Zaskakujące Lądowanie cz II rozdział 37

Zaskakujące Lądowanie cz II rozdział 3737
Samuel

Sześć dni później….

  – Za dziesięć minut wyłącz piekarnik, ja idę zobaczyć, co u Mii – mówię do Juliana, który jest w trakcie nakrywania stołu.
– Mogę nagrać jej reakcję na ten cyrk? – pyta z rozbawieniem. Odkąd przyszedłem do domu ze specjalnym zamówieniem, chłopak ma ciągle ze mnie ubaw, a ja nie widzę w tym nic dziwnego. W odpowiedzi pokazuję mu fuckera, kasując jego głośny śmiech. ‘Gamoń!’  
Wychodzę z mieszkania mojego Słoneczka, które tymczasowo przejął Julian i widocznie zapuszcza w nim korzenie. Bardzo dobrze, chłopak zostaje do szóstego stycznia.
Już południe. Moja dama zasługuje, by nadrobić ostatnie nieprzespane noce, odpocząć od tego całego chaosu ostatnich dni. Po raz kolejny udowodniła nam wszystkim swoją kompetencję i to, jak ważna jest organizacja w nagłych przypadkach, za którą jestem odpowiedzialny. Normalnie mógłbym nosić ją na rękach, paść na kolana i złożyć hołdy tej bogini. Tym razem ja chcę zrobić coś dla niej, dlatego zadbałem o jej zdrową porcję snu i małą niespodziankę, która została przez Juliana Trąbalskiego bardzo bogato skomentowana. Bądź tu luźnym kumplem i romantycznym chłopakiem dla kobiety „Mission Impossible 9 w roli głównej Samuel J. Berger.”
    Sześć dni temu po powrocie ze świątecznego zebrania, Mia zabunkrowała się w swojej sypialni, by opracować tymczasowy podział obowiązków między pracownikami. Korzystając z tej okazji, wziąłem Juliana na męską poufną rozmowę, która mu dobrze zrobiła… ‘Widocznie za mało.’
Jak się okazało, miał wiele pytań i nie wiedział, z kim na ten temat porozmawiać. Byłem zaskoczony jego otwartością, dlatego nie musiałem się hamować czy owijać w bawełnę i szczerze mówiąc ulżyło mi, słysząc, że między Wiktorią a nim do niczego nie doszło. Miał już okazję współżyć, pamiętając przy tym o zabezpieczeniu, lecz był zawiedziony efektem. Jako sterowany hormonami koleś, mający większy fach w tej dziedzinie, zapewniłem go, iż wszystko jest w najlepszym porządku, bo dużo zależy od partnerki, ale zachęcałem młodego do szukania tego, co go kręci, oczekuje, czego pragnie, a na tę właściwą dziewczynę jeszcze natrafi. Niech korzysta z okazji, eksperymentuje i zbiera doświadczenia. ‘Tak jak ja z jego siostrą i to jest HOT!’ Tego mu nie powiedziałem, w innym przypadku bym już niuchał roślinki od strony korzenia.
Po męskim poradniku, Mia ukazała nam zarys pracy na kolejne czternaście dni. Nie byłem zbyt happy z jej dzieła, lecz nie miałem innego wyjścia, w końcu to ja zawaliłem sprawę. Zostałem odpowiedzialny za dopilnowanie przygotowań sali i broń Boże, aby nie zostały wykonane wszystkie punkty napisane na kawałku świstka, który włożyła mi w łapę. W barze musiałem patrzeć, jak zajmuje moje miejsce za ladą, a ja odnaleźć się w brudnych szkłach, kiblach czy wypełnianiu półek alkoholem lub krojeniu owoców. Żenujące.  
  Za parę godzin mamy premierę otwarcia Samtajl-Night. W Klubie jest już wszystko przygotowane, stoły, krzesła, ozdoby, podłączone nagłośnienie i regały wypełnione alkoholami oraz plastikowymi kubkami. Na ten pomysł wpadłem, gdy Mia uświadomiła mi szkody ze szkłem w ciągu jednego wieczoru. Suma była ogromna, a cena kosmiczna. Z wiedzą jak bywa na imprezach i taką masą ludzi, jaką dzisiaj oczekujemy, postanowiłem zainwestować parę centów więcej, zaoszczędzając tym pracę obsługi oraz dodatkowe koszty.  
Ból palców jest prawie nieodczuwalny i choć uwielbiam nowo odkrytą u Tsunami nadopiekuńczą cechę, tak wchodzi mi nią powoli na kasztany. Czasem robi ze mnie małe dziecko, nieumiejące się ubrać, zrobić sobie śniadania, czy kawy. Brakuje jedynie trzymania mi jaszczura podczas szczania i obraz kaleki skaczącego na główkę z balkonu jest idealny dla kryminalnej policji. Mało tego, obchodzi się ze mną jak z jajkiem i jestem w celibacie od ponad tygodnia, oprócz pocałunków czy też krótkich dotknięć nie istniało nic więcej w jej lekarskim repertuarze. O matko! Ja tu daję Julianowi wskazówki na poderwanie dziewczyny, a sam nawet nie zostanę obdarzony lodzikiem, chociaż by ze współczucia. Nic! Nada!
Pomału doprowadza mnie to do galaktycznego rozerwania krocza. Zwłaszcza teraz, kiedy po wejściu do mieszkania pokierowałem się w stronę szumiącej pod prysznicem wody, a po otwarciu drzwi do łazienki moim oczom ukazały się dwie cudne piersi ze stojącymi brodawkami.
– OH! Dzień dobry panienki! – szepczę z diabelskim na mordzie uśmiechem.  
Mia daje z siebie cichy pisk i chce się zakryć, lecz kiedy widzi, że to ja jestem niezapowiedzianym intruzem, opuszcza dłonie w dół.
– Pukaj następnym razem! – beszta mnie, a ja nic innego nie mogę robić, jak gapić się na jej zderzaki, ślinić na ich widok i kiwać na potwierdzenie tego mamrotu, który nawet nie doszedł moich uszu. Schodzę rentgenem niżej na jej figurę i łono. Kiedyś przed moją Lady nie znosiłem tarki w tym miejscu, lecz odkąd wpadła do mojego życia, mój pogląd się zmienił. Uwielbiam u mojej pańci, kiedy trzy dni nie sięga po żyletkę, a poranny sok jest istnym eliksirem. Ten widok przyspiesza nie tylko rytm serca, puls, ale robi niesamowite wrażenie na koledze poniżej pasa. Nie mogę nic na to poradzić, w sekundę mam wzwód, który z pewnością się pięknie prezentuje w dresowych spodniach. Jak zahipnotyzowany ćpun z wyciągniętą do przodu dłonią podchodzę do Mimi, aby dotknąć gotowych do pieszczot guziczków. Wraz zostaję pochlapany wodą.
– Mówię do ciebie Sam.
– Mhm, jestem tego doskonale świadomy kochanie – odpieram, a tak naprawdę jestem skoncentrowany na czymś bardziej apetycznym i nie słucham jej paplania pod nosem. Opuszkiem wskazującego palca delikatnie dotykam różowiutki guzek. ACH! Ile dałbym, by go teraz possać, przygryźć, uszczypnąć… ‘Mniami!’
Nagle dostaję czopa w tył głowy. Jestem zmuszony odwrócić ślepia i widzę drżące kąciki ust.
– Spływa ci po nogawkach – szepcze kobieta. Patrzę przerażony w dół.
Niech to szlag!

Od Autora.
Miłego czytania - lajka dodania.
Pozdrawiam AHopeS <3

AHopeS

opublikowała opowiadanie w kategorii miłość i dramaty, użyła 1077 słów i 6292 znaków, zaktualizowała 12 sie 2020.

3 komentarze

 
 • nanoc

  W Twoich opowiadaniach brakuje jednego - Napisu, świetne na poprawienie nastroju, czyta się jednym tchem. Polecam.

 • AHopeS

  @nanoc Dziękuję bardzo :)

 • bosman

  Brawo kolejny bardzo ciekawy rozdział  byle tak  dalej

 • AHopeS

  @bosman Dziękuję bardzo. :)

 • Aladyn

  Samuel w roli edukatora seksualnego dającego dobre rady Julianowi?  Tego jeszcze nie było, ale przecież Autorka znana jest z zaskakujących pomysłów.
  Pewnie ta rozmowa plus widok nagiej Mii powoduje u niego "galaktyczne rozerwanie krocza".   :D

 • AHopeS

  @Aladyn Dziękuję bardzo.
  Hmmm, czy dojdzie do erupcji jądrowej, tego nie wiem. :)