Na przerwie - moja fantazja cz. 6

Na przerwie - moja fantazja cz. 6Wyobrażam sobie, jak stanowczym ruchem zgarnia mnie mój rozochocony żak na siebie… a właściwie na swego nieustannie gotowego do boju przyjaciela… Nadziewa mnie na niego jak na kołek!
Zaskakuje mnie tym, jak odważnie wyraża swoje fascynacje:
- Najbardziej zawsze wyobrażałem sobie panią profesor nie nagą… ale w szpilkach… w bluzeczce i spódnicy… Ale w bluzeczce rozpiętej… i spódniczce nad biodrami!
- Ależ z ciebie świntuch! Jak tak można sobie wyobrażać swoją wykładowczynię!!! – przekomarzam się, podrzucana wciąż do góry…  

Wtem staje się rzecz niesłychana! Która na zawsze wpływa na moją reputację w szkole… Do sali wparowuje pan woźny! I, z wybałuszonymi oczami oraz rozdziawioną gębą, gapi się na mnie w takiej, jakże krępującej dla mnie sytuacji!!!
A wszak wiadomo, że nie ma w okolicy większego plotkarza niż pan Henio! Rozpapla wszystkim tego sensacyjnego newsa: - Marta, ta cnotka-niewydymka, dała dupy swojemu studenciakowi w swojej własnej pracowni…

4 584 czyt.
100%74
Historyczka

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyczne, użyła 173 słów i 1028 znaków, zaktualizowała 7 lip o 0:20.

4 komentarze

Zaloguj się aby dodać komentarze. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

 • White

  White · 10 lipca · 273299568

  Ja zawsze marzyłem o nauczycielce zamkniętej na weekend w sali szkolnej że mną albo z nami, wyobrażałem sobie kiedy puszcza nam hamulce

 • Historyczka

  Historyczka · 9 lipca

  Czy Wy Panowie, w podobny sposób wyobrażacie sobie nauczycielki?? - Najbardziej zawsze wyobrażałem sobie panią profesor nie nagą… ale w szpilkach… w bluzeczce i spódnicy… Ale w bluzeczce rozpiętej… i spódniczce nad biodrami!

 • Historyczka

  Historyczka · 9 lipca

  Panowie, czy ekscytuje Was ta sytuacja: Wtem staje się rzecz niesłychana! Która na zawsze wpływa na moją reputację w szkole… Do sali wparowuje pan woźny! I, z wybałuszonymi oczami oraz rozdziawioną gębą, gapi się na mnie w takiej, jakże krępującej dla mnie sytuacji!!!

 • nanoc

  nanoc · 8 lipca

  Też chcę