Mini-Tomik Komizmów – no i siódmy zbiór fars wszelakich

Mini-Tomik Komizmów – no i siódmy zbiór fars wszelakich181. „Kiedy przechodziłem obok łazienki, której swoją drogą szukałem dobre 5 minut, usłyszałem głos mojej żony”. To dobrze, że szukał swoją drogą, gdyby szukał inną, trwałoby to kwadrans albo dłużej. No i mógłby zabłądzić!

182. "Naga wchodzę pod prysznic krople spływające, po moim ciele pieszczą je niczym palce niewidzialnego kochanka”. Prysznic „Krople Spływające”, kupowany w tym samym sklepie co „Łóżko Giga łóżko”. :D

183. „Mieliśmy seks - o ile to seksem można nazwać( polizałem szparkę, dupcie wsunąłem mojego małego kutaska do środka , a żonka do mnie podczas "seksu"…”. Ja też miałam, ale zgubiłam :sad: Tylko troszkę inny był, nie wsuwałam dupy i takie tam… No wiecie.

184. „…nie spodziewałam się że zamiast otworzyć drzwi obrucił mnie i dociśnie do tych drzwi…”. – Nie umiem się odnieść, potrafię jedynie wskazać niedopuszczalnego woła w „obrócił”. Wybaczcie :redface:  

185. „Szumiąca z podniecenia krew w uszach, musiała zablokować bębenki”. Podniecona krew? No ale skoro był sapiący penis… :lol2: Pamiętacie, prawda?

186. „Ekspedientka podchodzi do stelaża i ręką przesuwa wieszaki na nim się znajdujące, po chwili wyjmuje czerwony koronkowy stanik z majtkami”. Stanik z majtkami? Może to body było, tylko takie… inne?

187. „– Rób, co chcesz. Jestem twoja – powtarza słowa godne wystrzału w kosmos”. Zgadzam się, bardzo godne. I oby nie wróciły!

188. „Myszka wygolona do zera, strój przygotowany 9 spódnica przed kolana ,rajstopy, buty na obcasie, bluzka rozpinana na guziki i biała świeżo zakupiona   koronkowa ,prześwitująca bielizna…”. Bluzka rozpinana na guziki, ale zapinana na zamek. Widzicie, jakie cuda? :eek:

189. „Oplotłam go jedną nogą, mój nagi tyłek mógł zobaczyć każdy ... i usłyszeć gdyż zaczął z całej siły lać mnie w pośladek”. Podobnie jak powyżej (co do „gadających” części ciała). Ale żeby tyłek lał w pośladek? Masochista czy jak?

190. „– Mogę? – pytam gorącym głosem”. „Nie" – odpowiadam mroźnie. :D

191. „Klęknęłam, wyjęłam jego kutasa i zaczęłam ciągnąć”. Ale gdzie ciągnąć, dokąd? Tylko nie za moc… AAALE URWAŁ! Za późno :sad:

192. „– Powtórz to – proszę ją, podczas gdy ona kołysze biodrami w przód i tył, powodując tarcie naszego krocza”. Bez nerw, potem posypka, ewentualnie skrobia ziemniaczana i wszystko będzie w porządku. :glaszcze:

192. „Były pocałunki macanki.”. To jakaś nowa pieszczota? „Obiecanki macanki, a głupiemu staje”. :D

193. „Kocham mieć coś w gardle, to kolejny mój odchył, nie przeszkadza mi dławienie czy zatykanie ust, a tym bardziej dociskanie rękami głowy do fiuta”. Bez komentarza.  

194. „ Wstaję ze swojego miejsca i podchodzę do drzwi, które otwieram”. No pewnie, po co stać, aby stać?, drzwi są po to, aby je otwierać, ewentualnie wyważać.

195. „Obydwoje zdecydowani są na seks.który prawdopodobnie będzie w środę do południa”. O kurde, aż tak :O Podziwiam sprawność i wytrwałość, uważajcie tylko, żeby się Wam to na zdrowiu nie odbiło. Chociaż czy ja dobrze to zinterpretowałam? Tam jest kropka w środku zdania.

196. „Spodziewałam się szczerze mówiąc że będę miała więcej do opowiedzenia, ale zerżną mnie”. Kto Cię zerżnie, kiedy? Powiadom policję!

197. „Mia wciąga powietrze, odchyla głowę w tył. Kładę ją na poduszce, a dźwięki, które wydaje jej przepona, są niczym syreni śpiew”. HA!, śpiewającej głowy jeszcze nie było! Ale drogi autorze/autorko, ostrzegam, iż syreni śpiew zwiastuje tylko i wyłącznie kłopoty, radzę więc być ostrożnym.

198. „Po przeczytaniu kartkę zgniata i cisnęła na ziemię, po czym zaczęła biec”. ??? :woot2:

199. „Żonka jeszcze nie ma pewności czy pozwoli na sex bez gumy z spustem”. Uważaj, aby Ci za mocno nie wystrzeliła (no… jak ta z majtek). I piszemy "ZE spustem"!

200. „  Na miejsce dotarłyśmy około trzeciej w nocy w środku tygodnia, był to czas w którym niewiele osób chodziło po tej ulicy”. To długo chyba szły, nie? Choć w sumie to nie wiem.

201. „Chwytam za nasadę penisa i przystawiam do jej ciepłego otworu, staram się być delikatny i wolno wsuwać go do środka, lecz gdy wyczuwam na napletku jej wąskość, od razu oblewam się cały potem w stanie gotowości do wystrzału”. Strzeż się potu, bo Ci strzeli… jak ta gumka :D

202. „Gdy siedzieli sobie w poniedziałek w samochodzie i choć wokół przejeżdżali i przechodzili ludzie w trakcie erotycznych pocałunków i intymnych dotyków żona w pewnym momencie szeptem oznajmiła…”. No dobra, spróbujmy to jakoś ugryźć. Że siedzieli w samochodzie w poniedziałek, to ok, ale że wokół przejeżdżali ludzie, to już nie ok. Ale na czym przejeżdżali? Na turboklapkach, autopiętach? No i skoro się prowadzi, to nie powinno się całować i dotykać, prawda? Ciekawe, co na to policja?

203. „Cera jasna lecz bardzo łatwo się opalam, drobniutka i głupia”. Biedne te przy kości i inteligentne, całe życie blade jak ściana.  

204. „Po kolejnych pchnięciach mięśnie Mii są jak wirówka, zaciskają się mocno na moim kogucie w prośbie o kroplę soku, tak, że jestem krótko przed metą". Fajny ten kogut, szkoda tylko, że jeszcze nieopierzony. No i nie wyżymaj go tak, bo biedactwo może do tej mety nie dotrzeć. A już tak KRÓTKO :sad:

205. „Pochodzę z małej miejscowości i ubieram się dość grzecznie”. Zazdroszczę, ja często rzucam „kurwami”, jak nie mogę czegoś znaleźć. A niby łachy poukładane :sciana:

206. „Szparka zadowolona i wypełniona po brzegi”. A co mówiła? Podała jakieś szczegóły?

207. „Jeż w mojej głowie wbija kolce w resztki posiadanego rozsądku”. Ja zaczynam wątpić nawet w te resztki.  

208.  „Po zamówieniu struchlałam że spalę się ze wstydu przed listonoszem…”. ??? A ja MYŚLAŁAM, że już nic mnie nie zaskoczy :smh:

209. „Głaskałam go i ugniatałam przez dżinsy nie za bardzo wiedząc jak się do niego dobrać. Odpinać mu pasek, rozpinać rozporek?”. No raczej tak, inaczej się chyba nie da. Chociaż…? Buszując w tych cudeńkach wszystkiego można się już spodziewać.

210. „– Dojdź dla mnie słońce – proszę ją resztkami tchu”. Ciekawe, co  na to E.L. James? Choć jedno słowo zostało zmienione, więc chyba plagiatu nie ma. Zresztą sama nie wiem…. :woot2:


Pozdro i ukłony dla autorów, dzięki którym dziś wyjątkowo poszło szybko i sprawnie. Do zobaczyska :kiss:

pe. łes. Emotki w opowiadaniach są świetne, to nie ulega wątpliwości :rotfl:

StowarzyszenieAWN

opublikowała opowiadanie w kategorii komedia i felietony, użyła 1146 słów i 6783 znaków, zaktualizowała 22 wrz 2019.

7 komentarzy

 
 • Czytelnik2

  Tak mi się skojarzyło.

  183. „Mieliśmy seks - o ile to seksem można nazwać( polizałem szparkę, dupcie wsunąłem mojego małego kutaska do środka , a żonka do mnie podczas "seksu"…”.  Mam wrażenie że analiza powyższego zdania była zbyt powierzchowna. Domyślając się błędu – powinno być „w dupcie wsunąłem mojego….”, otrzymujemy nowe możliwości. Po pierwsze – czy można wsunąć na zewnątrz? Po drugie – jest „dupcie” a nie „dupcię” co oznacza liczbę mnogą. Czy on u pasa ma ośmiornicę? A ponadto – jeżeli seks analny i oralny nie jest seksem to co nim jest według autora – wolę się nie domyślać.

  189. „Oplotłam go jedną nogą, mój nagi tyłek mógł zobaczyć każdy ... i usłyszeć gdyż zaczął z całej siły lać mnie w pośladek”. Podobnie jak powyżej (co do „gadających” części ciała). Ale żeby tyłek lał w pośladek? Masochista czy jak?  
  Po prostu samoobsługa.

  191. „Klęknęłam, wyjęłam jego kutasa i zaczęłam ciągnąć”. Ale gdzie ciągnąć, dokąd? Tylko nie za moc… AAALE URWAŁ! Za późno    
  O co Tobie chodzi? Po prostu nowa metoda wydłużania penisa. Drut czy pręty też można produkować metodą ciągnięcia. Wiec jakaś analogia.

  192. „– Powtórz to – proszę ją, podczas gdy ona kołysze biodrami w przód i tył, powodując tarcie naszego krocza”.  
  Naszego krocza? Bracia syjamscy zrośnięci kroczem? A może krocze wchodzi w skład wspólnoty majątkowej? Jeżeli to drugie to jak wygląda podział majątku w przypadku rozwodu?

  192. „Były pocałunki macanki.”. To jakaś nowa pieszczota? „Obiecanki macanki, a głupiemu staje”.  
  Po prostu nowy eufemizm na część ciała. Można całować usta, w rękę można całować macanka.

  193. „Kocham mieć coś w gardle, to kolejny mój odchył, nie przeszkadza mi dławienie czy zatykanie ust, a tym bardziej dociskanie rękami głowy do fiuta”.  
  Też kocham ale preferuję schabowego.

  197. „Mia wciąga powietrze, odchyla głowę w tył. Kładę ją na poduszce, a dźwięki, które wydaje jej przepona, są niczym syreni śpiew”. HA!, śpiewającej głowy jeszcze nie było! Ale drogi autorze/autorko, ostrzegam, iż syreni śpiew zwiastuje tylko i wyłącznie kłopoty, radzę więc być ostrożnym.  
  To raczej chodzi o śpiewającą przeponę. Ciąg dalszy do samoobsługowego pośladka i sapiącego penisa. Mam wrażenie, że mnie coś ominęło jeżeli chodzi o proces ewolucji.
    
  202. „Gdy siedzieli sobie w poniedziałek w samochodzie i choć wokół przejeżdżali i przechodzili ludzie w trakcie erotycznych pocałunków i intymnych dotyków żona w pewnym momencie szeptem oznajmiła…”.  
  Ja w to nie wierzę. Ludzie nie mogą przechodzić w trakcie erotycznych pocałunków i intymnych. Seks w marszu nie jest możliwy ponieważ kobieta z podniesioną spódnicą robi kroki większe niż mężczyzna z opuszczonymi spodniami.  
  Na plus należy zapisać autorowi, że rozróżnia słowa chodź i choć, co nie jest takie częste.

  203. „Cera jasna lecz bardzo łatwo się opalam, drobniutka i głupia”. Biedne te przy kości i inteligentne, całe życie blade jak ściana.  Jestem ciekawy jakie IQ musi mieć cera by nie być traktowana jako „głupiutka”

 • agnes1709

  @Czytelnik2 :lol2: Miło Cię widzieć;)

 • Obca

  Obłędnie zabawne😄

 • agnes1709

  @Obca Mam nadzieję, inaczej moje wysiłki poszłyby na marne:kiss:

 • Somebody

  Warto czekać na takie perełki. Zawsze to człowiekowi uświadamia jak wiele jeszcze przed nim  :przytul:

 • StowarzyszenieAWN

  @Somebody Długo kazalas na siebie czekac:spanki: Dzieki:kiss:

 • BlackCrowe

  @StowarzyszenieAW. Zostałaś potraktowana odpowiednio. Popieram Agę!
  :cheers:

 • Somebody

  @StowarzyszenieAWN Au...? Po co tak brutalnie? Będę miała teraz jeża w głowie  :sad2: PS. Naprawdę świetna robota (drugi raz już czytam)  :smiech2:

 • Somebody

  @BlackCrowe I ty Brutusie?   :cray:

 • agnes1709

  @Somebody :przytul:

 • BlackCrowe

  @Somebody  :kiss:  :przytul: no dobra, nie bocz się, proszę :glaszcze:

 • Indragor

  :bravo: jak widać, tematów nie brakuje.
  Wygląda na to, że autorzy opowiadań stają na głowie, aby trafić do tego tomiku. W końcu to zawsze jakaś nobilitacja...

  Ad. 182. Wyobraźnia podpowiada mi, że te „je”, to chodzi o piersi. Tylko czy też niewidoczne, bo autor/autorka nic nie wspomina o nich? :boje:  

  Ad. 189. Jednak tyłek gadać czasami potrafi :D

  Ad. 202. Skoro wokół przechodzili i przejeżdżali ludzie zajęci erotycznymi pocałunkami i intymnymi dotykami, to też bym chciał rozgryźć, co się dzieje. Co w takim razie dziwić się żonie, że chciała to zrozumieć? :D

 • StowarzyszenieAWN

  @Indragor A najgorsze jest to, że to z tych nowszych powyciągałam. "I nie zmienia się nic..." - Slums Attack. Pozdro:kiss:

 • BlackCrowe

  No rewelacja, zajefajne! Chyba jeden z lepszych odcinków.... Obśmiałem się jak norka (ciekawe, kto widział obśmianą norkę?)! Z drugiej strony, jak nazwać te babole? Żenada? Ech...
  Pozdrawiam Stowarzyszenie i..... czekam na więcej!!!🤘👍

 • StowarzyszenieAWN

  @BlackCrowe Podziękowali:kiss:

 • BlackCrowe

  @StowarzyszenieAWN chyba !!!!!!Podziękowały!!!!!! Hahaha :lmao:  :smiech2: złapałem!!!! :bravo:  :yahoo:

 • StowarzyszenieAWN

  @BlackCrowe Oj tam:redface: O jak już coś to PODZIĘKOWAŁA :P

 • BlackCrowe

  @StowarzyszenieAWN a niech Ci będzie! Poddaję się Tobie! Dyć wiesz...... :kiss:  :zakochany:  :drinking:

 • Duygu

  TAK, NARESZCIE!!!  :yahoo:   :dancing:   :dancing:   :dancing:  Świetnie skomentowane  :bravo:  Moja ulubiona seria  <3  To już 210 "wspaniałych ałtorów i łopowiadań"! Czekam na więcej  :lol2:   :kiss:

 • StowarzyszenieAWN

  @Duygu Dzięki, słoneczko:przytul:

 • AnonimS

  No wreszcie się pojawił kolejny odcineķ. A juz myslalem.ze ludzie lepiej piszą. A to tylko Stowarzyszenie leniwe. Zestaw na tak. Pozdrawiam

 • StowarzyszenieAWN

  @AnonimS To może byś pomógł, myślisz, że to tak hop-siup to wszystko wygrzebać?        
  :P Pozdro. P.s. Bez opierdolu za koleżankę?:lol2:

 • AnonimS

  @StowarzyszenieAWN bez. Choć czytałem tekst i tego.nie wyłapałem