Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Zniewolona cz. 9

Zniewolona cz. 9- No niezłą masz dupcię! Kształtną i jędrną! Aż się prosi o klapsy! - Co za koszmar przeżywałam. Co za zawstydzenie! Podciągnął moją suknię do góry! Zupełnie do góry! Obnażył w pełni moją pupę. Co za sromota! Oglądał ją i dotykał. Jakby badał moje pośladki, jakby sprawdzał ich sprężystość. - Niech mnie pan tak nie upokarza… - Niemal płakałam. Zdawałam sobie sprawę ze swej pozycji. Z wyjętymi na wierzch cyckami… z podciągniętą do góry kiecką… z obnażonym tyłkiem… Do tego związana. Zdana na jego łaskę i niełaskę… Cóż za żałosny widok musiałam przedstawiać!!! A on nie przestawała „Mizia” mojej pupy… Co raz mi ją uszczypnął! - Auuuaaa! – wykrzykiwałam żałośliwie – zachowuje się pan jak uczniak w szkole, który podszczypuje koleżanki! - Ale jemu chyba podobała się ta rola…. - A co? Kto mi zabroni??? Jakby taka współuczennica trafiła mi się w klasie, jak byłem gówniarzem, to szczypałbym ją na każdziuteńkiej przerwie! Zadzierał spódniczkę do góry! I… co raz uszczypnął!!!  Przypomniałam sobie, jak w szkole, taki Grzesio nieustannie nie dawał mi spokoju… Co rusz, ganiał mnie i podszczypywał… A to mnie tak rajcowało… i wtedy… i teraz! Potem, w każdej sytuacji, gdy jakiś mężczyzna klepnął mnie w tyłek, a to jakiś wujek na weselu, a to jakiś podpity obszczymurek na ulicy – podniecało mnie to niesłychanie… Skąd ten drań miałby to wiedzieć??? Ale, jakby wiedział! Nagle, przylał mi w pupę, aż się zatrzęsłam!

Historyczka

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyka, użyła 282 słów i 1564 znaków, zaktualizowała 2 sie 2019.

5 komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

 • Historyczka

  Allanie - jesteś wprost genialny! Twoja fantazja wzlatuje nad obłoki!

 • Aladyn

  @Historyczka Dzięki, ale dlaczego mnie przechrzciłaś?

 • enklawa25

  :zakochany:

 • Historyczka

  Allanie? A jakiż to mógłby być finał? Taki wielce spektakularny????

 • Aladyn

  @Historyczka Wiedziałem, że pani nauczycielka po takim moim wpisie przywoła mnie do tablicy.
  A mój pomysł jest taki. Rzeczony Mariusz nie może zapomnieć jak w zatłoczonym autobusie  bezpardonowo Cię obmacywał i marzył o tym, aby dobrać się do Twojej cipki. Teraz ma możliwość realizacji swych fantazji. Za drzwiami czeka jego czterech kolegów, takich jak on meneli. Odegrają scenę tłoku w autobusie, ale nie będą biernymi pasażerami, ale wspólnie z Mariuszem intensywnie Cię wymacają i wyliżą, a potem kolejno przelecą.

 • Historyczka

  Wujku... bezlitosna szarża... Nie za szybko?

 • Aladyn

  @Historyczka Inny na jego miejscu już dawno doszedłby do finału. A ten na razie poprzestaje na obmacywaniu i nie śpieszy się. Niby prosty robol, a wyczuwam, że to nie jest jego ostatnie słowo i finał w jego wykonaniu może byc wielce spektakularny.   :sex2:

 • Wujek44

  Szarżuje brutal! :3