Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Tęczowa zaraza.

Tęczowa zaraza.

Nie wiem kto wprowadził tę nazwę, wiem kto jej używa. Arcybiskup Jędraszewski. I teraz powinienem mieć problem. Jestem Polakiem. Mieszkam w kraju, który podobno pachnie żywicą. Do tej pory nie poczułem. Ale nie ważne. Kanada jest krajem na poziomie, nie takim krajem jak Polska. To zdanie innych. Nie jest tematem felietony jakim krajem jest Kanada, ale coś muszę napisać o tym. To co łączy się z tytułem. Obecnie w Kandzie jest legalna aborcja. Prawem są chronieni ludzie o odmiennych wierzeniach, orientacji seksualnej, kolorze skóry, wieku czy o tym jak wyglądają. Czyli nie można kogoś obrażać tytułując go: starcem, grubasem, liberałem, katolikiem, homoseksualistą, murzynem. Zupełnie swobodnie mogę wejść do żeńskiej toalety i nie będę się spodziewać pytań czy upomnień. Wolę damskie toalety, bo deski są mniej obsikane i jest czyściej.  
  Kiedy przejeżdżam obok Szpitala Generlnego w Kelownie, widzę dziennie kilka osób z transparentami krytykującymi aborcję. Protestują, ale wątpię czy zmieni to stanowisko władz. To znaczy mam pewność, że nie zmieni.
  Odbywają się parady wolności.  
  
  Tak naprawdę piszę ten felieton nie w związku z wystąpieniem pana Jędraszewskiego. Moje przekonania religijne nie pozwalają mi tytułować tych panów ojcami, ojcami wielebnymi czy ojcami świętymi. Sądzę, że jak do tej pory są panami. Bo to się może również zmienić. Powodem napisania felietonu było usłyszenie wywiadu kuratora małopolski, pani Barbary Nowak. Podobno popiera ją PiS. Ja nie popieram PiS-u, ale z tego co usłyszałem z ust pani Nowak, zgadzam się z nią. Wszystkich zainteresowanych odsyłam do odsłuchania wywiadu z panią Nowak, jakiego przeprowadziły z nią mało neutralne dziennikarki z telewizji, w kwietniu 2019.  
  Wielu z was, pewnie wszyscy mają więcej niż lat 12. Z drugiej strony wielu z was będzie miało dzieci. I o tym jest ten felieton, co może je czekać.
  Od razu na wstępie wspomnę, że obawy pani Nowak są słuszne, ale życie ma swoje prawa. Dlaczego tak piszę. Bo kraj w którym żyję jest trochę do przodu ( lub do tyły, to zależy od odniesienia) w tych sprawach. Jak już wspomniałem jest tu legalna aborcja, lesbijki i homoseksualiści mogą brać śluby i mają te same prawa co inni. Czy zwiększyło to ilość tych ludzi w społeczeństwie, wątpię. Nawet w moim domu są podzielone zdania. Ja nie dałbym im prawa do adopcji. Ale tak naprawdę nie rozmawiałem z dzieckiem ze związku jednopłciowego. Nie wiem, czy faktycznie wychowanie przez dwóch tatusiów czy dwie mamusie wpływa ujemnie na osobowość. Do tej pory miałem jedną rozmowę z ojcem mężczyzny, który zmienił płeć. Z tego co wyczułem, ojciec nie był zbyt zachwycony. Znamienne było dla mnie to, że człowiek ten, obecnie kobieta, ma nadal popęd seksualny do kobiet. Prawdopodobnie jest różnie w tych sprawach. Nie wiem.
  Co do wywiadu z panią Nowak, zapraszam zainteresowanych do odsłuchania całości.  
Bo tak naprawdę o co chodziło?  
  WHO dała wytyczne i pan prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski, chce wprowadzić te prawa do szkół. Czy dziecko 9 - 12 lat może podjąć decyzje o swojej orientacji seksualnej?  
  Prawdą jest to, że dwa lata temu na pierwszej stronie najważniejszej gazety kanadyjskiej było zdjęcie ślicznego sześciolatka który mówi: Mamusiu, czuję się dziewczynką.  
Od razu podam tezę. Tego wszystkiego nie zatrzyma człowiek. Co mam na myśli mówiąc: tego wszystkiego. LGBT, NWO. Bo to jest z jednego źródła. To znaczy LGBTQ jest z NWO.
  Księga rodzaju 19 werset 9. : Ale oni krzyknęli: Odejdź precz. I mówili: Sam jest tu przybyszem i śmie nami rządzić! Jeszcze gorzej z tobą możemy postąpić niż z nimi...
Werset 9 nie jest tu zacytowany w całości. Jak niektórzy wiedzą chodziło o sprawę Sodomy. Aniołowie, wyglądający jak ludzie przyszli do Lota, aby przekonać się czy grzechy przeciw Sodomie są tak ciężkie jak docierało to do Pana.  
  Od razu muszę podać własną interpretację całych wydarzeń i wnioski.  
Większość znawców Pisma twierdzi, że Sodoma i inne okoliczne miasta, zostały zniszczone z powodu, że zamieszkiwali je homoseksualiści. Rozdział 19 nie świadczy o tym. W świetle prawa, mieszkańcy Sodomy nie popełnili żadnego przestępstwa, za które miasta zostały spalone ogniem z nieba, ponieważ zakaz współżycia między ludźmi tej samej płci przedstawił dużo później Mojżesz. Wobec tego inne prawo musiało zostać naruszone, skoro Bóg zdecydował się podjąć kroki w celu zniszczenia tych miast  Zaraz wyjaśnię. Bóg wysłał aniołów żeby się przekonać, czy występki mieszkańców są takie jak głosiło oskarżenie przeciw nim. Rodzaju 18 werset 20 i 21. Za co więc Bóg ich zniszczył? Przecież w San Francisco w dzielnicy Castro jest więcej homoseksualistów niż w Sodomie i Gomorze i trzech innych okolicznych miastach, wówczas? A procentowo jest ich najwięcej obecnie w Watykanie, według książki Fryderyka Martela, pod tytułem In the Closet of Vatican, wydanej w 2019 roku. Sam F. Martel jest homoseksualistą, czyli posądzanie go o stronniczość byłoby błędne. O ile wiem Watykan nie pozwał go do sądu o zniesławienie. Jakkolwiek  Dawid Ice też nie ma sprawy w sądzie, chociaż twierdzi, że Elżbieta II jest reptelianem. W mojej ocenie Sodoma i okolica zostały zniszczone z powodu gwałtów dokonywanych przez jej mieszkańców na innych. Gwałtów łączących się z przelewem krwi. Takie prawo dał Bóg zaraz po potopie. Jeżeli ktoś z was był zgwałcony i potem miał normalny sex to wie jaka jest różnica. I oczywiście wiedzą to tylko ci co byli zgwałceni, inni mogą tylko spekulować. Dlatego słowo homoseksualista i sodomita mają inne znaczenie. Podobnie jak HIV i AIDS, pedofil i molestujący dzieci.  
  W całym tym rozważaniu istotne są słowa Sodomitów: możemy z tobą postąpić gorzej niż z nimi.  
O co chodzi?
Homoseksualizm zawsze był. W większości czasu był potępiony. Nie zawsze. W starej Grecji był w dobrym tonie. W XIX wieku w Anglii była za to kara śmierci, według danych nigdy takiej oficjalnie nie wykonano. Potem traktowano to jako chorobę, potem zboczenie. Obecnie, zgodnie z listą wstawioną przez Anonima S nie jest nawet na liście zboczeń.  
  Chodzi o coś innego. Kiedy Disney kupił Star Wars od G. Lucasa zrobił pierwszy film. Po tym filmie sympatyczni ludzie z LGBT zgłosili protest, że w tym filmie nie ma jednego charakteru, który jest o innej orientacji niż hetero. Poprzednio zdarzało się, że robiono film, w którym nie grał czarny i był z tego kłopot.  
  Cały problem jest gdzie indziej. Swojego czasu obawiano się, że przyjdzie czas, że prześladowani będą hetero. Czas ten jeszcze nie nadszedł i pewnie nie nadejdzie. Ludzie hetero nie organizują marszów wolności. Czy by potrzebowali ochrony policji? Pewnie nie.  
  Ludzie przełkną w końcu, że i w Polsce będzie prawo małżeństw dla dwóch facetów lub dwóch kobiet. Przełkną, że będzie w ankiecie okienko: M, F, inne.  
  W Europie zachodniej robione są kroki by zalegalizować pedofilię i kazirodztwo. Pytanie jest czy wówczas będzie więcej homoseksualistów, pedofilów i innych tego rodzaju ludzi?  

W czym jest wina organizacji LGBT? W tym, że zachęca. W tym.  
  Pani Nowak ma racje. Dziecko 9 letnie nie jest zainteresowane by mieć sex z koleżanką czy kolegą w podobnym wieku. W wypadku gdy druga strona jest dużo starsza, jest to przestępstwem. Dlaczego ktoś do tego dąży by uczyć dzieci tego, co jest im z pewnością nie potrzebne? Czy aby na pewno to ma im pomóc? Ja uważam, że nie i w tym z pewnością zgadzam się z panią Nowak. Nie dajemy nabitego pistoletu, dziecku.  
   Sex i zainteresowanie ciałem jest naturalne, ale to nie znaczy, że trzeba popychać. Nauczyć dziecko 9 letnie co i jak i powiedzieć, że ma teraz czekać 6 i więcej lat by spróbowało. To nie jest właściwa droga  
   Wszystkie kraje mają rządy. Jeżeli sądzicie, że gdziekolwiek są dobre rządy, jesteście w błędzie. Światem rządzi demoniczna organizacja. Chce tylko jednego. Zniszczenia ludzi. Nie wierzcie, że chcą wprowadzić całkowite niewolnictwo. Zdobycze techniki im pomagają. Wasze ulubione komórki i 5G jest kolejnym krokiem w tym kierunku. Wszystko służy ku zniszczeniu rasy ludzkiej. NWO, 5G, chemtrail, LGBT, Transhumanizm, szczepionki, broń biologiczna, broń chemiczna, broń nuklearna, WHO, ONZ, NATO, Monsanto, koncerny farmaceutyczne, Globalne ocieplenie... To wszystko zabawki z jednego worka. Jak się to skończy? Nie wiem.

100%3
AlexAthame

opublikował opowiadanie w kategorii felieton i dramaty, użył 1515 słów i 8673 znaków, zaktualizował 3 mar o 12:35.

1 komentarz

 
 • ciapaty

  Odwoływanie się ku cytatom biblijnym wobec teraźniejszości, jest coraz bardziej wątpliwą wartością. Dystans czasu zrobił swoje. Świadomość ludzka znacznie się zmieniła, choćby poprzez rozwój nauk i dostęp do wiedzy ogólnej.
  Już sam Bóg starotestamentowej części biblijnej, może budzić ambiwalentne odczucia w dziedzinie moralności czy etyki (kwestię mądrości lepiej przemilczeć), bo czymże jest pochodzenie rasy ludzkiej od Adama i Ewy, którzy posiadali tylko troje dzieci ze swych genów – wszystkie płci męskiej. Wychodziłoby na to, że kazirodztwo stało się niezbędnym czynnikiem aby rasa ludzka mogła w ogóle zaistnieć.
  Podobnie było później – po Potopie. Pozostał tylko Noe z żoną i trzech synów – również żonatych czyli... Z tych ośmiu osób pozostawionych na planecie Ziemia przy życiu (przez Boga – który jest miłością ), pięcioro miało pokrewną matrycę genetyczną – byli rodziną. A jeszcze nie wiadomo jak było z trzema żonami, bo przecież to mogły być siostry (wówczas bardzo prawdopodobna relacja rodzin) ) – no to już bryndza absolutna. W każdym razie ponownie musiało dojść do stosunków kazirodczych, rozmnażania wsobnego – ponieważ nie było innych możliwości reprodukcji )
  Szkoda gadać... Chociaż istnieją inne wersje przekazu, to i tak zawsze Bóg wychodzi w tym świetle bardzo chujowo.  
  A jeszcze do tego spłodzenie w tajemniczy sposób Jezusa z najprawdopodobniej 12-letnią Marią – byłoby obecnie mianem przestępstwa w większości kultur ludzkich i trzeba by było za to wsadzić Boga do pierdla, albo sam musiałby siebie wtrącić do Piekła za te wszystkie zbrodnie. Pewnie dlatego tak się ukrywa... ze strachu i wstydu, bo sam nie przestrzega żadnych przykazań Dekalogu )
  Takie są efekty budowania paternalistycznej świadomości.

  No ale tą część Biblii ukradziono Żydom z Tory, więc można na nich zwalić wszystkie te zaniedbania... Albo na Konstantyna Wielkiego, że odwalił lipę, nie dopilnował pobabrańców, którzy szyli cały ten dziwny etos. A drugiej strony... później i tak wszystko tak pogmatwano, że jeden fiut.  
  W Stolicy Apostolskiej czyli Watykanie do niedawna jeszcze – można było ruchać (zgodnie z prawem wyrażenia zgody własnej) – 12-letnie dzieci. To było kuriozum moralności!
  Jedyna wartość która tam się liczy, to ciągłość istnienia poprzez religijny etos.  
  Teatr dla maluczkich.  
  Książka Martela wygląda wiarygodnie i to wcale nie jest zabawne, ponieważ religia ma nadal ogromną siłę, więc pozbawiona rozważnych przedstawicieli, może być straszliwą bronią zagłady, co wyraźnie pokazuje historia działań stolicy apostolskiej. Pedofilia czy homoseksualizm wśród duchowieństwa, jest tylko uwieńczeniem chorego systemu, przysłowiowym wierzchołkiem góry lodowej.

 • ciapaty

  To o czym piszesz jest także aspektem "wojny religijnej", ona trwa cały czas od stuleci. Także w kręgu ekumenicznym.
  Religia islamska jest drugą pod względem liczebności na tej planecie i w niczym nie ustępuje katolicyzmowi, ale działalność organizacji terrorystycznych: tzw. ”państwa islamskiego” i innych fanatyzujących skrajnie odłamów robi swoje – przekłada się na postrzeganie ogólnej wartości w sensie pejoratywnym )
  Dawniej naturalna przestrzeń rozdzielała społeczeństwa zróżnicowane kulturowe, obecnie te granicę zanikają. Planeta jest za mała dla tak dużej populacji, albo stała się zbyt dostępną dla wielokulturowości niedojrzałych mentalnie.  
  Religie będą miały tu największy problem, ponieważ nie stanowią wartości logicznego myślenia i nie nadążają za rozwojem świadomości społecznej. Są reliktem wyobraźni minionym pokoleń. Najwyraźniej nie przewidywano w nich postępu technologicznego.  
  Ludzie już nie są tak naiwni. Skoro wiele wcześniejszych religii jest uważanych za mity, a dla ówczesnych wyznawców były jedyną i prawdziwą wartością, to obowiązujące obecnie, które powstały na tych samych fundamentach, mają taką samą rangę i także przejdą kiedyś do historii.
  Być może jedyną prawdą jest Latający potwór spaghetti ) A w każdym razie nie ma tylu zbrodni na koncie, co te obecnie panujące.

  Jezus też się nie popisał mądrością. Gdyby naprawdę chciał pomóc ludziom, to by wytłumaczył, żeby pili wyłącznie oczyszczoną, przegotowaną wodę. Uratowałoby się wtedy od śmierci: epidemie, choroby – zapewne setki milionów ludzkich istnień.
  Albo w temacie głodu, który był wszechobecny i również tym samym przyczyną chorób (osłabienie odporności) i zgonów. Mógłby przywieźć na osiołku trochę ziemniaków i kukurydzy, które są obecnie jednym z głównych składników żywienia ludzkości i powiedzieć żeby uprawiali te warzywa. Lecz kontynent amerykański był wówczas znany wyłącznie indianom, więc Bóg nie miał o nim jeszcze pojęcia, bo mu Kolumb nie powiedział
  Twgl. gdyby Jezus objawił się we Ameryce, to myślę, że zrobiłby większą karierę i miałby większy szacun tam niż tutaj. A więc to świadczy o kiepskim przegotowaniu całej imprezy...  
  Jeszcze chodzi mi po głowie – odnośnie potępiania przez instytucje katolickie działalności aborcyjnej. Czyli, że każda zapłodniona przez plemnik żeńska komórka jajowa – jest człowiekiem, więc zbrodnią jest działanie wczesnoporonne.
  Około 50% zapłodnionych w naturalny sposób komórek jajowych, które znajdują się w macicach kobiet – umiera w sposób naturalny w pierwszych dniach, tygodniach ciąży. Bez świadomości kobiet, że były w ciąży przez pewien czas. Jest to zjawisko naturalne, lecz dopiero obecnie (dzięki postępowi nauki) można je wyodrębnić, zaobserwować. Następuje wówczas zapewne weryfikacja zdolności, możliwości przeżycia przyszłego organizmu... i w tym procesie do 50% istnień ludzkich umiera. Porażający wynik, a przecież pomimo tej selekcji rodzi się nadal bardzo wiele chorych dzieci, które nie mają szansy na przetrwanie, będą istnieć tylko po to aby cierpieć i w bólu umrzeć :(((
  Czyli zgodnie z etosem wiary katolickiej, to Bóg musiałby być sprawcą tych wszystkich zbrodni w niewyobrażalnej liczbie, zbrodni przeciwko ludzkości. Ale akurat w tym temacie katabasy milczą. Nie wszystko przecież można zwalić na złego kopytniaka z rogami, alkohol, chemię, promieniowanie... albo, że się nie modlą i nie chodzi do kościoła trzoda.
  Typek – który ponoć "jest miłością"? Jprdl.!
  Pzdr😜

 • MrHyde

  @AlexAthame usuniesz? Oczywiście, że usuniesz, razem z komentarzem @ciapatego - nota bene dłuższym i lepiej uargumentowanym niż twój felieton. To będzie czyste chamstwo z twojej strony.

 • AlexAthame

  @ciapaty Co do pierwszej części. Do momentu kiedy wspominasz o Konstantynie. Miałem się nie ustosunkowywać , ale zrobię to raz jeszcze. W początkowej części Księgi rodzaju jest wspomniane, że Adam miał synów i córki. Sądzę, że nie masz neutralnego nastawienia do PŚ. Jednak spróbuję ci coś objaśnić. Na początku wymieniano pierworodnych synów. Najprawdopodobniej w momencie zabicia Abla prze Kaina mogły być już kobiety. Jeżeli chodzi o kazirodztwo wówczas i zaraz po potopie, to nie jest to prawda. Prawo ustalał Bóg. Nie było wówczas jeszcze tego zakazu, został on podany Mojżeszowi. Jeżeli chodzi o Marię. Nie było prawa dotyczącego wieku. Odnośnie samego narodzenia Jezusa, to kościół katolicki stworzył doktrynę o niepokalnym poczęciu Marii, a nawet jej matki. Według PŚ tylko Jezus był niepokalanie poczęty i chociaż Maria go urodziła nie była jego matką. Pewnie nie zwróciłeś uwagi, że doktryny KK są w zasadzie zbudowane na cudownej i nadprzyrodzonej roli Marii. Oczywiście Nowy Testament o tym nic nie mówi. Maria była dobę dziewczyną. Została zbawiona bo miała udział w zesłaniu Ducha Świętego w górnej sali. Była omylna, co możesz przeczytać kiedy Jezus został w świątyni. Nazwała Józefa jego ojcem. Jezus natychmiast ją poprawił, że Jego ojcem jest Bóg. Co do tego, że Maria nie była jego matką, czyli że Jezus był synem Boga i Marii świadczą dwa fakty. Jezus nigdy nie nazwał jej matką. Maria była przeznaczona Józefowi, wiec Bóg jej nie ,,dotknął" w sensie sexualnym. Jezus był narodzony z Ducha Świętego. Tylko i wyłącznie. Następną fałszywą doktrynę, że Maria jest zawsze dziewicą stworzył również KK. Nowy Testament wspomina, że Jezus miał braci i siostry. Nie wspomina o nich jako kuzynach. Możesz to sprawdzić. Doktryna o wzięciu do nieba Mari z ciałem i krwią jest następnym kłamstwem. Apostoł Paweł napisał pod wpływem DŚ, że ciało i krew nie może odziedziczyć Królestwa Niebieskiego. Nawet sam Jezus nie poszedł do nieba w ciele ludzkim.  Dalej wspominasz o Watykanie. Są wpisy wyczyniali kolejni papieże. Dlatego tytuł Ojca Świętego używany przez morderców, złodziei, rozpustników, bałwochwalców i wszelkiej maści złoczyńców, bardziej obraża Boga niż twoje wpisy. Niestety nie rozumiem dlaczego ludzie nadal żyją w kłamstwie i ufają tej bardzo podejrzanej instytucji. Moim skromnym zdaniem kryzys w kościele nie jest ostatnio, ale od początku, bo ta instytucja z Bogiem wiele wspólnego nie miała. Powstała cztery wieki po śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa i było to zagranie czysto polityczne. Kto jak kto, ale biskupi nie powinni potępiać ruchu LGBT, ponieważ wśród swoich członków mają wielu homoseksualistów, wszeteczników i gwałcicieli dzieci. Na koniec czy te grzechy mają podłoże w celibacie? Być może. Celibat został nadany przez KK. Mimo, że apostoł Paweł , pod wpływem DŚ rzekł, że biskup powinien być mężem jednej zony, kościół podwyższył te wymogi wprowadzając celibat. To ich słowa. Czyli kolejny raz stanęli ponad Duchem Świętym. Jak wiesz, Bóg jest święty, a Maria Najświętsza,  czyli bardziej święta niż sam Bóg. Przynajmniej w polskim języku tak to brzmi. Nie wiem gdzie znalazłeś, że Maria miał 12 lat kiedy urodziła Jezusa. Słyszałem, że 16,  ale NT nie wspomina liczby jej lat.