz słuchając mnie pieścić odważniej na jego oczach. Co jakiś czas wkładaj paluszek do buzi by go poślinić rob to proszę powoli. Powiedz „Fajny ten mężczyzna naprawdę mnie podnieca” jak maż to usłyszy to na niego podziała bardzo. Powiedz to proszę. Mam nadzieję, że jeszcze dziś lub następnym razem się usłyszymy. Chciałbym teraz usłyszeć Twój przyspieszony oddech, usłyszeć, jak się uśmiechasz, jak posoli oblizujesz paluszek.
Martwię się tylko ze jak bym to usłyszał to już bym doszedł fantazjując o Tobie. Pieść sobie łechtaczkę i wsuń powoli paluszek do wnętrza swojej cipki. Zrób to bardzo powoli. Gdy wsadzisz go do polowy złącz kolana i głośno westchnij.

Teraz je powoli znowu rozszerz jak kwiat, który rozkłada o płatki o poranku. Rozłóż nogi szeroko popatrz na męża i powoli wyciągnij paluszek i wsadź sobie do buzi. Rob to powoli. Ssij go teraz, dołóż drugi palec i ssij je niczym członek. Poproś partnera by podał Ci   wibrator. Weź go w lewą rękę, a prawą po nim wódz jak być wodziła po moim członku. Podnieć swojego faceta, gwarantuje CI że na niego to bardzo działa. ,Popraw słuchawki, żeby zobaczył że chcesz mnie uważnie słuchać. Wódz językiem po wibratorze, przytul do niego policzek. Niech mąż widzi ze marzysz o moim dużym członku. Weź go teraz do buzi i zacznij pieścić. Przerwij na chwilkę i powiedz „tak bym chciała” pozwól pofantazjować nam razem. Stan na czworakach i zrób koci grzbiet, a następnie posoli wypnij mocno biodra. Jednak nie w kierunku męża niech widzi Cię z boku. Wypinaj biodra do wirtualnego kochanka i rób widowiskowego loda na wibratorze. Przerwij. Bardziej wypnij biodra i jedna ręką ściśnij sobie pierś. Podrażnij sutek. Teraz oprzyj się na zgiętych rękach i wróć do pieszczenia sztucznego członka. Zacznij się delikatnie bujać tak jakbyś się kochała. Nas bardzo podnieca ten ruch bioder, bujanie piersi. Jesteś na scenie . Twój mąż Ciebie podziwia ale ja też Cię widzę oczami wyobraźni. Teraz połoz się na plecach i powoli wsuń wibrator w swoje łono. Kawałek po kawałku coraz głębiej. Pieść się nim, ale tak by robić widowisko dla męża. Zacznij cicho jęcząc. Przywołaj go do siebie i weź mu do buzi. Zrób to teraz i nie ściągaj słuchawek. Na pewno jego członek jest naprężony zliż wszystkie soczki z niego i weź mu do buzi. Nie poruszaj nim tylko mu go ssij słuchając mojego głosu. Ssij delektuj się jego smakiem. Chciałbym teraz wyciągnąć wibrator z Twojej cipki i pocałować się w łechtaczkę. Zatrzymać na niej usta i powoli językiem wokół niej zataczać kręgi. Patrzeć, jak ustami rozpieszczasz męża i lizać cię powoli, mocno. Chciałbym usiać i patrzeć, jak się kochacie. Jak przezywasz orgazm. Chciałbym teraz byś zadzwoniła do mnie bym mógł pokierować Waszym seksem. Ściągnij słuchawki i bawcie się dobrze lub dzwońcie. Do 1:30 czekam podniecony na tel. Chciałbym chociaż przez chwile usłyszeć jak cichutko jęczysz pieszczona przez męża lub najchętniej cały wasz seks. Chętnie tez pokieruje Toba dalej aż do głośnego Twojego orgazmu.

seksgeometria

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyka, użyła 1086 słów i 6038 znaków.

2 komentarze

 
  • kitu

    He he podzielną uwagę musi miec ta kobieta,zamiast skupic sie na rozkoszy słucha poleceń.Bajeczka jak inne.Ale miła,bez wulgaryzmów..Mnie się nie podobało.

  • Wielbiciel

    Mega podniecające, gratuluję;)