Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Podglądanie 2

Zastanawiałam się przez dłuższy czas, o co chodziło Pawłowi. Przecież on jest ode mnie znacznie wyższy i silniejszy, mógł zrobić, co chciał ze mną w łazience. A jednak wyszedł... Jak się już ogarnęłam, pozbierałam swoje rzeczy i wyszłam z łazienki. Pakując do reklamówki rzeczy na brudy, zdałam sobie sprawę z tego, że moich majtek tam nie było. Postanowiłam pójść do pokoju Pawła i zapytać, czy czasem ich nie zabrał. Ubrałam na siebie zwiewną sukienkę i poszłam. Zapukałam dość głośno, lecz nie usłyszałam odpowiedzi, czy mogę wejść, dlatego weszłam.

- Paweł jesteś tutaj? - zaczęłam rozglądać się po pokoju.

Znalazłam swojego kuzyna... A widok, który zobaczyłam, wręcz mnie zszokował. Paweł trzymał w prawej dłoni swojego kutasa, masując go, w lewej telefon, na którym prawdopodobnie oglądał pornosa a przed sobą moje majtki.

- Czy ty jesteś jakiś popierdolony?! - podniosłam głos.

W tym samym momencie Paweł spuścił się na moje majtki, spoglądając na mnie.

Nie mogłam złapać oddechu, nie widziałam co mam powiedzieć. Pierwszy raz ktoś coś takiego zrobił przy mnie. Nie byłam dziewicą to fakt, ale doświadczenie łóżkowe miałam małe. Zrobiłam kilka kroków w tył i usiadłam na krześle obrotowym. Po chwili jednak wstałam i zmierzałam w kierunku drzwi mocno oszołomiona.

- Zaczekaj, chyba teraz stąd nie wyjdziesz? - Paweł złapał mnie za rękę i odwrócił przodem do siebie.

W tym samym czasie ubrał swoje bokserki potem szorty. Patrzyłam na niego, próbując ukryć, to co czuję.

- Podobało Ci się? Wiem, że tak, nie musisz odpowiadać. - chłopak posłał mi zadziorny uśmiech.

Wzruszyłam tylko ramionami i nic nie odpowiedziałam. Po chwili nieco się uspokoiłam.

- To, co oglądamy jakiś film razem? - zapytał znienacka mój kuzyn.

- Oszalałeś? Ja idę na spacer. - odwróciłam się tyłem do kuzyna i chwyciłam za klamkę drzwi.

On przyparł mnie do nich, przywierając swoim kroczem do mnie. Czułam, jak jego kutas rośnie i zaczyna lekko wbijać się w moje pośladki. Poczułam lekkie ugryzienie w szyję a później ciepły język spacerujący po szyi w górę i w dół. Podobało mi się to i to nawet bardzo. Paweł jedną dłoń położył na mojej talii a drugą na moje krocze. Zaczął masować moją cipkę przez majtki. Próbowałam się nawet odwrócić, lecz nie mogłam. Każdy mój ruch sprawiał, że kutas Pawła stawał się coraz bardziej twardy. Nagle jedynym ruchem mężczyzna odwrócił mnie do siebie przodem. Złapał za mój podbródek i pocałował namiętnie, wsuwając przy tym język do moich ust. Miał takie miękkie i soczyste usta. Ten pocałunek wywołał w motyle w moim brzuchu. A on w dalszym ciągu mnie całował, nie przestawał tego robić. Złapałam go mocno w pasie, próbując nieco od siebie odsunąć, lecz on tylko wydał z siebie długie mruknięcie i przysunął się bliżej mnie. Jego dłonie zaczęły wędrować po moim ciele. Sukienka, którą miałam na sobie, zaczęła mu przeszkadzać.

- Przecież widziałem Cię już nago, no nie wstydź się. - szepnął, zbliżając się do mojego ucha.

- No i co z tego, poza tym jesteś moim kuzynem, ogarnij się. - spojrzałam na mężczyznę lekko zawstydzona tą całą sytuacją.

- Lepiej będzie, jak już sobie pójdę, zanim posuniemy się o krok za daleko. - spuściłam wzrok i zaczęłam się poprawiać.

Kiedy spojrzałam na Pawła, widziałam złość w jego oczach. Nie chciał mnie przepuścić, chciał, żebym została z nim.

-Eliza! Jesteś może w swoim pokoju? Bo mam do Ciebie pytanie. Zejdź, proszę na dół. - to była ciocia Ramona.

Kiedy usłyszałam jej głos, niemal stanęłam na równe nogi, a podniecenie, które przed chwilą czułam, nagle gdzieś wyparowało. Wyrwałam się z ramion Pawła i uciekłam od niego.

- Już idę ciociu, już idę! - krzyknęłam.

Kicia777

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyka, użyła 749 słów i 3927 znaków.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto