Za zamkniętymi drzwiami #prolog

Nigdy nie wiemy na sto procent co jest dla nas dobre, nie mamy pewnosci co do naszej przyszlosci czy do drugiej osoby, czlowiek zwiazuje sie z kims na cale zycie tylko dlatege ze przez pewien okres czasu czul motylki w brzuchu, potem co? Czy przed malzenstwem mozna do konca poznac naszą polowke ? Czy pozniej mamy sie męczyc z kims tylko dlatego ze sobie to przysięglismy w urzędzie bądz w kosciele ?  

Czasu nie da sie cofnąc, ani podejmowanych decyzji mozna postawic wszystko na jedną karte i albo będzie dobrze albo zle.  Amelia Nowacka ma 23 lata jest studentką ratownictwa medycznego, nie pochodzi z zamoznej rodziny, mama przedszkolanka w wiejskim przedszkolu, tata elektryk, brat za to umysl geniusza.  

Mieszka z chlopakiem kubą są razem szczesliwi, kuba jest wiele zamozniejszy od niej ale oboje nie zwracali uwagi na roznice spoleczne miedzy nimi.Kuba ma 23 lata i studiuje architekture  

Ma przyjaciolke od dziecka, Edyte ktora rowniez pochodzi z bogatej rodziny ma 24 lata, i prowadzi swoj salon fryzjerski.  

Jej zycie jest, albo wydaje sie byc idealne

Czyzbyzakochana

opublikowała opowiadanie w kategorii miłość, użyła 176 słów i 1068 znaków.

Dodaj komentarz