Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Przygody Marty część 2 Własny biznes

Przygody Marty część 2 Własny biznesMarta mieszka w domku wczasowym na Mazurach, którego jest właścicielką. Niedaleko budynku znajduje się jezioro z małym pomostem. Kobieta sama stoi za ladą w recepcji w swoim seksownym stroju. Tego dnia nie ma zbyt dużo gości, już chce zamknąć, gdy do środka wchodzi młoda kobieta około dwudziestoletnia.  
     - Witam w pensjonacie u Marty.  
     - W internecie piszą o was same dobre recenzje.  
     - Miło mi to słyszeć mam nadzieję, że pani wyjedzie stąd zadowolona.  
     - Przekonamy się.  
     Po dokończeniu formalności meldunkowych bierze klucz podchodzi do klientki i zaprowadza do pokoju. Po dotarciu na piętro zatrzymują się przed drzwiami pokoju numer pięć.  
     - Życzę pani dobrej nocy.
     Po tych słowach wręcza kobiecie klucz i się oddala. Marta po powrocie do recepcji klucz, który znajduje się w drzwiach przekręca robi obchód potem wraca do sypialni. Zrzuca z siebie ubranie, zostając w samej bieliźnie. Następnie wskakuje pod kołdrę  ledwo przykłada głowę do poduszki to zasypia. W środku nocy budzi się z wrażeniem, że nie jest sama w pokoju siada na łóżku, rozglądając się spostrzega stojącego przy oknie mężczyznę.  
     Jak on tu wszedł – zastanawia się.  
     - Kim pan jest?
     Mężczyzna przygląda się jej z lubieżnym uśmiechem. Następnie obchodzi łóżko i kładzie się obok niej Marcie serce bije, jak szalone z podniecenia.  
     - Przyszedłem sprawić ci przyjemność – szepcze jej do ucha.  
     Tajemniczy nieznajomy zdziera z kobiety stanik, odsłaniając biust, który dłonią powoli masuje. Później chwyta zębami gumkę i ściąga, gdy leży już naga to mężczyzna przystawia do szparki swojego ptaka, po czym stopniowo wsuwa się do środka. Następnie zaczyna rytmicznie kołysać biodrami wprzód w tył. Kochają się tak przez całą noc, gdy rano się budzi kochanka, już nie ma.

Margerita

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyka, użyła 323 słów i 1839 znaków, zaktualizowała 25 paź 2020.

4 komentarze

 
 • agnes1709

  Facet był w samej gumce? Bo nie wyjaśniłaś, od czego ta guma :D Mogę się tylko domyślić, że od majtek :D Wnioskuję więc, że przyszedł w samych gaciach, wyczaił, że mniej zachodu z rozdziewaniem się ;)

 • kitu

  Ależ bajeczki.Autorze(autorko)chcesz byc podobny do historyjek innej autorki ktorej bzdurne teksty zawalają strony?Nie pisz więcej bo to nie ma sensu.Życze snów bardziej w realu a nie takich bajkowych.

 • Margerita

  @kitu właśnie że będę pisała a jak się nie podoba to nie czytaj proste, proste ja jestem innego zdania i ma to jak najbardziej sens i lubię bajkowe sny

 • kitu

  @Margerita No dobrze,to śnij sobie o rycerzu,ale proszę,nie opisuj tego w taki sposob,bo nie wiadomo czy śmiac się czy wspołczuc biednej Marcie.

 • Baba

  Idzie spać w rzeczach które miała na sobie cały dzień? I pracowała w nich?
  Nie myła się przed pójściem do łóżka???? Gdzie higiena?

 • Margerita

  @Baba no co może nie lubi się myć

 • Pani123

  @Margerita  w dobie pandemii  higiena  to podstawa,  jak  to się  nie  myć? :lol2:

 • Historyczka

  Cóż za bezczelny typ! Zdarł ze mnie stanik! I.... przystawił swego ptaka..

 • Margerita

  @Historyczka prawda co za nie wychowany facet