Zawód i rozczarowanie

Zawód i rozczarowanieStatystyki są nieubłagane. Napisanie jednego odcinka zabiera od 6 do 12 godzin. Przeczytanie bierze 5-10 minut. Klik na łapkę nie wymaga logowania i zajmuje około 3 sekund. Ponad 5000 ludzi przeczytało moją ostatnią część. Z tego grona mniej więcej co 140-sta osoba pofatygowała się podziękować autorowi za jego pracę poświęcając te 3 sekundy. Tylko jedna! na ponad 5000 odpowiedziała na moją prośbę o podzielenie się swoimi przemyśleniami.  
Szanowni czytelnicy: jeżeli chcecie dalej otrzymywać opowiadania które zapewniają wam rozrywkę, działają na wyobraźnię i dostarczają podniecenia to powinniście „dopieścić” również autorów i pokazać że nie lekceważycie ich pracy. Tak jak dostęp do tego portalu tak i interakcja z twórcami nic was nie kosztuje. Można pisać dobrze lub źle ale najbardziej zniechęcająca jest obojętność.  

PS. Karolina która zawsze pierwsza opiniuje moje teksty i zatwierdza publikacje fotek, wyśmiała moją prośbę o wasze spostrzeżenia i odczucia. No ale pomyliła się -  o tę jedną osobę.

eksperymentujacy

opublikował opowiadanie w kategorii erotyka, użył 177 słów i 1077 znaków, zaktualizował 1 cze o 2:50. Tagi: #żona #cuckold

8 komentarzy

 
 • nadpotokiemwroclaw

  Chłopie i kobito nie przerywajcie :) To najlepsza seria na tej stronie i z utęsknieniem czekam na opisy waszych przygód! Specjalnie żeby, to napisać założyłem konto :) Okejka pod tekstami zawsze leci. Za każdym razem jak robicie przerwę w pisaniu czekam z utęsknieniem na nowe odcinki. Nie porzucajcie nas! :)

  14 czerwca

 • eksperymentujacy

  @nadpotokiemwroclaw Dziękujemy za miłe słowa :) To naprawdę motywuje !
  Nie mamy zamiaru przerywać bo mamy jeszcze sporo materiału do opowiedzenia i chcemy się nim podzielić z czytelnikami którzy albo podzielają nasz styl życia albo rozpalają tym swoją wyobraźnię.
  Prosimy tylko o wyrozumiałość i cierpliwość. Ciąg dalszy wkrótce nastąpi..

  15 czerwca

 • Woytek

  Z reguły nic nie komentuje w internecie. Może napisze 1 komentarz w miesiącu. A jak ktoś mnie "szantażuje" Abym napisał komentarz albo przestanę pisać no to sory. A "dopieścić" Autorów mogę jak zrobicie spotkanie z czytelnikami

  12 czerwca

 • eksperymentujacy

  @Woytek Drogi czytelniku
  Celem spotkań autorskich jest przede wszystkim promocja dzieła które pod wpływem tej reklamy zostaje sprzedane a następnie dostarcza emocji jego nabywcy.
  Niewątpliwie czytając opublikowane tu materiały odczuwasz jakieś emocje i dostarczają Ci one rozrywki. Korzystasz z wysiłku i pracy autorów 100% za darmo ale jeżeli ktoś prosi o minimum interakcji i wymianę poglądów na temat przeczytanego materiału czujesz się szantażowany. Czyli bierzesz od innych, bawisz się tym ale od siebie nic nie dajesz bo masz swoje zasady: "z reguły nie komentujesz". Egoizm w czystej postaci,  kompletny brak elementarnego szacunku dla ludzkiej pracy czyli typowe "me, myself and I". Niestety statystyki pokazują że to bardzo powszechne zjawisko w obecnym świecie.
  Nigdzie nie napisałem że "albo komentarze albo przestajemy pisać". Nie przeinaczaj moich wypowiedzi. Mówię o ogólnym trendzie i pokazuję sposób na motywację autorów do dalszych publikacji. I tej motywacji każdemu autorowi życzę.
  Pozdrawiem i życzę dobrej zabawy podczas czytania erotyki.

  15 czerwca

 • Radek Z.

  @eksperymentujacy Chyba kpisz "ałtorze"  grafomanie ? Żałosny upadek moralny,  i zdjecia grubej żony ? Smutny obciach i demoralizacja...

  23 czerwca

 • eksperymentujacy

  @Radek Z. Ordo Iuris ?

  23 czerwca

 • Umbriel

  Osobiście dotąd nie fatygowalem się,  bo po przeczytaniu fragmentów kilku...zwyczajnie odpuszczałem sobie lekturę.  Są, co najwyżej średnie,  a "okraszajace " je fotografie kobiety z bardzo nieładna nadwagą..tylko pogarszają ogólne wrażenie.  Chciałeś opinii- proszsz

  2 czerwca

 • Rayonvert

  @Umbriel Mam tak samo jak Ty... ;-)  Natomiast pomijając tematykę, która dla mnie zdecydowanie fuj , to forma jest ciekawa, facet bez wątpienia potrafi pisać.

  10 czerwca

 • eksperymentujacy

  @Rayonvert Takie słodko-gorzkie ale dziękuję za komentarz :) Naprawdę interacja z czytelnikami jest znacznie ważniejsza od ich poglądów na styl życia który staramy się przybliżyć w naszych opowiadaniach. Zapraszam do nowych odcinków wkrótce...

  15 czerwca

 • Rayonvert

  @eksperymentujacy  Pozdro.

  15 czerwca

 • Samotny

  A mi się Panie podobają. Zależy kto co lubi...

  1 czerwca

 • eksperymentujacy

  @Samotny Dzięki i mam nadzieję że się nie zawiedziesz :)

  15 czerwca

 • Umbriel

  Osobiście dotąd nie fatygowalem się,  bo po przeczytaniu fragmentów kilku...zwyczajnie odpuszczałem sobie lekturę.  Są, co najwyżej średnie,  a "okraszajace " je fotografie kobiety z bardzo nieładna nadwagą..tylko pogarszają ogólne wrażenie.  Chciałeś opinii- proszsz

  1 czerwca

 • eksperymentujacy

  @Umbriel każdy ma prawo do swojej opinii. Cieszę się że po tylu próbach dalej się nie podajesz i wchodzisz na moje teksty :)

  1 czerwca

 • trantolo

  @Umbriel wiesz ze można żyć w świecie lalek barbie i czytać wirtualne teksty myśląc że są prawdziwe. Można też czytać prawdziwe opowiadania i oglądać zdjęcia realnych kobiet pięknych w swojej naturalności. To zawsze twój wybór plastik i sztuczność i naturalność i realność. Ja wybieram to drugie i bardzo mi z ty dobrze  :cool:

  1 czerwca

 • Rayonvert

  @Umbriel TAK !  HAHA...Ale dla nich zdrada kontrolowana z otyłą żoną jest "sexy" i warta rozpowszechniania... faktycznie rozczarowanie haha. Inne "Puszyste" się dowartościują ?

  A tak przy okazji : że każdy nadmierny kg to potencjalny stan zapalny w organizmie to nie opinia...

  Natomiast jesli chodzi o warsztat literacki, jest to napisane, trza przyznać, ciekawie.
  Szkoda tylko ze taka obleśna tematyka...

  10 czerwca

 • Rayonvert

  @trantolo Fakt, ale to nie wszystko : ja akurat znam naturalne i realne dziewczyny, kobiety,  które są przy tym po prostu, na szczęście...co najmniej ładne !  
  Co najmniej 7/10 , żeby skromnie napisać...

  Albo chociaż bardzo zgrabne nie zapuszczone, nie wieloryby, nie "puszyste" !

  :lol2:  

  ( Co za idiotyczne słówko nadużywane w anonsach od kilku lat, tak przy okazji ).  

  To jest ta trzecia kategoria,  która pominąłeś w swej generalizacji ?

  10 czerwca

 • trantolo

  @Rayonvert nie ma sensu komentować tego co piszesz. Masz swój kanon piękna twoja sprawa. Ja myślę inaczej i to moja sprawa. Karolina jest bardzo fajna naturalna i taką ją  lubie. Ale jedna rzecz jest oczywista obrażasz ludzi. Życie to nie jest tylko twoje chamskie komentowanie ale to sam sobie poukładaj.

  10 czerwca

 • Radek Z.

  @trantolo  

  Kto by sie twoimi opiniami przejmował zakompleksiony chłopaczku ?!? 😁  

  "Lubisz"  jakaś tam Karoline ? To jest gruba żona obcego faceta...

  Ale Ty jesteś typowym spermiarzem niestety !

  Twoje żałosne komentarze zachwyconego walikonia sa w wielu miejscach na tym portalu...

  A Zbiornik to pewnie "raj"  dla Ciebie,  tam podekscytowane piwniczaki i spermiarze  komentuja.  

  Ratuj swoja psychike,  póki jeszcze nie jest za późno,  pewnie masz bardzo niskie poczucie własnej wartości... ?!?

  23 czerwca

 • KuKIR59

  Twoje opowiadania są ciekawe, można powiedzieć, że są formą dokształcenia się w sprawach seksu. Czekam na nie z utęsknieniem. Czemu ludzie nie klikają - hmmm, wstydzą się, brakuje im czasu lub zastanowienia. Cóż tak to jest ciężka praca, jest też jej efekt - liczba czytających.  
  Proszę się nie zrażać, i raczyć nas kolejnymi opowieściami.  :smile:

  1 czerwca

 • eksperymentujacy

  @KuKIR59 dzięki :)
  Musiałem jakoś wyładować frustracje i może uświadomić niektórym że małe gesty też się liczą :)
  oczywiście będzie kontynuacja !

  1 czerwca

 • Allan.op

  Zawsze czekam na twoje opowiadania. Jesteś jednym z najlepszych tutaj ,

  1 czerwca

 • eksperymentujacy

  @Allan.op dzięki za miłe słowa :)

  1 czerwca

 • trantolo

  Nie sądzę żeby po przeczytaniu opowiadania nie pojawiły się emocje, refleksje. Tym bardziej że te opowiadania są super. Like i kilka słów to tylko chwila, tak można podziękować za efekty pracy. Dajmy od siebie choć tyle.

  1 czerwca