Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Nasze życie w kontekście Słowa Bożego cz. 6

Znamię bestii i porwanie świętych.

Jesteś człowiekiem. Możesz być mężczyzną lub kobietą. Nie chcę wchodzić w kłamstwo o trzeciej płci. Skoro to czytasz, to jesteś Polakiem lub znasz język polski i prawdopodobnie jesteś zaznajomiony ze stroną internetową pod nazwą lol24. Możesz wierzyć w Boga lub nie. Jeżeli wierzysz, to pewnie jesteś katolikiem. Być może jednak wierzysz, że jest Bóg, ale nie jesteś katolikiem. Sądzisz, że jest jakaś wszechpotężna energia, lub wszechświat jest sam doskonały i wszystko jest energią. Nie powiem ci, że masz prawo wierzyć, w co chcesz. Możesz mnie znielubić, w najlepszym wypadku, za następne zdanie. Jeżeli nie wierzysz, że Jezus jest zmartwychwstaniem i życiem wiecznym, jesteś na straconej pozycji. Co Bóg z tobą zrobi, jeżeli umrzesz w takiej kondycji, to już nie jest moją sprawą. Ja życzę ci dobrze i ty mi tak życz.

Jak może wiesz mieszkam w Kelownie, malowniczym mieście, w Brytyjskiej Kolumbi, położonym nad brzegiem jeziora Okanagan. Mieszkam w Kanadzie.
Tej nocy spałem spokojnie. Kilka minut po północy, z wtorku na środę, w odległości około trzystu metrów od mojego mieszkania, czarna Honda Civic skręciła nagle z drugiego pasa i uderzyła w metalową latarnię. Samochód jechał z taką prędkością, że latarnię ściął, a siła uderzenia rozcięła samochód prawie na pół, a latarnia, zanim została odcięta, rozcięła dwa ciała, spośród trzech pasażerów. Trzeci pasażer również zginął na miejscu. Honda uderzyła w latarnię z prędkością większą niż sto kilometrów na godzinę. W wyniku uderzenia na ciała ludzi wystąpiło przeciążenie rzędu sześćdziesięciu razy większe niż przyspieszenie ziemskie. Prawie każdy umiera przy przeciążeniu większym niż piętnaście razy większym niż przyspieszenie ziemskie. Samochód prowadziła osiemnastoletnia dziewczyna. Poza nią zginęła siedemnastoletnia Severa Hawerko i osiemnastoletni chłopak. Młodzi ludzie wracali z imprezy. Prawie na pewno dziewczyna, która prowadziła samochód była pod wpływem alkoholu, a może i narkotyków. Prawie na pewno osoba, w której domu była impreza będzie odpowiadać przed sądem. Być może rodzice ofiar będą sądzić rodziców kierowcy na miliony. Niestety nie wróci to im życia. Co spowodowało, że samochód skręcił nagle z pustej drogi i uderzył w latarnię?  Są trzy teorie, niestety nie wiem, która  z nich jest prawdziwa. Rowerzysta jadący bez świateł, żart pasażera obok kierowcy, który szarpnął kierownice lub zjawa. Ludzie, którzy nie wierzą w Boga, mogą myśleć, że zabici w wypadku przestali istnieć. Ja myślę inaczej. Pierwszą myśl, jaką miałem, kiedy dowiedziałem się o wypadku była, czy są zbawieni.

Jesteś  przedstawicielem ostatniego pokoleniem żyjącego przed końcem tego niesprawiedliwego systemu. Wkrótce nastąpi siedem lat władania Antychrysta. Nikomu nie życzę dożyć tego okresu. 

Kilka dni temu oglądałem krótki filmik, czym jest Znak bestii. Youtobe tak działa, że jeżeli się cokolwiek ogląda, zaraz pokazują się filmy o zbliżonym lub identycznym temacie. I oczywiście takie się pokazały. Wielu ludzi nagrało swoje objawienia od Boga, czym Znamię bestii jest. I od razu muszę napisać, co o tym trzeba sądzić. Skoro jest jedna Biblia a tysiące odłamów chrześcijaństwa, to oznacza, że te tysiące się mylą. Bo prawda jest jedna. Co do objawień, tak samo. Tylko jedno może być prawdziwe. W związku z tym twierdzę, że te objawienia nie pochodziły od Boga. Słowo Boże opisuje pewne sprawy dokładnie, a o innych tylko wspomina. Dla przykładu jest dokładnie podana data śmierci Jezusa, a jest nią 14 Nissan. Nissan to miesiąc w żydowskim kalendarzu. Z tekstu Słowa wynika, że Jezus umarł w piątek i jest podana dokładna godzina. Dla porównania nigdzie w Biblii nie jest napisane kiedy Jezus się urodził. Jest pewne, że nie był to 25 grudnia, naszego kalendarza. Mimo że tytułem felietonu jest Znamię bestii, nie oczekuj, że napiszę, co nim jest. Można się tylko domyślać, że będzie to znak. Widoczny na prawym ramieniu lub czole. Biblia podaje na ten temat tylko tyle informacji. Można spekulować, co to będzie. Niektórzy twierdzą, że będzie to deklaracja wyrzeczenia się Chrystusa. Prawdziwi wyznawcy Zbawiciela zostaną zabrani, zanim nastąpi Wielki Ucisk, więc pozostaną tylko wątpiący. Nie chcę spekulować czy ci, którzy sprzeciwią się przyjęcia znaku, będą tą deklaracją zbawieni, czy nie.

Od najdawniejszych czasów znakowano zniewolonych ludzi. Ostatnie niechlubne znakowanie na wielką skalę miało miejsce nieco wcześniej niż siedemdziesiąt lat temu. Oczywiście mam na myśli znakowanie więźniów obozów koncentracyjnych podczas drugiej wojny światowej. Dotyczyło to milionów. Znak Bestii będzie dotyczył miliardów. Ze słów Objawienia, ostatniej księgi Biblii wynika, że znak ten będzie w bezpośredniej relacji z elektronicznym systemem monetarnym. Nikt bez tego znaku nie będzie mógł nic kupić czy sprzedać. Odmówienie przyjęcia znaku będzie karane śmiercią. Najprawdopodobniej znakowanie ludzi rozpocznie się po złamaniu paktu pokojowego z Izraelem, czyli po trzech i pół latach od czasu przejęcia władzy przez Antychrysta. Być może będzie wcześniej szeroka propaganda medialna w tym kierunku. Będzie obiecywane, że to coś sprawi, że zostaniesz super człowiekiem. Szatan zawsze kopiuje Boga i zawsze się powtarza. Zrobi to samo, co zrobił w ogrodzie Eden. Obieca, że będziesz jak Bóg.

Prawdopodobnie do czasu znakowania Antychryst będzie znany, ale nie wszystkim. Potem już tak nie będzie. Człowiek ten, jak pisałem wcześniej, będzie posiadał absolutną władzę polityczną i militarną obejmującą cały świat. Będzie w wieku około lat trzydziestu. Inteligentny, przystojny, obdarzony charyzmą. Nie będzie zainteresowany kobietami. Raczej nie sądzę, że będzie gejem, chociaż to jest możliwe. Oczywiście wówczas na świecie będzie jeden rząd, jedna religia i jeden oficjalny język i jedna oficjalna waluta elektroniczna lub jeszcze bardziej zaawansowana technicznie. 

Coś jednak stanie bardzo ważnego, zanim Antychryst zacznie rządzić. Kościół Jezusa Chrystusa zostanie zabrany do góry. Kiedy piszę kościół, nie mam na myśli jakiegoś kościoła z nazwy. Będą to ludzie napełnieni Świętym Duchem. Porwanie nastąpi w okamgnieniu, czyli mniej niż mrugnięcie powieką.

I teraz nasuwa się pytanie. Co stanie się z pozostałymi ludźmi? Słowo mówi, że ci, którzy przyjmą Znak Bestii, będą po śmierci i sądzie, wrzuceni do Jeziora Ognia i nie będzie dla nich łaski. Pismo również podaje, że ci, co nie przyjmą znamienia bestii, zginą zabici przez siły Antychrysta. Jednak w tym miejscu trzeba coś stwierdzić, ponad wszelką wątpliwość. Ktoś jednak zostanie. Ile osób? Zgodnie ze słowami Słowa około połowy populacji Ziemi zginie. Będą to ci, co nie przyjmą znaku bestii. Inni? Niestety będą klęski na miarę potopu i zniszczenia Sodomy i okolicznych miast. Trzęsienie ziemi zrówna najwyższe góry do poziomu morza. Będą padać gradziny o wadze prawie pięćdziesięciu kilogramów. Woda zamieni się w krew. Będą zarazy, nie takie, jak kłamliwa pandemia Covid-19. Wszystkie zwierzęta obrócą się przeciw ludziom. O reszcie kar możecie przeczytać w Objawieniu. Ludzie będą pragnąć śmierci, ale ta przed nimi ucieknie. Kto przeżyje, te siedem lat, będzie mógł zobaczyć Jezusa. Od tego czasu, On będzie rządził światem razem ze swoimi świętymi. Nie będzie przez tysiąc lat wpływu Szatana, bo ten będzie uwięziony. Dzieci ludzi, którzy przyjęli Znamię Bestii, będą mogły być zbawiane i żyć wiecznie. Jednak Biblia podaje, że pomimo idealnych warunków życia, kiedy tylko Szatan zostanie wypuszczony na krótko z więzienia, po tysiącletnim królowaniu Jezusa, ogromna masa ludzi obróci się przeciw Bogu i będą z Nim walczyć. Ogień z nieba ich spali. Szatan spali się sam własnym ogniem, ale będzie to tylko śmierć jego duchowej powłoki, bo reszta, ta ważniejsza, będzie cierpieć wieczność w Jeziorze Ognia. Pierwszymi tam wrzuconymi będą Antychryst i Fałszywy prorok. Po Sądzie Ostatecznym Ziemia i cały kosmos zostanie spalony i wówczas powstanie nowa Ziemia i nowe Niebo. To, co teraz widzisz jako Słońce, jest tylko cieniem prawdziwego Słońca. Dlatego nie martw się o to, co jest Znamieniem Bestii. Nawróć się do Boga, byś nie był w tym czasie na Ziemi. 

Wszystko, co się teraz dzieje wskazuje na to, że nie zostało dużo czasu. Być może dałeś się oszukać w sprawie plandemi, może też w sprawie szczepionki. To nie ma nic wspólnego ze Znakiem Bestii. Fakt, że dałeś się tak łatwo zwieść, świadczy tylko, że dasz się zwieść w ważniejszej, a właściwie najważniejszej sprawie. Otwórz oczy i czytaj Słowo Boże. Otwórz uszy na słuchanie Słowa Bożego. Nie daj się zwieść demonicznym politykom i nie daj się zwieść demonicznym ludziom. Czytaj Słowo i otwórz się na jedynego Zbawcę, Jezusa Chrystusa. On obiecał, że weźmie wszystkie twoje problemy na swoje barki, o ile mu zaufasz. Napełni cię pokojem, radością i miłością. Nie wierz ludziom, którzy mówią: Bóg jest wszechmocny, lecz... Oni są kłamcami. Bóg jest wszechmocny.

AlexAthame

opublikował opowiadanie w kategorii felieton, użył 1657 słów i 9494 znaków, zaktualizował 2 cze o 2:36.

2 komentarze

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

 • lolowiec

  Kurczę, nie dość, że świetnie piszesz to jeszcze i mądrze. Naprawdę. Aż zazdroszczę (w pozotywnym sensie oczywiście).
  Musze kiedyś siąść i przeczytać wszystkie Twoje wczesniejsze felietony

 • AlexAthame

  @lolowiec No to już podpadłeś Martusi Mądrusi.Dziękuję za odwiedziny. :)

 • MrHyde

  @lolowiec "Musze kiedyś siąść i przeczytać wszystkie Twoje wczesniejsze felietony"
  Radzę się pospieszyć. Felietony Aleksa nie żyją wiecznie.

 • MrHyde

  "Nie chcę wchodzić w kłamstwo o trzeciej płci". Nareszcie. Dobrze, że już wiesz, że aniołów nie ma. ;)

 • AlexAthame

  @MrHyde Wiesz dobrze, że nie chodziło mi o to.

 • MrHyde

  @AlexAthame Nie wiem. Szkoda.