Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Koronawirus cz 4: Witaj w Maszynie.

Koronawirus cz 4: Witaj w Maszynie.

Poświęcam Jane Burgermeister.

Ludzie są różni. To pewnie zauważyliście. Dzielą się na dziewczynki i chłopców. Lolków i nie lolków. Wierzących w Boga i niewierzących w Boga. Lista różnic mogłaby być długa. Chciałbym zwrócić uwagę na słowo WIERZYĆ. Dlatego napisałem w Boga, ponieważ wszyscy w coś wierzą.  
I o tym częściowo chcę napisać. Ponieważ to nas różni. Tylko to. Możecie w to nie wierzyć, ale podejdźcie do tego bardzo dokładnie, wówczas przyznacie mi rację. Ten felieton będzie czytało koło setki ludzi.  
Co jest najważniejsze? Dla mnie w tym świecie najbardziej wartościowa jest prawda. Prawda łączy się z wolnością. Chciałbym się mylić co do sedna felietonu. Nie jestem prorokiem Bożym i nie twierdzę, że coś wiem. Wszyscy mamy życie przed sobą i każdego dnia jak wszyscy inni podejmujemy decyzje. Niektóre decyzje są ważniejsze, inne mniej ważne, ale wszystke mają wpływ na następną sekundę, godzinę, dzień, miesiąc lub dłuższy okres naszego życia.
   Na wstępie powiem wam dlaczego jest taki tytuł. Otóż w 1975 roku, metalowa grupa Pink Floyd wydała płytę pod tytułem: Chciałbym, żebyś tu był. Nie jest w tym miejscu super ważne dlaczego ta płyta miała taki tytuł. Możecie poszperać.
Jeden z utworów ma tytuł: Welcome to The Machine czyli Witamy w maszynie.
Tekst mówi o kimś kto marzył być gitarzystą. Ale utwór ma drugie dno. Otóż w pierwszej zwrotce pytają ( Oni) Gdzie byłeś? I odpowiadają: Powiemy ci gdzie byłeś. W drugiej zwrotce pytają (Oni) Co śniłeś? I odpowiadają: Powiemy ci co śniłeś.  
   Teraz trochę pożartuję, ale oczywiście to jest bardzo poważne.
Nie wiem kim jesteś. Nie wiem w co wierzysz. Masz, albo myślisz, że masz prawo... I tu jest długa lista. Robić co chcesz, myśleć co chcesz, mówić co chcesz i wierzyć co chcesz. Prawda, czy nie?
   To robić, dotyczy twojego wolnego czasu, żeby uściślić.  
I teraz odnośnie zdań z tekstu Pink Floydów.  
   Rozumiesz ten tekst? Bo jeżeli nie, to możesz dalej nie czytać.  
   Zgodnie z tekstem, jesteś w Maszynie i nie musisz rozumieć. Nie powinieneś rozumieć. Rozumiesz?  
   Powiem ci coś. Jesteś idiotą, jeżeli nie rozumiesz. Ale to nie jest złe, być idiotą. Jesteś w Maszynie, Oni ci powiedzą co powinieneś wiedzieć. Oni ci powiedzą co myślisz, co czujesz, co śnisz. Oni ci nie powiedzą co chciałbyś wiedzieć. Oni ci powiedzą co powinieneś wiedzieć. Sądzisz, że ONI mówią prawdę czy kłamią?
  Masz w tej chwili jeszcze wybór. Wybrać czerwoną lub niebieską pastylkę. To z Matrixa. To twój życiowy wybór. Ten urywek z Matrixa trwa mniej niż trzy minuty. Jest dostępny na youtobe: Morfeusz& Neo.
   Jeżeli nigdy nie widziałeś, obejrzyj. Jeżeli nie chcesz obejrzeć, znaczy, że już wybrałeś niebieską pastylkę. Jesteś w maszynie. Nie zawracaj sobie głowy tym tekstem. On nie jest dla ciebie. Słodkich snów.  

Dla tych co chcą czytać dalej.  

Być może obejrzałeś ten kawałek i nadal sądzisz, że to tylko film. W takim razie idź spać. Idź napić się piwa, przeczytaj miłosne lub lepiej erotyczne. Zapal sobie papierosa lub lepiej trawkę.  
   Ale jeżeli jesteś jak Neo, czytaj dalej. Być może jesteś wojownikiem... Co zrobisz jak przeczytasz?  

Drugi przykład nie jest tak powszechny jak: Morfeusz& Neo. Pochodzi z jednej z książek Carlosa Castanedy: Ogień z wewnątrz z cyklu ksiąg: Siedem kręgów mocy. Wiem, że nie czytałeś.
  Juan Matus opowiada Carlosowi historię dwóch kotów.  
Właścicielka miała dwa koty. Czarnego i rudego. Z pewnych powodów postanowiła się ich pozbyć. Nie postąpiła jak niektórzy, nie wrzuciła ich do worka i nie utopiła. Postanowiła je uśpić w klinice weterynaryjnej. Przywiozła je z mężem, swoim Jaguarem. Czarny siedział zwinięty w kłębuszek na jej kolanach i mruczał miło. Rudy był nieco niespokojny. Kiedy mąż otworzył drzwi samochodu, kiedy dojechali do kliniki, rudy czmychnął i tyle go widzieli. Czarny wtulił się tylko mocniej w ramiona swojej pani... Szczęśliwy poszedł w ramiona śmierci...
A teraz do rzeczy.  
  Koronawirus. Czy zastanawiałaś się dlaczego jest? Jak często myślisz? Tak o wszystkim...

Opowiem ci historię. Uwierzysz w nią lub nie.  
  Jeżeli jesteś płci męskiej pewnie twój mózg nie pozwala ci się bać. Jesteś facetem, a faceci nie płacza. Facet się nie boi. Tak? Jeżeli jesteś płci żeńskiej, możesz się bać.
  Jakkolwiek w tej sprawie nie boisz się tylko o siebie. Mówią ci, że masz małe szanse być chorym. Oni ci mówią. Jednak może boisz się o swoich rodziców, dziadków...  
  Jeżeli masz nieco więcej empati, może boisz się o innych starszych ludzi. Ja jestem starszy.

Żeby wyjaśnić sprawę koronowirusa muszę cofnąć się do 2009 roku. Wówczas straszyli nas Świńską grypą. Oni podają, że na świńską grypę zmarło 12,799 osoby w 2009 roku. WHO podniósł stan pandemi do stopnia szóstego. Obecnie na koronowirusa zmarło 10046 osób.  
  Niektóre źródła podają inne wartości.  

Dla informacji podaję, co zreszta już robiłem, że na świecie dziennie umiera 152 tysiące ludzi, co daje rocznie około 57 milionów ludzi. Dla porównania rocznie w Polsce umiera 110 tys ludzi na raka i około 90 tys ludzi na choroby serca.  
  Proszę nie sądzić, że jestem bezduszny. W zeszłym roku zmarł na serce, ojciec mojej umiłowanej duszyczki. Zmarł również na raka ojciec męża mojej córki. Dlatego dla mnie każda jedna śmierć jest przykra. Każdej osoby, każdego zwierzęcia. Wszystkiego co umiera.
   Podaję te liczby dla uświadomienia. Lecz jeszcze nadal nie doszedłem do sedna. Chcę by każdy z was do tego dochodził powoli.

Jak widzicie nie podaję tym razem kto i gdzie. O tym już było. To nie jest tak ważne. Co jest? Kto.  
  Lecz nie czy to USA czy Chiny. Powiem ci, bo nie wiesz. To ONI!
  
W 2009 roku, pani Ewa Kopacz jako jedyna z EU nie zgodziła się na zakup i użycie szczepionki przeciw świńskiej grypy. Powodem miała być duża ilość powikłań związanych z tą szczepionką.

Proszę zwrócić uwagę na liczby zgonów z 2009 i obecnie. Proszę porównać reakcję społeczeństw związaną z pandemią z 2009 i obecnie. Jeżeli nie pamiętacie 2009 roku, poszperajcie. Popatrzcie na istniejące filmiki. Nie mówię o reakcji społeczeństw. Mówię o tym co ONI wam mówią i co potem wy myślicie. Proszę zwrócić uwagę, że obecnie ONI wam mówią co macie myśleć o tym, prawda?

Ponieważ nie wiece o co chodzi w Koronawirusie 2019/2020 inaczej zwanej COVID-19, to wam powiem. Bo ONI powiedzaą wam co innego.  
   Oczywiście macie wybór, możecie wierzyć mnie lub IM. Możecie również nie wierzyć ani mnie ani IM. Nie możecie wierzyć i mnie i IM. Nie.  

A więc o co chodzi w tym wszystkim?
O wasze życie? O wasze zdrowie. O ekonomię? O co chodzi?

Oczywiście nie ma Boga, Aniołów i Diabłów. I oczywiście nie ma wszechwiedzących naukowców, którzy stworzyli COVID-19.  
To wszystko przypadek. Tak jak z wszechświatem, życiem, wszystkim...Jest ktoś kto tak sądzi. Pewnie wielu jest takich. Wieżowce WTC zniszczyli terroryści, a samolot pod Smoleńskiem rozbił się z powodu mgły. Kenediego zabił Oswald. Itd.  
  
Koronawirus COVID-19 to broń biologiczna wyprodukowana w laboratorium w Kolorado. Broń o niskim stopniu śmiertelności. Nie wyprodukowano jej dla celów wojskowych, podczas walki. Została wyprodukowana w celu osiągniecia pewnego celu. Ponieważ poprzednie pandemie zawiodły. Według pewnych informacji laboratorium zamknięto, a pracowników aresztowano. Być może już mają antidotum Ot i wszystko. Ale czy to prawda. Prezydent Donald mógł nie wiedzieć. Tak już jest, że maskotki nie wszystko wiedzą. Nawet ważne maskotki, nie takie jak Jarosław czy jego były lub nadal aktualny pupilek. Oni grają swoja grę...
Pytanie pierwsze.  
Ilu z was przyjmie z radością wieść o szczepionce przeciwko COVID-19? Ilu z was chętnie i z wdziecznością się zaszczepi?  
  To jest bardzo ważne pytanie.
Zapytam inaczej. Kto z was jest za przymusem szczepień?
Odpowiem wam.  
Nikt nie lubi być zmuszany. Każdy chce mieć wybór.  
W 2009 roku były protesty odnośnie szczepionki przeciw świńskiej grypie. Czy będą podobne protesty kiedy szczepionka przeciw COVID-19 powstanie? Ważne pytanie.  
   Otóż wiem, że nie będzie takich protestów. Większość chętnie się zgodzi. Pytanie jest czy będzie przymus. Podczas  Stanu wyjątkowego, może być. Może powstać przepis, że nikt nie opuści kraju, jeżeli się nie zaszczepi.  Czy wszytskie przepisy są dla wszystkich? Czy te wszystkie przepisy, które są dla nas, są dla NICH?
Co byłoby lepsze dla NICH, żeby były protesty czy żeby dziękowano IM z radością za szczepionkę?  
Kwestia wiary.  
  Co daje szczepionka, wiecie?
Nie wiecie. Wiecie to co ONI WAM POWIEDZĄ. Dokładnie jak w piosence Pink Floydów.  
Ale IM jest mało. ONI CHCĄ BYŚCIE WSZYSTKO WIEDZIELI CO WAM POWIEDZĄ. KIM JESTEŚCIE, CZEGO CHCECIE, CO ŚNICIE... WSZYSTKO!  

Głupi niewolnik jest łatwiejszy w utrzymaniu. Śpiący niewolnik jest idealny.  
Już teraz mogliby wprowadzić NWO, jedną religię, jeden rząd, jedną walutę. Ale teraz ludzie by wiedzieli, że ich zmuszają. Muzumanie by najbardziej walczyli o swoją religię, wierzcie mi.
  Ale zobaczcie teraz Meccę i Czarny kamień, teraz. Zobaczcie!  

ONI chcą byście ich o to poprosili, tak jak świat poprosi o szczepionkę. Wówczas jednostka jak Neo, będzie zwalczna. Z całkowitą aprobatą reszty ludzi.  
  Jak już pisałem, tylko jedna waluta i to ta elektroniczna, może wypełnić proroctwo z Objawienia.  
Gra jest tak prowadzona, żeby świat myślał, że jest USA i Rosja i Chiny. Że jest walka o władzę. Czy dolar czy jen. Czy angielski czy chiński?  Czy Jezus, Jahve czy Allach? Prawda?
  
Co zawiera szczepionka? Nie musisz wiedzieć. ONI CI POWIEDZĄ. JEST DLA CIEBIE DOBRA.  

Nie słuchaj Alexa. To chory człowiek, idiota. Miał trudne dzieciństwo. Był molestowany. Ma w papierach Shizofrenia paranoidalna, ma kategorię E. My pracujemy dla Ciebie. Staramy się byś był mądry, szczęśliwy. My cię potrzebujemy. Witaj w Maszynie.
  
Pamiętacie koniec Matrixa?  
Nie możesz żyć bez Matrixa. Ty jesteś Matrixem.  
Witaj w Maszynie. Nie wiesz co śniłeś? My ci powiemy co śniłeś.
Witaj w Maszynie.

100%1
AlexAthame

opublikował opowiadanie w kategorii felieton i inne, użył 1835 słów i 10417 znaków, zaktualizował 20 mar o 8:47.

1 komentarz

 
  • Almach99

    Smutne i prawdziwe

  • AlexAthame

    @Almach99 Dziękuję.