BASZA część 2

BASZA część 2Dzięki swojej pierwszej kochance nabrał pewności siebie. W nowym otoczeniu zachowywał się w stosunku do dziewcząt swobodnie. Wysoki, proporcjonalnie zbudowany, inteligentny, oczytany, grający na gitarze, robił na nich dobre wrażenie. Potrafił dowcipnie skomentować rozmowę, uważały go za miłego i kulturalnego. Dziewczyny chętnie się z nim umawiały. Niestety, czuł niedosyt, bo pomimo urody i świeżości nie potrafiły nawet w części dać mu tego, czego oczekiwał. Rozczarowany, szybko kończył kolejne znajomości, zyskując opinię podrywacza. Kiedy nie miał partnerki do seksu, rozładowywał napięcie częstą masturbacją, ale dawała ona tylko krótkotrwałą ulgę. Narastała w nim chęć podporządkowania sobie dziewczyny albo kobiety. W bezsenne noce przypominał sobie sceny dręczenia Zosi i Żydówki Sary, opisane przez Sienkiewicza oraz Prusa.

Wreszcie skończył się rok szkolny. Promocję otrzymał bez problemu i pod koniec czerwca wyjechał do Trójmiasta. Starszy kuzyn zostawił mu klucze do swojego mieszkania, wyjeżdżając na urlop w inne strony kraju. Zyskał w ten sposób bazę wypadową oraz dużą swobodę. Szalał więc w nocnych lokalach. Któregoś wieczoru, wychodząc z knajpy natknął się na siedzącą na ławce dziewczynę w wieku 20-25 lat. Sprawiała wrażenie mocno podpitej. Zaczepiła go pierwsza, pytając o papierosa. Odmówił, ponieważ nie palił, ale przysiadł się i zaczęli rozmawiać. Powiedziała, że poprzyszła do lokalu w większym towarzystwie, ale posprzeczała się ze znajomymi, którzy wychodząc zostawili ją samą. Dowiedział się również, że przyjechała z Kościerzyny i nie ma gdzie nocować, ani jak wrócić do domu. Zaproponował jej nocleg u siebie. Trochę się wahała, ale po kilkunastu minutach wyraziła zgodę, zastrzegając, żeby nie liczył na nic w zamian. Poszli do mieszkania i położyli się spać.

Obudził się koło 9.00 , poszedł się wykąpać, a potem zrobił dla nich obojga kawę. Kiedy skończył, ona akurat się przebudziła. Podziękowała za kawę i zarzuciła pytaniami. Z rozmowy wynikało, że niewiele pamięta z przebiegu poprzedniego wieczoru. W pewnym momencie zaczerwieniła się i cicho spytała, czy coś pomiędzy nimi wydarzyło. Odparł, że nic, bo ona od razu zasnęła. Zaciekawiony zapytał.

- Nie bałaś się, że zajdziesz w ciążę idąc z nieznajomym do jego mieszkania ?

- Nie, bo jestem zabezpieczona. Czy mogę się wykąpać?

- Owszem - odparł i wyjął z szafy świeży ręcznik.

Gdy wróciła z łazienki, odświeżona, uczesana i z dyskretnym makijażem, był pod wrażeniem jej urody. Rozmowa im się nie kleiła, więc zaryzykował. Podszedł, objął ją i pocałował. Oderwała usta mówiąc, że ona nie z takich. Nie speszył się jednak i postanowił zaryzykować. Nie wypuścił jej z objęć, spojrzał prosto w oczy i powiedział.

- Masz dwa wyjścia. Albo zabierasz swoje rzeczy i wychodzisz, albo zostajesz i przestajesz zgrywać świętoszkę.

Po krótkiej chwili wahania zdecydowała się zostać. Wyjął wino, wypili bruderszaft i zaczęli pieszczoty. Pamiętając o wskazówkach dawnej kochanki nie śpieszył się. Całował jej usta, oczy, policzki, w końcu również szyję. Odsunęła się szybko.

- Nie chcę żadnych "malinek".

- Chyba możesz mi zaufać? - odpowiedział spokojnie. Jesteś już ze mną tyle godzin i nie zrobiłem ci nic złego.

- Przepraszam – szepnęła zaczerwieniona i sama zaczęła go całować.

Po dłuższej chwili przejął inicjatywę. Rozpiął i zdjął jej bluzkę, przy okazji zrzucając również własną podkoszulkę. Kiedy dotknął jej majtek, chwyciła go za rękę. Bez słowa cofnął dłoń i wrócił do pieszczot. Całował szyję, potem płatki ucha, następnie kark. Przesunął językiem wzdłuż kręgosłupa, aż do linii, gdzie ciało zasłaniała bielizna. Dziewczyna zadrżała i westchnęła. Niezdarnie próbowała złapać towarzysza za ręce, w obawie przed ściągnięciem ostatniej osłony. On okazał się jednak szybszy. Nie odrywając języka od jej ciała, obrócił dziewczynę dookoła. Teraz pieścił jej pępek. Zanim zorientowała się, co właściwie zamierza, szybko przesunął się w górę, nieustannie liżąc płaski brzuch i piersi. Zaczął ssać brodawki, przygryzał je zębami Do tych pieszczot dołączył wolną dłoń. Zauważył, że jego zabiegi odnoszą skutek. Kąsała go po karku, szczypała zębami płatki ucha. Podniecenie szybko narastało. Nagle oderwał twarz od piersi dziewczyny i przywarł ustami do jej warg. Języki podjęły szaleńczy taniec. Zdecydowanym ruchem włożył dłoń w jej krocze. Próbowała zablokować ten ruch złączając uda, ale rozchylił je bez wysiłku. Pomimo tego, że niedawno się kąpała i starannie wytarła, owłosiona cipa była ponownie mokra, a włosy kleiły się od nadmiaru wilgoci. W żaden sposób mu to nie przeszkadzało. Masował srom dziewczyny, najpierw wargi, potem łechtaczkę i wzgórek łonowy. Kiedy wsunął do pochwy dwa palce, jęknęła z rozkoszy. Uniosła nogę, obejmując biodro i pośladki kochanka. Bez wysiłku uniósł ją całą do góry i zaniósł na tapczan. Ani na moment nie oderwali ust i nie przerwali pocałunku.

Szybkim ruchem ściągnął jej majtki, równie sprawnie pozbył się własnych i wylądował na dziewczynie. Zasypał ją gradem pocałunków, ocierając swego naprężonego kutasa o ociekającą sokami cipę, szeroko roztwartą i gotową do penetracji. Objęła kochanka nogami, wzięła do ręki członka i wprowadziła w głąb swojej muszelki. Oboje odczuwali silne podniecenie, wytrysnął więc w niej już po kilku minutach. Zamarła zaskoczona, ale on nie przestał jej pieścić.

- Spokojnie – powiedział. - Zaraz będę gotowy ponownie i to na dłużej. Nie miałem dawno kobiety – dodał, jakby się usprawiedliwiając.

Pieścił ją z zapałem i podnieceniem. Po dłuższej chwili, pobudzona, włączyła się aktywnie do ich gry. Trzymając jedną ręką kochanka za kark, przyciągała jego wargi do swoich ust, podczas gdy druga dłoń objęła penisa, poruszając nim rytmicznie musiała doskonale poczuć, jak rośnie i twardnieje. On też nie próżnował. Całował ją do utraty tchu, lewą ręką ściskał piersi, prawą masował srom. Tym razem pieszczoty były bardziej brutalne i z jej gardła, oprócz westchnień i jęków, wyrywały się tłumione pocałunkami okrzyki bólu. W pewnym momencie mocniej naciągnęła napletek na penisie i na zewnątrz wysunęła się główka. Nie tracąc czasu, skierowała fallusa wprost do swojej szparki. Chętnie wykorzystał to zaproszenie. Zdecydowanym pchnięciem wszedł najgłębiej, jak tylko się dało. Oplotła rękoma jego kark, nogi założyła na biodra kochanka i rozpoczęli szaleńczy taniec ciał, szybko odnajdując wspólny rytm. Trwało to około kwadransa, podczas którego do jej wstrząsanego orgazmami wnętrza kilka razy wstrzykiwał swoje nasienie. Szczytowali w tym samym czasie, głośno krzycząc. Potem on opadł na bok, ale cały czas pozostawali objęci i wzajemnie w siebie wtuleni. Ich ciała pokrywał pot, a okolice narządów płciowych śluz oraz zasychająca sperma. Spleceni i zespoleni, przez bardzo długi czas wymieniali leniwe pocałunki.

W końcu niechętnie oderwali się od siebie, wstali i razem poszli do łazienki. Pod prysznicem myli wzajemnie swoje ciała. Może to dziwne, ale dopiero wtedy dokładnie ją obejrzał. Blondynka, z długimi włosami, niedorównująca mu wzrostem ale wysoka jak na kobietę, szczupła, z całkiem dużymi, jędrnymi piersiami, sterczącymi dumnie bez stanika. Duże, ciemne brodawki z zakończone sutkami wielkości sporych rodzynek. Sylwetka amfory z charakterystycznym przewężeniem, płaski, umięśniony brzuch z małym pępkiem. Krągłe pośladki, muskularne nogi porośnięte rzadkimi, złotymi włoskami, które jeżyły się, gdy ją pieścił. Stopy dość duże, proporcjonalne, paznokcie u nóg pomalowane na perłowo. Pod brzuchem gęste włosy łonowe, kryjące srom. Zapamiętał, że jedna z większych warg była trochę przerośnięta. Wszystko to składało się na ładną, może nawet piękną kobietę. Oboje wyszli nadzy spod prysznica, nie wycierając się z powodu upału.

Młody jesteś. Szkoda, że za młody, żeby mogło nam razem wyjść z tego coś więcej, niż wakacyjna przygoda.

Nie odpowiedział, było to oczywiste. Gdy rozstawali się po tygodniu, odprowadził ją na dworzec autobusowy. Pożegnanie wypadło krótkie, nawet bez cmoknięcia w policzek. Dziewczyna zauważyła bowiem jakiś znajomych.

W trakcie tych wakacji zaliczył jeszcze dwie panienki oraz jedną, sfrustrowaną , puszczalską mężatkę. Z tą ostatnią poznał co to seks analny, ale ten sposób nie przypadł mu zbytnio do gustu. Zapamiętał tylko, że obficie używała oliwki przed każdym udostępnieniem kakaowego oczka. Poza tym ostro piła. Później wspominał ją niezbyt chętnie, bo po alkoholu zachowywała się często jak suka w rui, prowokowała nieznajomych mężczyzn, co powodowało awantury na dancingach.

Zdobyte tego lata doświadczenie zaprocentowało. Po powrocie do szkoły nie miał większego problemu z wyrwaniem upatrzonej dziewczyny. Natomiast nie każda dawała się zaliczyć, a te, które zgadzały się już na seks, bywały chimeryczne. Podobne kobiety spotykał po ukończeniu szkoły. Nie mógł znaleźć takiej, która byłaby gotowa realizować jego fantazje i odgadywała niewypowiedziane życzenia. Dlatego do ukończenia 25 lat zaliczył około dwudziestu kobiet w różnym wieku i o różnym statusie (pannny, mężatki, rozwódki) . Żaden z tych związków nie trwał dłużej niż pół roku, bo nie szukał partnerki do stałego, normalnego związku, tylko osoby uległej. Trafiła mu się nawet dziewica, która bardzo się starała, ale pewnych oporów nie była w stanie przełamać. Odczuwał coraz większe rozczarowanie i frustrację, a seks traktował instrumentalnie, jako środek rozładowania napięcia. Nie było to całkiem w porządku wobec partnerek, ale przecież nigdy niczego im nie obiecywał. Te, które chciały trwałego związku zakończonego małżeństwem, rozczarowane, nie kryły oburzenia. On sam w stosunku do żadnej z nich nie żywił zresztą szczególnie intensywnego uczucia, dobierał je kierując się wyłącznie popędem seksualnym. Jeżeli dziewczyna nie chciała współżyć, zamierzając poprzestać tymczasem na pocałunkach i pieszczotach, rozstawał się bez żalu. I tak żył właściwie bez celu, niezaspokojony. Kiedyś, w przypływie skrajnej desperacji, próbował namówić do realizacji swoich fantazji jedną czy dwie prostytutki, ale one też odmówiły. Żeby nie zwariować, wiele energii poświęcił karierze zawodowej i tu, o dziwo, odnosił znaczące sukcesy. Ponadto wyżywał się w sportach walki, które z pasją ćwiczył od dzieciństwa, trenowany najpierw przez ojca, a potem przez byłego komandosa i antyterrorystę. Nie były to treningi stricte sportowe tylko praktyczna nauka pokonania przeciwnika w prawdziwej walce. Kilka razy w życiu te umiejętności okazały się później bardzo przydatne.

AnonimS

opublikował opowiadanie w kategorii erotyka, użył 1955 słów i 11275 znaków, zaktualizował 15 gru 2019.

14 komentarze

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

 • kaszmir

  Ciekawie prowadzisz opowieść z perspektywy młodego adepta sztuki uwodzenia dziewcząt i zaspokojenia swoich rządzy. Pewnie są to czasy odlegle i nie tak bardzo ogarnięte strachem zarażenia się AIDS i innymi chorobami. Wiadomo dziewczyny zabezpieczone, przed ciążą i tylko tyle. On też ryzykuje i naraża kobiety na zarażenie.  
  Jest zawsze zbulwersowana na słowo, że ktoś uprawia seks... tutaj inaczej nie da się tego określić.  
  Pozdr

 • AnonimS

  @kaszmir czasy hipisów i tzw wolnej miłości. Do.nas to przyszło ciut pozniej ale tez spora grupa osób  brala w tym.udział min marszałek Terlecki pseudonim Pies :)

 • kaszmir

  @AnonimS oj tak coś o nim wiem od krakowskich tuzów... pewnie dlatego ma tak zniszczony wizerunek. Dzieci kwiatów kolorowe ptaki, ale też używki były nadużywane. Wielu dobrze zapowiadających się artystów przerwało życie. Miedzy innymi Rysiek Riedel:)

 • AnonimS

  @kaszmir zaraz zniszczony  :P wyrazosty i orginalny  :danss:

 • AnonimS

  @kaszmir zaraz zniszczony  :P wyrazosty i orginalny  :danss:

 • Margerita

  łapka w górę ale jaja to on poszedł pod ten prysznic z nią po to, żeby ją obejrzeć od stóp do głów czy po to aby się nawzajem umyć. A na koniec i tak dostał kosza, bo wakacyjna miłość wyjechała cóż i tak bywa

 • AnonimS

  @Margerita jedno i drugie.  Wiesz jak to bywa gdy młodzi napaleni.  Nie ma co patrzyć tylko do roboty.  A potem przerażenie jak się rano człek obudzi :P . Jemu też nie zależało na długiej znajomości. To były jego pierwsze samodzielne wakacje :) dziękuję za komentarz.

 • agnes1709

  P.s
  Wybacz błędy, pisze z telefonu i umykają

 • AnonimS

  @agnes1709 spokojnie mi się też zdarzają literowki. Żebyś wiedziała ile razy kasuję i piszę od nowa komentarze.

 • agnes1709

  Ta "owłosiona cipa" wyskoczyla
  jaj Filip z konopii, jakbym dostała
  po gębie. No język - narracja dotycząca bohatera i wydarzeń jest calkiem inna, niż opis seksu - jakby to powiedzieć, hmm... doroślejsza, ladniejsza? Nie wiem, zgubilam słow. O, już wiem! To jakby Somebody pisała w parze z Frydkiem:lol2:  Wybacz porównanie:kiss: Czytam dalej, zaciekawiły mnie jego żądze. Łapka

 • AnonimS

  @agnes1709 miło że przeczytałaś i skomentowałaś. Kiedyś rzeczy i części ciała nazywało się po.imieniniu i to wyrazenie mialo oddać klimat tamtych lat. Moglem napisać muszelka albo pizda . Tyle ze nie gustuję w wulgaryzmach i jak do.mnie zwracała się uległa z prośbą o wulgarne wyzywanie to odmawialem. Wiesz probowalem.coś w tym pisaniu zmienić po przeczytaniu Waszych komentarzy z pierwszego odcinka. Wygląda to.jakbym pisząc dorastał razem z głównym bohaterem.

 • agnes1709

  @AnonimS Nie, język jest ładny, drobne tylko potknięcia. Jak u każdego

 • elenawest

  Super :-D

 • AnonimS

  @elenawest dzięki ze czytasz.  Pozdrawiam

 • Black

  Według mnie fragment ,,Masz dwa wyjścia. Albo zabierasz swoje rzeczy i wychodzisz, albo zostajesz i przestajesz zgrywać świętoszkę." w pełni oddaje klimat opowiadania. Główny bohater wie, czego oczekuje od kobiet, twardo stąpa po ziemi, a brak emocjonalnych przeżyć jak dla mnie podbija smak historii.

 • AnonimS

  @Black dziękuję za komentarz.  Z tymi emocjami to dość ciężko przy takich okazjach wakacyjnych. Podniecenie i potrzeba seksu i owszem. Ale o głębszym zaangażowaniu ciężko mówić.

 • AuRoRa

  Wygląda na to, że bohater szuka kogoś podobnego do siebie. Ma konkretny cel w sumie to opowiadanie erotyczne a nie miłosne, więc nie musi obiecywać kobietom miłości do grobowej deski ;)

 • AnonimS

  @AuRoRa nie musi i nie obiecuje :P  dziękuję za komentarz

 • Ewelina31

  Przeczytałam i... hmmm... Zastanawiam się tylko, czy chciałes coś przekazać tym tekstem, czy tylko opisałeś praktycznie jedną z dobrych lasek. Może dlatego, że to nie mój klimat, choć jesteś dość odważny, bo opisujesz wszystko bardzo dokładnie(chodzi o części ciała). Mnie to trochę peszy, bo jest dośc w prost, zresztą sam wiesz, bo czytasz, co piszę. Zastanawia mnie tylko, do czego zmierzasz? Czy ma być to przestroga dla dziewczyn? Pokazanie bezmyślności dziewczyn? A może spryt i żądza mężczyzny? A może jest to forma nakazująca bycie twardym? A może nauka, że wszystko w sytości może się przejeść? :smh:

 • AnonimS

  @Ewelina31 są to wspomnienia faceta który przypomina sobie jak rozpoczęło się jego žycie erotyczne. W pierwszej części była kobieta która zajęła się jego inicjacją. A ta nad morzem to pierwsza nieznajoma panienka którą udało mu się poderwać. Do tego było im dobrze w łóżku więc i ją zapamiętał. To samo dotyczy puszczalskiej mężatki która zaznajomiła go z analem. I nic więcej o niej nie pamięta, wręcz ją wymazał prawie z pamięci przez to że się upijała i podrywała w jego obecności innych mężczyzn.  On nie dąży do ustatkowania się. Jego idée fixe to posiadanie niewolnicy w klimacie uległości i elementami sado maso. Nic innego nie daje mu satysfakcji. Ponieważ jest niedoświadczony a nie ma jeszcze czatów, portali, ogłoszeń itp. szuka po omacku, zaspakajając przy okazji żądze. Dziewczyny czy kobiety same decydują w co wchodzą i na co się godzą. On im nic nie obiecuję, nawet związku na dłuższą metę. ....  Co do jasnego opisu scen erotycznych. Jako autor unikam wulgaryzmów bo ich na codzień staram się nie używać ( nieraz się coś wymknie). Ale nie widzę powodu żeby unikać konkretów, skoro to portal erotyczny min. Dziękuję za wnikliwy komentarz . Pozdrawiam

 • Ewelina31

  @AnonimS Aaaaa.... I widzisz. Teraz kumam czaczę. A ile tak średnio może mieć lat? I racja. Takich ludzi może być trochę na świecie. Podziwiam i kłaniam się nisko... ;)

 • Somebody

  Całkiem dobrze napisane. Teoretycznie, nie moje klimaty, ale ganeza dominacji jest dość skrupulatnie opisana. Rzeczywiście, pod koniec czuć nieco pośpiech autora. Moim zdaniem pośpiech zupełnie niepotrzebny, bo odpowiednie wprowadzenie zawsze działa na korzyść opowiadania. No i.
  .. Tyle na razie ode mnie. Zobaczymy, co będzie dalej.

 • AnonimS

  @Somebody  bardzo dziękuję za komentarz . To może nie tyle pośpiech co zmarginalizowanie zdarzeń które zdaniem bohatera nie są istotne w jego wspomnieniach. Z drugiej strony ja sam nie lubię b.dlugich opisów i często je pomijam czytając książkę. Widocznie to taka moja maniera :danss:

 • Milady

  O! Napisane lepiej niż pierwsza część. Ja bohatera świetnie rozumiem, może dlatego, że lubię tych 'bezuczuciowych' (przynajmniej w lekturach). Pozdrawiam hrabiego.

 • AnonimS

  @Milady Lady wielkie dzięki za komentarz i pozdrowienia

 • moni1

  faje

 • AnonimS

  @moni1 dziękuję za komentarz

 • violet

  Ciekawy pomysł na opowiadanie i interesujący zarys bohatera, jednak brakuje mi tu emocji. Po fajnym opisie zbliżenia, następuje suche sprawozdanie z  życia chłopaka, odnoszę wrażenie, że chciałeś skończyć jak najszybciej ten odcinek. Czuję lekki niedosyt. Łapa ode mnie i "tak".
  Pozdrawiam  :)

 • AnonimS

  @violet dziękuję za komentarz.  Masz rację chciałem szybko skończyć z tym fragmentem życiorysu bo opowiadanie ma być o BDSM a tu drugi odcinek i nic z tej obietnicy.   Chłopak jest egoistą szukającym kobiety o określonych cechach. Emocje okazuje podczas zbliżeń i to nie zawsze. Ta znajomość, przelotna zresztą, została umieszczona ze względu na to że zdarzyła się bez specjalnych starań czy zachodów. Dodało mu to wiary we własne możliwości na przyszłość. Zresztą panienka też potraktowała to jako wakacyjną przygodę. Oboje nie próbowali jej kontynuować. Pozostałe znajomości były równie przelotne a o puszczalska mężatka została opisana w kilku zdaniach tylko dlatego że była pierwszą, którą posiadł analnie. Nie było to dla niego emocjonujące, poza poznaniem  nowej techniki uprawiania seksu( nie lubię tego określenia). Pozdrawiam serdecznie. :jem:

 • violet

  @AnonimS Przyjmuję wyjaśnienie, choć nie ukrywam, że chętnie przeczytałabym o jego myślach i odczuciach. :)
  p.s. Troszkę się czepiam, ale to takie spaczenie zawodowe ;)

 • AnonimS

  @violet odbieram to wręcz przeciwnie nie jako czepianie tylko jako życzliwe zwracanie uwagi które postaram się uwzględnić . Słyszałem kiedyś powiedzenie że ktoś jest prosty jak kółek w płocie i ten kolega taki na razie jest. Potrzebuję seksu więc umawia się z kobietami ale jego nadrzędnym celem jest znalezienie uległej,niewolnicy,suki jak zwał tak zwał. Żadna miłość , dzieci i inne typowe wygody. Tylko układ Pan-uległa. I to determinuje jego poczynania. Poza tym dopiero wchodzi w życie i bierze z niego to co mu wpadnie w ręce. I jest coraz bardziej rozczarowany i sfrustrowany, że jego marzenia pozostają nadal w sferze fantazji.

 • violet

  @AnonimS I świetnie mi odpowiedziałeś, teraz to opisz w opowiadaniu, przekaż mi myśli tego pana, doznania i odczucia, a będę usatysfakcjonowana. :)

 • AnonimS

  @violet ok. Postaram się. Zobaczymy co z tego wyjdzie :P

 • agnes1709

  @violet "Po fajnym opisie zbliżenia, następuje suche sprawozdanie z  życia chłopaka" No widzisz? A ja mam odwrotnie:lol2:

 • nefer

  Mamy tu relację o młodzieńczych przygodach bohatera, w których zyskuje doświadczenie ale, jak sam pisze, nie mają one szans na dłuższe trwanie i nie przynoszą mu większej satysfakcji, poza czysto seksualną. Ciekawy opis specyficznego zdobycia kobiety/dziewczyny oraz odbytego stosunku. Bohater zachowuje się w pewnych chwilach jak gentleman, w innych okazuje rys bezwzględnego egoimu, narzucając przy tym swoją wolę (co prawda, opór, na który napotyka, do silnych nie należy). Czy ta cecha władczości pozwoli mu osiągnąć w przyszłości poszukiwaną partnerkę i pożądaną satysfakcję? I jaką drogą to osiągnie? Zobaczymy.

 • AnonimS

  @nefer bardzo dziękuję za komentarz. To szukanie partnerki do BDSM to jak igły w korcu siana ale póki bohater co nie traci nadziei że mu się uda

 • AnonimS

  Nadal jest pewnie chaos, bo przedstawione są  tylko te kobiety które w jego odczuciu były warte zapamiętania. Ponadto jak zaznaczyłem w prologu, opowiadanie ma  być na temat  BDSM więc związki nie zawierające tego elementu są traktowane marginalnie poza tymi które wywarły zasadniczy wpływ na  postępowanie i wiedzę bohatera .     Zachęcam  do komentowania. . Pozdrawiam tych co ten mój komentarz przeczytają. W kolejnej części będzie już :whip: