The dark side of love #ZWIASTUN

Hej. Jak już chyba wiecie, po tytule, tematem tej notki jest zwiastun drugiej części "The dark side of love. " . Pod pierwszym rozdziałem, zobaczyłam nie trzy a cztery komentarze, jej, to już jakiś postęp. Może - choć wiem że to nie możliwe - z każdą kolejną częścią będzie o jeden więcej? Wątpię, ale warto pomarzyć. No dobra... no to może już bez zbędnego przedłużania :)  

"Patrzyła się prosto w zeszyt, przyznam trochę mnie to rozzłościło, bo nienawidzę kiedy ktoś to robi, ale tym razem nie zareagowałam. Uśmiechnęłam się słabo i spojrzałam na nią. Po chwili ciszy która zapanowała między nami, co nie miało większego znaczenia bo na całym piętrze i tak panował ogromny chaos.  

- To jest świetne. Nie dość że wspaniale śpiewasz, to jeszcze potrafisz pisać, masz talent. – powiedziała i odwzajemniła mój uśmiech.  

- Dziękuje… – ta odpowiedź była dosyć nie śmiała. Chyba tak jak każdy lubię, gdy ktoś mówi mi miłe rzeczy ale czasami wprawia mnie to w stan zawstydzenia. Po upływie czasu który liczył raptem dziesięć sekund, przestaję myśleć o naszej krótkiej rozmowie i odruchowo podnoszę głowę. Zrobiłam to dlatego, że w pewnej chwili poczułam na sobie czyjś wzrok, nie myliłam się. "

Mam nadzieję, że się spodoba, i że zachęcił was do przeczytania kolejnej części. Która swoją drogą, pojawi się w sobotę. No to... chyba tyle :) Do zobaczenia w sobotę :)

Wiki1212

opublikowała opowiadanie w kategorii inne, użyła 276 słów i 1485 znaków.

2 komentarze

 
  • Lucy15

    Oczywiście, że zaciekawił :D Tak jak zawsze ;) Czekam na tę część :D
    Pozdrawiam//
    Lucy15

  • Imperius

    Interesujący zwiastun :) Mam nadzieję, że rozdział będzie równie ciekawy ;)