Podwodny mężczyzna Epilog

Epilog  

Kiedy Bartek zaspokoił swoją seksualną potrzebę związaną z Karoliną, której pożądał od samego początku, to najspokojniej w świecie się ubrał i wrócił do pensjonatu, zostawiając kobietę na wpółżywą na dworze.  
     Całej scenie z ukrycia przyglądał się podwodny mężczyzna,  z którym zeszłej nocy się namiętnie kochała.  
     Kiedy została sama to się rozpłakała, bo do tej pory uprawiała seks za jej zgodą. A ten facet posiadł ją wbrew jej woli nagle przy  niej znalazł się podwodny mężczyzna i wyciągnął rękę.  
     — Chodź ze mną tam ci będzie lepiej — mówił do niej w myślach.  
     Kobieta patrzyła mu prosto w oczy podała rękę, a on pomagając wstać przyciągnął do siebie; Obejmując swoim silnym ramieniem niczym anielskim skrzydłem.  
     Karolina czuła się przy nim bezpieczna i ruszyła w stronę wody.  Gdy była już po kolana we wodzie to usłyszała Piotra głos.  
     — Karolina, co ty wyprawiasz?! Nie wygłupiaj się i wyjdź z wody.  
     Ale ta go nie słuchała tylko wchodziła ze swoim nowym mężczyzną coraz głębiej, aż całkowicie zniknęła pod wodą. Wszystko to się działo na oczach Piotra, który był szokowany tym, co przed chwilą zobaczył.  A zarazem załamany, bo ją kochał wsiadł do auta i z piskiem opon odjechał.  
     Karoliny ciała nigdy nie odnaleziono, nie którzy mieszkańcy uważają, że po znalezieniu się w podwodnym świecie została utopca żoną.  
     Są tacy, co przysięgają, że w pełni księżyca czasami widują piękną topielicę, jak wychodzi w towarzystwie przystojnego mężczyzny z wody.  
     Na plaży się kochali, by ze świtem zniknąć w morskiej głębinie.  

koniec

5 191 czyt.
100%9
Margerita

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyczne, użyła 304 słów i 1665 znaków, zaktualizowała 23 sie 2019.

3 komentarze

 
 • Somebody

  Zaskoczyłaś mnie... Bardzo pozytywnie  

  92%

 • seth666

  Ciekawe zakończenie, dość niespodziewane. Z jednej strony radosne - jednak jest z ukochanym, z drugiej smutne - straciła życie. No i Piotr ze złamanym sercem i świadomością do czego doprowadził. Podoba mi się, takie niestandardowe zakończenia są najlepsze

  100%1

 • AnonimS

  Ciekawe zakonczenie . Dobrze to.napisalaś  

  100%1