Bilard na polecenia - moja fantazja cz. 3

Bilard na polecenia - moja fantazja cz. 3No nie… nie wierzę w to co słyszę!!! On zażądał, żebym podciągnęła do góry sukienkę! Niedoczekanie! Ale cóż… Ten szczwany lis, ten bies w ludzkiej skórze, ten cyniczny bałamutnik, z diabolicznym uśmiechem na twarzy, perfidnie przypomina mi, że to była umowa… Obłudnik! Patrząc mi prosto w oczy, przewrotnie przypomina mi, że umów się dotrzymuje… Stara rzymska zasada… No i cóż miałam począć??? - Cóż… niech mi pan wierzy… ja umów dotrzymuję… trudno… I, odciągając w czasie, na ile tylko mogłam, powoli chwytam się za brzeg sukienki. Długo ociągałam się z zadarciem jej do góry. A on cierpliwie czekał. Jak drapieżnik na ofiarę, drapieżnik, który i tak doskonale wie, że ofiara mu się nie wymknie, zapędzona do pułapki… Dokładnie tak się czuję… zapędzona do pułapki… Wiedząc, że nic innego nie mogę zrobić, jak tylko podciągnąć przed nim tę cholerną kieckę… Robię to powolutku… dozując emocje. Słyszę jak ten podstępny judasz przełyka ślinę. - Ma pani doskonałe uda… wspaniałe szpilki i… fantastyczne pończoszki! Skąd pani wiedziała, że tak za nimi szaleję, gdy zakładała je pani wybierając się na bilard ze mną??? A to drań! Co on sobie wyobraża!??? Myśli, że jeśli założyłam te seksowne pończochy, to po to, żeby on je zobaczył??? Czyżby niecnie liczył, że na tym spotkaniu dojdzie do czegoś więcej??? Niedoczekanie! Jak śmiał w ogóle tak sobie pomyśleć o mnie! O tak porządnej kobiecie! Tymczasem jego dłonie błądzą po moich udach… po mojej pupie! - Proszę pana… niech pan przestanie… proszę… Czas na kolejną bilę. Zobaczy pan, że teraz się odegram!

Historyczka

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyka, użyła 309 słów i 1709 znaków, zaktualizowała 14 cze 2019.

4 komentarze

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

 • Historyczka

  No właśnie... dlaczego założyłam pończochy idąc na bilarda...?

 • Aladyn

  @Historyczka  bo ostatnia para rajstop przy zakładaniu rozdarła się. I choć nie lubisz chodzić w pończochach, to byłaś zmuszona je założyć. Dlatego masz taką złą minę.  He, he...no co, pożartować nie można?   :rotfl:

 • Zakochana5

  Gdybym ja wygrała to nie miałby jego "kij" długiego żywota

 • nanoc

  @Zakochana5 Taka ostra jesteś mmm - lubię to  :napalony:

 • Weeknd

  Ależ zwyzywała tego obłudnika

 • Aladyn

  No tak..."pacta sunt servanda"...nie masz wyjścia, jeśli nie chcesz wyjść na osobę pozbawioną zasad i nie dotrzymującej umowy.