Puszcza się na wczasach w Hiszpanii (miniaturka) cz. 6

Puszcza się na wczasach w Hiszpanii (miniaturka) cz. 6Wieczorem szykowałam się na uroczystą kolację w hotelu. To dogodna sposobność. Na wczasach musi być rodzaj „wieczorku zapoznawczego”… Ciekawe, kogo tam poznam?

Uwielbiam zakładać tę galową, szykowną bordową suknię. Jest długa, zakrywa nogi, a specyficzny dekolcik nieco ukazuje piersi. Do niej konieczna jest wykwintna i gustowna biżuteria. Czy ona także wabi mężczyzn?

Ciekawe, czy gdy będę samotna siedziała przy stole, znajdą się jacyś adoratorzy? W jaki sposób zaczną mnie podrywać? Jak Wy, Panowie, byście to czynili?

Oczywiście dżentelmeni, których spotkam na kolacji, nie będą wiedzieli, że pod tą długą kiecką, kryją się tak pyszne, seksowne pończochy…
Dostrzegą natomiast te strojne ekstra-szpile… Czy nie są odrobinę zbyt dziwkarskie? Jeszcze mogą sobie wyobrażać, że mam je na sobie także podczas intymnych sytuacji w łóżku? Czy tak?

A co będzie, jeśli zaczną się do mnie dobierać jacyś nieokrzesani dranie? Co, jeśli będą wpychać łapy pod moją wytworną suknię? Czyżby mogło dojść do tego, że w tej dystyngowanej kreacji zostałabym „wymacana”?

A co jeśli, któryś z podłych podrywaczy zwabi mnie podstępnie do swojego pokoju?
Jak mnie tam potratuje…?

Zapewne będzie go intrygować, czy jestem łatwa? Czy się puszczam?

Co będzie, gdy zadrze do góry mą wykwintną suknię i dostrzeże, że mam tak seksowne pończochy i majteczki?
Czy uzna, że celowo je założyłam, żeby podniecić potencjalnego uwodziciela?

A co, gdy popchnie mnie na łóżko… i będę zmuszona rozłożyć się na plecach?

Od początku uroczystej kolacji właśnie to sobie wyobrażałam, że zostanę gdzieś zaciągnięta… że jakiś napalony typ właduje się do mej biednej piczki i rozpocznie jej ostre „kołatanie”…

Czy może dojść do tego, że będę wracała do swojego pokoju w wygniecionej sukni?

2 938 czyt.
100%43
Historyczka

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyczne, użyła 319 słów i 1901 znaków.

3 komentarze

Zaloguj się aby dodać komentarze. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

 • Pielgrzym2001

  Pielgrzym2001 · 3 kwi 2019 · 282316600

  Kreacja idealna na wspaniały wieczór we dwoje😘kolacja ze szampanem i muzyką w tle zakończona cudowną gorącą nocą razem.👍❤

 • Aladyn

  Aladyn · 3 kwi 2019

  Sukienka jest piękna, zarówno odnośnie koloru, fasonu jak i prezentowania się na tak wspaniałej kobiecie, jak Ty! Jeśli jeszcze założyłaś seksowną bieliznę, pończochy i szpilki (dziwkarskie - dlaczego?) to nie dziw się, że taki zestaw działa podniecająco na mężczyzn.
  Na pewno każdy z nich chciałby zajrzeć Ci pod sukienkę i zobaczyć co się pod nią kryje. Niejeden wyobraża sobie, że siłą zabiera Cię do swego pokoju...najpierw obmacuje cycki i cipkę, a potem rzuca Cię na łóżko, zadziera sukienkę, każe szeroko rozłożyć nogi i dupczy bezlitośnie, aż do pełnego spełnienia.

 • Historyczka

  Historyczka · 3 kwi 2019

  Panowie, jak się podoba kreacja? I jakie są Wasze odpowiedzi na moje pytania?