The dark side of love #ZWIASTUN 3

Hejo. Tak jak mówiłam, robię sobie przerwę, jednak nie potrwa ona długo, ponieważ już w tą niedzielę powinna pojawić się kolejna część. No chyba, że pod nią też nie zobaczę ani śladu aktywności, no to wtedy nastanie kolejna przerwa, tylko tym razem dłuższa. A teraz przechodzimy do głównego tematu notki, czyli zwiastunu.

"-Czy lubię? To za mało powiedziane, koszykówka jest moją pasją odkąd skończyłem sześć lat. Należę do szkolnej drużyny. Kiedy tylko trafiłem do tej szkoły, chciałem się do niej dostać. I na dodatek, David jest najlepszym kapitanem jakiego mogliśmy mieć. - na dźwięk wypowiedzianego imienia, momentalnie podniosłam głowę.  

-Zaraz, zaraz poczekaj...David? To wy się znacie? - blondyn zareagował skinięciem głowy, w tej samej chwili mówiąc.  

- Tak. Jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi od... praktycznie od zawsze. - odparł z szerokim uśmiechem, a ja stałam przed nim, jakbym zobaczyła ducha. "  

"-Jeszcze raz zrobisz coś takiego, a cię zabiję. Zrozumiałeś?- nie wiedziałam, co zrobił ten chłopak, ale mimo wszystko jego słowa mnie wystraszyły.Chciałam zapytać się kogoś, o co chodzi, lecz każdy był za bardzo skupiony na tym wydarzeniu. W pewnej chwili, stało się coś, co mną po prostu wstrząsnęło. Brunet uniósł wyżej zlęknionego chłopaka, i z łatwością rzucił nim o podłogę. Spojrzał na niego przelotnie, i odwrócił się. Skierował swój wzrok prosto na mnie..."  

Jak widzicie, macie tu dwa krótkie fragmenty. Mam nadzieję, że się spodobał i że zachęcę kogoś do przeczytania. No to chyba tyle...Bajo.

Wiki1212

opublikowała opowiadanie w kategorii inne, użyła 291 słów i 1644 znaków, zaktualizowała 4 maj 2016.

1 komentarz

 
  • Imperius

    Interesujące :)