Niezaspokojona - Część czwarta.

Złapałam delikatnie za klamkę i zaczęłam uchylać po cichu drzwi. Lampka nocna delikatnym światłem paliła się, stojąc na podłodze. Paweł leżał u siebie, podpierając głowę, patrzył w stronę łóżka Ani. Ania owinięta w ręcznik leżała na plecach przeglądając coś w telefonie. Głowę miała opartą o ścianę a nogi o podłoże łóżka. Nogi jej były rozchylone w jego stronę. Paweł leżał i gapił się między nogi jej. Ania czytała coś w telefonie i nie reagowała na to, że on się gapi. To mnie zdziwiło, właśnie że nie reaguje, a powiedziałabym, że, zrobiła to świadomie. Byłam przerażona tą sytuacją. To nie powinno się wydarzyć. Stałam i myślałam co mam zrobić. Postanowiłam, że zamknę z powrotem drzwi i zapukam do nich. Zapukałam i weszłam do nich do pokoju.
- Hej, a czemu wy nie śpicie jeszcze?
- Aniu, do łazienki, przebieraj się, już uciekaj!
- Synku a ty?
- Ja mamo już idę spać, dobranoc mamusiu!
- No, dobranoc kochanie, dobranoc!
Zgasiłam lampkę, wyszłam z pokoju. Ania przebrała się i poszła spać.
- Dobranoc mamo!
- Dobranoc kochanie!
Gdy dzieci się położyły do łóżek, w domu zapanowała cisza. Muszę jutro coś zrobić, żeby się taka sytuacja nie powtórzyła jak dzisiaj. Udałam się pod prysznic. Gdy szłam do sypialni, zaszłam jeszcze raz do ich pokoju, zobaczyć czy śpią. Dzieci spały, więc udałam się do sypialni. Rozebrałam się i położyłam. Nie mogłam usnąć, przewalałam się z boku na bok. Złapałam za telefon i postanowiłam wysłać SMS-a do Adama. Zaprosiłam jego na noc do siebie, zgodził się. Wstała i poszłam do korytarza otworzyć drzwi. Gdy Adam przyszedł, od razu udaliśmy się do sypialni. Ja była już naga, więc zaczęłam rozbierać Adama. Gdy oboje byliśmy już nadzy, zaczęliśmy się całować. Położyłam się, a on zaczął pieścić piersi i sutki. Zjechał po pewnym czasie do mojej dziurki i zaczął ją lizać i pieścić językiem. Gdy była już dość wilgotna w środku, wszedł we mnie. Leżałam na plecach, a Adam mi wsadzał, z każdą minutą przyśpieszając. Widać było, że brakowało mu ruchania, widocznie z nikim tego nie robił. Zwiększał prędkość wsadzania członka w moją wąską i ciasną dziurkę. Kilkanaście szybkich ruchów i Adam trysnął we mnie. Podniosłam się i usiadłam na Adama i zaczęłam wciskać penisa do środka pochwy. Ręce oparłam o klatkę jego, zaczęłam podnosić się i opadać jednocześnie się prostowałam. Adam trzymał mnie za piersi i je pieścił rękoma. Kiedy Adam trysnął po raz drugi, zeszłam z niego i wypięłam tyłek. Wsadził mi w odbyt i zaczął posuwać. Byłam już bardzo wilgotna i gorąca od środka. Kilkanaście szybkich ruchów i trysnęłam. Gęsta maź wyciekła mi z dziurki, którą Adam zlizał, a ja zajęłam się jego penisem. Po wszystkim usnęliśmy.
Rano obudziłam się przed 5:00. Adam jeszcze spał. Wstałam i udałam się do kuchni, napić się wody. Gdy wróciłam do sypialni, zaczęłam budzić Adama. Gdy się obudził, powiedziałam, żeby się zbierał do siebie, bo dzieci mogą go zobaczyć. Pomimo rannej pory, Ania i Paweł różnie się budzą i potrafią, szwendać się od rana po domu. Nie chciałam, żeby coś usłyszały lub zauważyły. Adam pomału się rozbudził, zebrał się i poszedł do siebie. Jak zamknęłam drzwi, poszłam pod prysznic. Gdy wyszłam, udałam się do kuchni. W samym ręczniku usiadłam i wstawiłam wodę, żeby zrobić sobie kawę. Zrobiłam kawę i przeglądając internet, popijałam kawę. W granicach 7:00,dzieci wstały. Ania poszła pod prysznic, Paweł słał łóżka. Zaczęłam szykować śniadanie. Gdy Ania wyszła spod prysznica, Paweł poszedł pod prysznic. Około 8:15 usiedliśmy do stołu i zaczęliśmy jeść.
- Słuchajcie, dzisiaj jest sobota i postanowiłam, że zaraz po śniadaniu, zrobimy przemeblowanie!
- To znaczy mamo?, spytała Ania!
- To znaczy, że w tym pokoju co teraz jesteście, będzie to pokój jednej osoby!, a druga zajmie moją sypialnię!
- Tak!dlaczego tak mamo postanowiłaś?, spytała Ania!
- Po to, żeby każde z was, miało swój pokój!
- Aha, a kto będzie mieć jaki pokój?, spytał Paweł!
- A to już sami sobie uzgodnicie, moja sypialnia jest trochę większa od pokoju, więc będziemy losować!
- Ok, mamo!, odpowiedział Paweł!
- Jemy i bierzemy się do pracy!
Po śniadaniu około godziny 9:20,postanowiłam, że zaczniemy losowanie, które z dzieci zajmie sypialnie, a które zostanie w starym pokoju.
- Mamo, nie losujmy!, ja oddam sypialnię Ani!
- Dziękuję braciszku!
- No to mamy problem rozwiązany!teraz tylko przeprowadzka i przeniesienie rzeczy Aniu twoich!
- Fajnie, dzięki brat!
Wzięliśmy się za przenoszenie Ani rzeczy do mojej sypialni, a ja swoje rzeczy przeniosłam do salonu. Paweł pomógł i wszystko nam po przenosił, bez problemu. Po około dwóch godzinach przeprowadzka była zakończona. Ania objęła moją sypialnię, a ja przeniosłam się do salonu, Paweł został w starym pokoju. Około 12:45 zabrałam się za obiad. Ania i Paweł skupili się na układaniu swoich rzeczy. Byłam spokojna o to, że rozwiązałam problem, który się ostatnio wydarzył.
Gdy ugotowałam obiad, usiedliśmy do jedzenia. Po południu wzięłam się za posprzątanie mieszkania. Po około trzech godzinach skończyłam sprzątanie. Wieczorem usiadłam w salonie i zaczęłam przeglądać portale społecznościowe. Po krótkim przeglądzie zaczepiła mnie 30-letnia mama, która ma dwójkę dzieci. Zaczęliśmy pisać o dzieciach, facetach i tym podobne tematy. Nawet nie zorientowałam się, jak nastał wieczór. Bardzo dobrze mi się z nią pisało. Wymieniliśmy się numerami telefonów. Była 19:15,jak skończyłam pisanie z koleżanką. Poszłam szykować kolację. Usiedliśmy do kolacji. Po zjedzeniu każde z nas poszło do siebie. Położyłam się na kanapę i znowu weszłam na portal i zaczęłam pisać z nową koleżanką. O 21:00 Ania poszła pod prysznic. Po godzinie Paweł zajął łazienkę. Gdy wyszedł, skończyłam pisać i udałam się pod prysznic. Wychodząc z łazienki była już 22:45. Od razu poszłam do salonu, zdjęłam ręcznik, założyłam koszulę na guziki. Nie chciałam chodzić tylko owinięta w sam ręcznik. Dzieci jeszcze nie spały. Wróciłam do kuchni napić się wody. Gdy wróciłam do pokoju, zrzuciłam koszule i zaczęłam pieszczenie piersi.Jednocześnie, wciskając palce do dziurki,zaczęłam masowanie i pieszczenie swojego ciała. Wkładałam palce do dziurki, zaczynając od jednego, kończąc na wszystkich. Zwiększając ruchy ręki w środku pochwy, była coraz wilgotniejsza. Robiła się coraz bardziej mokra z każdym ruchem ręki w środku. Wciskałam i wyjmowałam, masując na przemian wejście do dziurki. Mając nogi oparte o podłoże kanapy, wciskałam rękę coraz głębiej. Wkładałam, wyjmowałam, wkładałam, wyjmowałam i tak przez godzinę pieściłam swoją ciasną dziurkę. Po takich szybkich ruchach trysnęłam. Było już po północy, gdy skończyłam pieszczoty. Wstałam i udałam się do kuchni napić się wody. Gdy wracałam z kuchni, z pokoju wyszedł Paweł. Stanęliśmy naprzeciwko siebie, jak wryci patrząc na siebie. Stałam naga przed nim, on wpatrzony w moje ciało. Przez parę sekund staliśmy i nic nie mówiliśmy. Nie mogłam wydobyć ani słowa. Pawła oczy wryte były w moje nagie ciało.
- Synku, przepraszam cię za tą sytuację!, to nie powinno się wydarzyć!
- Mamo, jest ok, przecież nic się nie stało!
- Przepraszam!
- Mamo, jesteś u siebie, więc nic złego nie zrobiłaś!
- Ależ zrobiłam, zrobiłam!
Podeszłam do niego i go przytuliłam. Też nieprzemyślany ruch, nago się przytulałam do dziecka. Objął mnie swoimi rękoma i pogładził po plecach. Aż mi gorąco się zrobiło, jak mnie dotknął, przejeżdżając po moich plecach, aż na pośladkach się zatrzymując. Ciarki przeszły moje ciało. Odsunęłam się.
- Synku, idź kładź się!
- Idę mamo, dobranoc!
- Dobranoc kochanie, śpij spokojnie!
- Kocham cię mamusiu, dobranoc!
Odwróciłam się i szybkim krokiem ruszyłam w stronę salonu. Czułam wzrok Pawła na moim ciele. Szybkim krokiem wpadłam do pokoju. Położyłam się do łóżka. Usłyszałam trzask drzwi od pokoju, to pewnie Paweł wrócił do siebie. Podniosłam się, żeby to sprawdzić. W cały domu było ciemno i cicho. Wróciłam do siebie i się położyłam do łóżka. Usnęłam dość szybko.
Rano wstałam jak zwykle przed 7:00. Przyszykowałam śniadanie i gdy było już gotowe, postawiłam na stół. Obudziłam dzieci i udałam się pod prysznic. Gdy się myłam, usłyszałam jak by ktoś, drzwi otworzył od łazienki. Kabina była lekko zaparowana, lecz było widać co nieco jeszcze. Pomału odwróciłam się, tak żebym widziała, kto wszedł. Przy drzwiach stał Paweł, wpatrywał się we mnie, lecz nie wiedział, że go widzę. Cały czas lałam wodę po ciele. Paweł po chwili opuścił spodnie oraz zsunął majtki w dół. Złapał za penisa i zaczął sobie obciągać, gapiąc się w moją stronę. Nie dałam poznać, że to widzę, mydliłam całe ciało, spryskując wodą. Paweł stał w drzwiach i coraz szybciej masował sobie penisa. Lałam wodę, mydląc całe ciało. Po kilkunastu szybkich ruchach ręką Paweł trysnął na podłogę. Podciągnął majtki oraz spodnie i wyszedł z łazienki. Gdy wyszedł, usiadłam opierając nogi o kabinę. Zaczęłam wkładać palce do dziurki, po prostu ten widok penisa Pawła mnie podniecił. Masowałam i pieściłam piersi i pochwę. Gdy w dziurce wylądowały wszystkie palce, zaczęłam nimi kręcić w środku, aż do osiągnięcia orgazmu i wytrysku.
Po wszystkim wyszłam z łazienki. W kuchni już tylko Paweł jadł. Udałam się do salonu, żeby się ubrać. Gdy wróciłam do kuchni w legginsach i w polo, czułam wzrok Pawła na mnie.Czułam jak mnie obserwuje,takie odnosiłam wrażenie. Jadł i gapił się na mnie.
Wzięłam się za obiad. Gdy ugotowałam zupę, zawołałam dzieci i usiedliśmy do stołu. Zaczęliśmy jeść. Po południu około 16:00,Ania umówiła się z koleżankami. Paweł i ja zostaliśmy w domu sami. Poszłam do swojego pokoju i postanowiłam się przebrać. Paweł siedział u siebie przed komputerem. Założyłam białą bieliznę, rajstopy w kolorze cielistym oraz jeansową mini spódniczkę, sięgająca za pośladki. Gdy się ubrałam wyszłam z pokoju. Udałam się do łazienki, żeby się delikatnie po perfumować.
- Paweł!idę do sklepu po masło!
- Ok, mamo!
Wyszłam z domu do sklepu.

MagdalenaW

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyka, użyła 2003 słów i 10688 znaków. Tag: #rodzina

13 komentarze

 
 • Helen57

  Wspaniale coraz lepiej i dobrze...

 • Tarzanboy

  Gdzie kontynuacja?

 • Czytelnikg

  Czekamy Na dalsze części :)

 • cieniutko

  Mam wrażenie,że opowiadanie napisał kilkunastolatek,który nie ma jeszcze pojęcia o czym pisze.Lepiej skup się na nauce.

 • Ove

  Fu

 • kitu

  Za dużó ,,tryskania",a ciekawe ktory facet raz za razem potrafi miec wytrysk tak jak Adam z opowiadania?Zbyt chaotycznie prowadzona akcja a ten wytrysk w odbycie po ktorym Adam to wylizał-fuj! Zero realu.A ta golizna przy dziecku...Ale może autor(-ka) wymyśli przyjemniejszy przebieg akcji?A może bardziej realny i ciekawy?

 • Gosc

  Robi się coraz ciekawiej czekam na ciąg dalszy.  Pozdrawiam

 • enklawa25

  Świetne bardzo podniecające

 • agnes1709

  Pytanie do fanów powyższego gniota - czemu komentarz Alexa dostał 3 łapy w dół? Czy to na pewno wina komentarza, czy specyficznego charakteru Alexa? Jasne, te łapki nie są czymś istotnym, ale takie zachowanie jest żenujące (zwłaszcza, że chłop był bardzo delikatny). Są Lolki, co by się tu w tańcu nie p... Żal :rolleyes:

 • MagdalenaW

  @agnes1709  nie wiem czemu takie się wydarzyło  :O

 • Pani123

  @agnes1709 ode mnie dostał za hipokryzję, krew wyssać ale dziurki nie zrobić, nie umiesz pisać ale wybacz, że to napisałem, bo nie chce dla ciebie źle 😉Specyficzny charakter powoduje specyficzne komentarze, jedno się wiąże z drugim.  Naprawdę żal??Chyba raczej prawo do własnej oceny sytuacji.  
  I nie jestem fanką Magdaleny. Powyższe opowiadanie zostawiłam bez oceny, aczkolwiek uważam że do "gniota" trochę mu brakuje. Może trochę przypomina suchą relację  i jest w nim  trochę literówek, ale żadnych  rażących błędów nie ma.    Na LoLu  
  jest publikowanych wiele duuuużo gorszych z tej tematyki.  A Ty powinnaś wiedzieć o tym najlepiej  ;)  i przynajmniej odnieść się cokolwiek  do opowiadania, a nie tylko mieć pretensje za negatywne oceny czyjegoś  komentarza. :D

 • agnes1709

  @Pani123 Odniosłam się w części pierwszej i nadal brak czasu, aby opko poprawić, więc nie widzę sensu odnosić się po raz kolejny. Tak, żal, bo nadal coś mi mówi, że to nie o komentarz chodzi.

 • Pani123

  @agnes1709 a niby o co? Czyżbyś wiedziała coś o czym ja nie wiem? :D

 • agnes1709

  @Pani123 Przecież napisałam wyże:p

 • Pani123

  @agnes1709 "że nie o komentarz"

 • agnes1709

  @Pani123 No tak.

 • Pani123

  @AlexAthame skąd wiesz co w filmach porno jest, przecież to niemoralne :lol2:  
  Nie odezwałam się do Ciebie tylko do Agnes więc skończ już bo nudny jestes z tym swoim umoralnianiem.

 • Pani123

  @AlexAthame nie chce mi się szukać Twoich wypowiedzi  odnośnie porno żeby je zacytować. A może już je pousuwales jak to masz w zwyczaju. Jedna tylko - "OMG.Coś jak Czy to jest miłość czy to jest kochanie tylko tamten pan umie pisać" - tyle.( To do Twojego pytania poprzedniego gdzie napisałeś NIE UMIESZ PISAĆ)
  I uprzedzam, na wszelki wypadek jakbyś znów zechciał zmienić wypowiedź mam zapisane wszystko :D

 • Pani123

  @AlexAthame usuniesz komentarz żeby ukryć pewne rzeczy i wybielić siebie - żadna nowość, nie raz tak zrobiłeś. Z szacunkiem do Agnes nie ma nic wspólnego. Zgody nie będzie,  zwłaszcza po ostatnich kłamstwach.  Jesteś jedyną osobą którą tu zablokowałam. Niech to Ci da do myślenia. A kontakt mam z różnymi osobami.

 • Pani123

  @AlexAthame baby to  masz w nosie więc odpierwiastkuj się ode mnie. Może jakaś melisa na uspokojenie co?Myślę że tu nikogo nie obchodzi kto i o co cię oskarżył, ani kto co  napisał Ci prywatnie.Oskarżyła Cię? Miała widać swoje powody. Prędzej uwierzę jej niż Tobie. Z mojej strony to koniec bo ta dyskusja nie ma sensu.

 • Pani123

  @AlexAthame powtarzam raz jeszcze, mnie nie obchodzi kto Ci co pisze, to są Twoje prywatne sprawy i powinny prywatnymi zostać.

 • AlexAthame

  @Pani123 Milego dnia. :D

 • Pani123

  @AlexAthame jesteś pojebany Alex. Najpierw obrażasz ludzi a potem usuwasz wszystko, żeby przypadkiem nikt nie pomyślał o tobie nic złego? Dla mnie to dno dna, niżej już upaść nie mogłeś. Przykro mi, wszystko jest zapisane i nie zawaham się tego użyć. Więc bardzo proszę, trzymaj się ode mnie z daleka, w komentarzach również.

 • AlexAthame

  @Pani123 Widzisz, wyszło jaka jesteś. A co mi zrobisz paniusiu? Na razie to ty komentujesz mnie albo koło mnie. Ja nikogo nie obrażam, a ty to właśnie zrobiłaś i nie będę więcej pod czyimś opowiadniem nic pisał. Życzę miłego dnia.

 • Pani123

  @AlexAthame ile ty masz lat? W necie nic nie ginie. Ja się nie wstydzę tego co napisałam bo to wszystko prawda, ty widać masz coś na sumieniu skoro za chwilę usuwasz ;)

 • agnes1709

  @Pani123@AlexAthame Dajcie już spokój, oboje zachowujecie się jak znerwicowane nastolatki:lol2: Nie szkoda Wam czasu? A zawzięte to to...:lol2:

 • andkor

  Ciekawie ,ciekawie Ewa moja żona często chodzi nago w domu ,ale my nie mamy dzieci. Łapka na tak i ciekaw jestem co dalej.

 • MagdalenaW

  @andkor  Dziękuję  :kiss:

 • xxx28

  Milutko mama i syn sama słodycz

 • elninio1972

  O niebo lepiej niż poprzednie :) a tamta miała być ostatnia ... ;) ciekawe do dalej ...

 • MagdalenaW

  @elninio1972 miała być ale postanowiłam pociągnąć jeszcze hihihhi

 • nanoc

  No, Paweł ma Cię na oku, dobra treść. Podniecająca.  :napalony:

 • MagdalenaW

  @nanoc  Dziękuję  :kiss: