Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Koronawairus cz 5 i ostatnia. ONI i my

Koronawirus cz 5: ONI i my.

Zanim przejdę do tematu pragnę się podzielić kilkoma informacjami z miejsca gdzie mieszkam. Oficialnie w Kelownie, nie ma jeszcze zarażonej osoby koronowirusem. I możnaby sądzić, że to dobrze. Ale nie. To nie jest dobrze, przynajmniej dla niektórych. Chodzi mi oczywiście o rząd premiera J.Trudeau. Ale kto go wybrał? Kanadyjczycy. Może nie jego, ale partię, której przewodzi. Dla tych co nie wiedzą. Justin Trudeau jest synem Pierra Trudeau, byłego premiera Kanady. Pierr T. był znany jako arogant, facet z jajami. Oczywiście był odstępcą, dlatego nie napiszę o nim świętej pamięci. Ale nie jestem sędzią. Może Pan i Zbawca wie lepiej. Czym się zasłużył? Pierwszy wprowadził legalne związki homoseksualistów i lesbijek. W tamtych czasach o transgender mało kto słyszał. Tęczowej flagi jeszcze nie było. Justin jako młodziniec używał marihuany. To oczywiście nie jest powód, że jest w odstępstwie. Jest, ponieważ chciał być. Idąc w ślady ojca wprowadził transgender i wszystkie z tym sprawy związane. Co do czasów obecnych. W dobie koronwirusa nadal zezwala na nielegalny przepływ nielegalnych emigrantów z USA. Poprzednio przechodziło w pewnym miejscu w Quebecku około 400 emigrantów dziennie. Obecnie na lotniskach w Kanadzie nie sprawdza się temperatury, nie zatrzymuje na kwarantanne. Wprowadzono przepis, że pasażerów z Chin czy Pakistanu pyta się jak się czują. Poleca się 14 dniową kwarantannę w domu. Kompletny idiotyzm, wiedząc że wirus się rozwija 14 do 21 dni, tacy ludzie, o ile są nosicielami, mogą zarażać setki ludzi. ( Chodzi o matematykę. Jeden człowiek może spotkać w ciągu dnia kilka osób, a te z kolei kilka osób itd. Postęp geometryczny) Niby wprowadzono w prowincji BC ( Kolumbia Brytyjska ) stan wyjątkowy, ale ogranicza się to do kartek na tablicach ogłoszeń i stania w kolejkach w odległości 2 metry od następnej osoby. Zamknięto restauracje i kościoły. Moim zdaniem komuś bardzo zależy by było dużo więcej przypadków koronowirusa. Co do Polski jest obecnie nie tak źle. Jedyne co mne niepokoi, to wypowiedź pana Morawieckiego, że spodziwają się dziesiątków tysiecy zarażonych. To głupie gadanie czy też taki jest plan? Bo tak jak i w innych sprawach wszystko jest według planu. Jeżeli znowu sądzicie, że to przypadkowa zaraza to nie mam słów... Podam tylko jeden przykład. Proszę sobie prześledzić ilość zachorowań we Włoszech. Od początku zarazy było dwa potem trzy, potem cztery przypadki. I nagle 22 02 2020 roku się zaczęła lawina. Dla zainteresowanych podaję, że na świecie jest pewna bardzo silna grupa, która uwielbia numerologię. Ta właśnie grupa to słudzy ICH. Kim są ONI, poniżej.
  Poprzednio opisałem po krótce kilka teori odnośnie zarazy. Dzisiaj podam jeszcze kilka innych.
Pierwotna i nadal uznana za prawdziwą. Wirus rozpoczął się w Wuhan na targu mięsnym. Wirus pochodzi od nietoperzy i łuskowców.  
  Następna teoria. Nie ma żadnego koronowirusa. To podkładka, żeby utrzymać ludzi w domach. Przynajmniej w krajach jak Włochy i Hiszpnia. Podkładka do przeprowadzenia czystek i innych bliżej nie określonych działań na zewnątrz. Jednym z powodów jest usunięcie złych sił rządzących, skorumpowanych przedstawicieli prawa, aktorów i innych. Oczywiście z tzw Iluminatów i faktycznych super bogatych rodzin. Dobrze by było gdyby to była prawda.  
Inni twierdzą, że to wszystko ściema. Żeby przykryć upadek ekonomiczny zwali się wszystko na wirusa.  Jest jeszcze kilka innych, mniej znanych teori. Bill Gates to zrobił, bo chce wyludnienia. Zrobili to zwolennicy ekologi, bo chcą by kraje zaprzestały zanieczyszczać atmosferę. To chyba wszystkie ze znanych teori.  
  Jak ja się do tego ustosunkowywuje? Trudne pytanie. Zwykle ten kto rządzi nie oddaje władzy o ile nie zostanie zmuszony. W każdym wypadku końcu władzy towarzyszy przelew krwi. Jeżeli by tak było, że ten niesprawiedliwy system upadnie, ludzie to zobaczą. Po jakimś czasie, bo z pewnością o tym nie dowiemy się o tym z mediów. Pierwszym i jedynym dowodem będzie brak białych smug na niebie. Jeżeli ich nie będzie znaczy, że stary system upadł. Tylko wtedy. Moim skromnym zdaniem ONI są silni, silniejsi niż do tej pory. Koronowirus jest bronią biologiczną o słabej śmiertelności. Użyto ją ( broń ) by wywołać strach, osłabić ekonomię Unni Europejskiej. Jednak najważniejszym powodem było to, by zastraszonym społeczeństwom zafundować szczepionkę. Z duża ilością nanotechnologi. 5G z tym współpracuje. Są jeszcze inne, bardziej zaawansowane technologie, główie broń psychotroniczna. Jakkolwiek nie należy się spodziewać upadku zła w najbliższym czasie, to jednak upadek ten w końcu, nastąpi. Całkowity i nieodwracalny. Na razie demoniczne organizacje jak rzady ONZ, NASA i w tym wypadku WHO, pracują jako pachołki dla większych pachołków, a ci najwięksi pracują dla NICH. Pisałem niejednokrotnie, że każda technologia pochodzi od upałych aniołów. Obecna zaawansowana technologia nano i anteny o wysokiej czestotliwosci zbliżonej do częstotliwości z jaką porozumiewają się komórki żywych organizmów, jest kolejnym krokiem w celu zniszczenia rasy ludzkiej i życia, jako takiego. Muszę jeszcze dodać, że kiedy sprawa z koronowirusem się skończy, co stanie się na wiosnę lub w lecie 2021, świat już nigdy nie będzie jakim był poprzednio. Niestety to będzie dopiero początek. Jak już pisałem, jeżeli wprowadzą walutę bezgotówkową należy się spodziewać terroru besti.
  Inni ludzie upatrują oczyszczenie, bez Armagedonu i powrotu Chrystusa. Uważają, że Ziemia sama się oczyści. Oczywiście jeszcze inni upatrują wyzwolenia w gwiazdach. W tzw Radzie międzygalaktycznej. Jakkolwiek nie widzą związku z obecną pandemią. Według tych ludzi Ziemią rządzi rasa reptalianów. Natomiast cała galaktyka żyje w pokoju. Według nich, Rada międzygalaktyczna użyje swoich sił i przywróci pokój na Ziemi, a Ziemia wejdzie do Rady Miedzygalaktycnej i zacznie mieć udział w dobrych zdobyczach techniki. Wiele ludzi w to wierzy. Oczywiscie ja do nich nie należę.  
Po tym wstępie chcę przejść do głównego tematu felietonu. Kim są ONI. Cytuję tekst z książki Henryka Pajaka ,,Stulecie łotrów".  

Oszustwo będzie tak olbrzymie, że ujdzie ludzkiej uwadze. Ci, którzy je dostrzegą będą uważani za szaleńców. Utworzymy oddzielne fronty, aby zapobiec rozpoznaniu połączeń z nami. Będziemy się tak zachowywać, jak byśmy nie mieli z tym nic wspólnego, aby kontynuować to oszustwo. Celem będzie stawianie małych kroków w czasie, uchroni to nas przed podejrzeniami. To też zabezpieczy nas przed  zauważeniem zachodzacych zmian. Zawsze będziemy stali ponad relatywnym polem ich doświadczeń, ponieważ sekrety są absolutne. Będziemy zawsze razem pracować i będziemy związani przez krew i sekret.. Śmierć spotka każdego kto zacznie to ujawniac. Będziemy ich utrzymywać krótko przy życiu wraz ze słabościami ich umysłów, podczas kiedy będziemy udawać, że czynimy odwrotnie. Będziemy używac naszej wiedzy naukowo technicznej w sposób subtelny, tak że nigdy nie połapią sie, co się dzieje. Będziemy używać metli lekkich, przyspieszajacych starzenie się oraz środków odurzających  w pokarmie, wodzie, w powietrzu. Będą pod parasolem trucizn, w którąkolwiek stronę się skierują. Lekkie metale będą powodować utratę zmysłów. Będziemy obiecywać lekarstwa na wielu frontach, jednakże będziemy im dodawać jeszcze więcej trucizn. Trucizny będą absorbowane przez skórę i usta. Będą one niszczyć ich umysły oraz narządy rozrodcze. W wyniku tego będą się rodzić martwe niemowlęta, a my będziemy ukrywać te informacje przed nimi. Trucizny będą ukryte we wszystkim co ich otacza, co piją, jedzą, wdychają i noszą.  Musimy być genialni w rozprowadzaniu trucizn, ponieważ mogą to dostrzec. Będziemy ich przekonywać, że trucizny są dobre, połączymy to z wesołymi obrazkami i muzyką. Tych poszukujących pomocy zwerbujemy, aby dalej rozpowszechcniali nasze trucizny. Będą widzieć nasze produkty w filmach i będą rosnąć akceptując je i nigdy się nie dowiedzą o rzeczywistych ich efektach. Podczas porodów będziemy wstrzykiwać trucizny do krwi ich dzieci, przekonując ich, że to dla ich pomocy. Będziemy rozpoczynać wcześniej, kiedy ich umysły będą młode, będziemy atakować dzieci tym, co one lubią najbardziej, słodyczami. Kiedy ich zęby będą pruchnieć, wypełnimy je metalami, które będą zabijać ich umysły oraz okradać je z ich przyszości. Kiedy ich zdolności do nauki zostaną naruszone, będziemy tworzyć lekarstwa, które uczynią ich jeszcze bardziej chorymi i spowodują jeszcze inne choroby, dla których będziemy tworzyć jeszcze więcej lekarstw. Będziemy czynić ich uległymi i słabymi przed nami poprzez naszą moc. Będą oni wzrastać w depresji, powolni i otyli, a kiedy przyjdą do nas  o pomoc, damy im więcej trucizm.
Będziemy koncentrować ich uwagę ku pieniądzu oraz ku dobrom materialnym, nie będą w stanie zachować samokontroli. Będziemy odwracać ich uwagę nierządem, przyjemnościami oraz grami, więc nie będą w stanie się jednoczyć. Ich umysły będą zawsze należeć do nas i oni zawsze będą posłuszni naszym poleceniom. Jeżeli odmówią nam, znajdziemy sposoby na technologie kontroli ich umysłu w ich życiu. Będziemy wykorzystywać strach jako naszą broń. Ustanowimy ich rządy oraz ustanowimy także opozycje. Będziemy kontrolować obie strony. Będziemy zawsze ukrywać nasze cele, ale zawsze będziemy realizować nasz plan. Będą wykonywać pracę dla nas, a my będziemy ich nagradzać za ich trud. Nasze rodziny nigdy nie będą się z nimi mieszać. Nasza krew musi być zawsze czysta, tak jak nasza droga. Spowodujemy, że będą się zabijać wzajemnie, kiedy to tylko będzie w naszym interesie. Będziemy ich separowac od siebie za pomoca dogmatów i religi. Będziemy ściśle kontrolować wszystkie aspekty ich życia i będziemy nimi kierować, co mają myśleć i jak myśleć. Będziemy nimi kierować delikatnie i grzecznie, pozwalając im myśleć, że są samodzielni. Będziemy siać nieprzyjaźń pomiedzy nimi przez nasze frakcje. Kiedy światło wiedzy zaświeci miedzy nimi, zgasimy je przez szyderstwo lub śmierć. Spowodujemy, że będą sobie wyrywać serca i zabijać własne dzieci. Uzyskamy to używając nienawiści jako naszego sprzymierzeńca i gniewu jako naszego przyjaciela. Nienawiść oślepi ich całkowicie i nigdy nie zorientują się, że z ich konfliktów wyłaniamy się my, jako ich wadcy. Będą zbyt zajęci zabijaniem się. Będą kąpać się we własnej krwi i zabijąc swoich bliźnich tak długo, jak uznamy to za konieczne. Osiągać bedziemy z tego wielkie korzyści, dlatego że oni nas nie widzą, ponieważ nie mogą nas widzieć. Nasze korzyści z ich wojeni ich śmierci będą kontynuowane. Będziemy to tak długo powtarzać dopuki nasz cel nie zostanie osiągniety. Będziemy kontynuować kontrolę ich życia w strachu i gniewie przez obrazy i dzwięk. Użyjemy wszelkich dostępnych środków, aby to uzyskać. Narzędzia te  zostaną stworzone ich pracą. Będa nienawidzieć siebie i bliźniego. Zawsze będziemy  ukrywać świętą prawdę przed nimi, że my jesteśmy jedno.  
Tego nigdy nie mogą się dowiedzieć, że kolor jest iluzją. Zawsze muszą myśleć, że są równi. Krok po kroku będziemy dążyli do celu. Zabierzemy ich ziemię, środki do życia i bogactwo i będziemy posiadać kontrolę nad nimi. Oszukamy ich, aby zaakceptowali prawa, które ograbia ich z fragmentów wolności, jaka jeszcze będa posiadać. Ustanowimy system monetarn, który uwięzi ich na stałe, utrzymując ich oraz ich dzieci w długach.
Kiedy zaczną się jednoczyć, oskarżymy ich o przestępstwa oraz ukażemy odmienny bieg wydarzeń światu, ponieważ będziemy właścicielami mediów. Będziemy używać mediów w celu kontroli biegu informacji oraz uczuć, które faworyzujemy. Kiedy powstaną przeciw nam, zgnieciemy ich jak insekty, ponieważ są mniej warci niż one. Będą bezbronni  bez możliwości dzialania, ponieważ nie będą posiadali broni.  
Powołamy niektórych z nich, aby realizowali nasze plany, obiecamy im życie wieczne, ale oni nigdy tego nie otrzymają, ponieważ nie należą do nas. Rekrutów będziemy nazywać zainicjowanymi i będą tak indoktrynowani, aby uwierzyli w fałszywe rytuały oraz pisma wyższych sfer. Członkowie tych grup będą myśleć, że są z nami, ale oni nigdy nie będą znali prawdy. Oni nigdy nie moga poznać prawdy, ponieważ mogą się odwrócić przeciw nam. Za ich pracę będą  nagradzani ziemskimi dobrami oraz tytułami, ale oni nigdy nie staną się nieśmiertelni i nigdy się z nami nie połączą, nigdy nie otrzymają światła i nigdy nie będą podróżować ku gwiazdom. Nigdy nie osiągną wyższych realiów, ponieważ zabijanie własnego rodzaju zastopuje ich postę w kierunku oświecenia. Prawda będzie ukryta przed nimi, bijąc jednocześnie wprost w ich twarze, tak, że nie będą mogli skupić się na niej, zanim nie będzie za późno. O tak, będzie wielka iluzja wolności, że oni nie zauważą, że są naszymi niewolnikami. Kiedy wszystko osiągniemy, rzeczywiśtość którą utworzymy dla nich będzie znaczyła, że jesteśmy ich waścicielami. Rzeczywistość będzie ich więzieniem. Będa żyli we własnych snach. Kiedy osiągniemy nasz cel,  rozpocznie się nowa era dominacji. Ich umysły będa powiązane z ich wierzeniami, wierzeniami które ustaliliśmy od dawien dawna. Ale kiedy się zorientują, zniszczymy ich. Oni tego nigdy nie moga wiedzieć.  

Jeżeli kiedykolwiek oni znajdą te prawdę, że będą w stanie nas zniszczyć, to zaczną działać w tym kierunku. Nigdy  nie mogą się dowiedzieć, co uczyniliśmy, ponieważ jeżeli się dowiedzą, nie mamy dokąd ucieci będzie im łatwo wiedzieć kim jesteśmy, kiedy zasłona zostanie usunięta. Kiedy nasze działania ujawnią, kim jesteśmy, będa nas scigać i nikt nie da nam ochrony.  
To jest tajemnicze przymierze, poprzez które będziemy żyli teraz oraz w przyszłości, ponieważ owa rzeczywistość następowała poprzez wiele pokoleń. To przymierze jest przypieczętowane krwią, naszą krwia. My jesteśmy tymi, którzy zstąpili z nieba na ziemię. To przymierze NIGDY PRZENIGDY  nie może byc znane. NIGDY, PRZENIGDY nie może być spisane, ponieważ świadomość się rozszerzy i spowoduje straszny gniew Głównego Stwórcy na nas i zostaniemy wrzuceni do przepaści z której wyszliśmy i zostaniemy tam do końca wieczności.

Tekst ciekawy, ale ma słabe strony. Częściowo sam sobie przeczy. Nie jest powiedziane jaki jest ICH cel. Poza tym wskazuje na kogoś kto jest z krwi i kości, a z drugiej strony temu przeczy. Być może jest skażony, bo nie sądzę żeby pan Pająk sam to wymyślił.
  
Pan Henryk Pajak widzi wszędzie winę Żydów. Częściowo ma rację, bo nie ma drugiej nacji tak butnej, pewnej siebie i jednocześnie umiejącej tak wykorzystywać innych. Dla porównania proszę zapoznać się z wypowiedziami dziennikarza śledczego Sumlińskiego. Chodzi mi o jego rzeczową i prawdziwą ocenę nastawienia rządu Polskiego - nie Polskiego z aktualnym prezydentem Dudą i Morawieckim do roszczeń Izraela i środowisk żydowskich.. Rząd Polski powinien składać się z Polaków, wówczas być może rozmawialiby z rządem Izraela jak równy z równym w postawie stojacej, a nie klęczącej lub wręcz leżącej, na których ciałach, Żydzi z Izraela kładą swoje stopy. Jakkolwiek Polski nie Polski rząd wykorzystuje korowowirusa by utrzymać wybory w planowanym czasie i większość głupich Polaków ponownie wybierze pachołka Izraela na prezydenta. Bo wątpię by ten człowiek bez twarzy zaczął reprezentować dobro Polaków. Do tej pory reprezentował dobro swojego narodu. Jakkolwiek naród Izraela nigdy by go nie wybrał na swojego prezydenta. Nie mam nic przeciw Izraelowi, ale mam dużo przeciw ludziom, którzy służalczo służą innym, kosztem narodu, który reprezentują. I jeżeli Polacy wybiorą ponownie pana Dudę to sami sobie będą winni. Podobnie jak Kanadyjczycy będą płacić życiem i zdrowiem, że wybrali partię, którą reprezentuje demon Justin Trudeau. Tak go nazywam i wszystkich innych, którzy przyjęli ducha upadłych aniołów. Bóg istnieje i wszyscy którzy źle postępują poniosą karę. Myślę, że nie wieczną. Wieczna jest dla upadłych aniołów. To waśnie są ONI.  
  Co do koronowirusa to ostatni odcinek. Jeszcze raz proponuje wam się nie dać strachowi. Być może wierzycie w lekarstwa. To wasza sprawa. Co leczy to zioła, bo na to są stworzone. Lekarstwa są właściwie koncentracją czegoś z zioła co leczy. Lecz z powodu, że jest to tak skoncentrowane, mają większe działanie uboczne niż pozytywne. Co do szczepionek wiem, że są szkodliwe i tyko szkodliwe. Fizycznie, psychicznie i duchowo. Ale głównym celem koronowirusa jest właśnie to by społeczeństwa przyjęły to z wdzięcznością. Ja myślę prosto. Jak ktoś zawsze kłamie to niczego dobrego po nim się nie można spodziewać. Co do prezydenta Dudy. Gdyby wszystko robił i mówił prawdziwie, jedno zdanie go dyskwalifikuje. To, że powiedział, że dobro Izraela jest najważniejsze.
  Być może dla Andrzeja Dudy jako człowieka. Ale nie miał prawa tak powiedzieć jako prezydent Polski. I do czsu jak tego nie odszczeka jest dla mnie dupowlazem i pachołkiem zionistów. Gdybym miał swoje dzieci i je głodził kosztem innych dzieci, które bym karmił, to byłbym hipokrytą. Ale moim zdaniem ten facet nie kłamie. Zaprzedał się lub jest Żydem. W obu wypadkach NIGDY nie powinien być prezydentem Polski. I jak będziecie głosować wy lub wasi rodzice, to zapoznajcie się najpierw z pochodzeniem danego kandydata. Życzę zdrowia. I wierzcie w Boga, bo tylko on was zbawi. Nie kłamliwy rząd.

100%1
AlexAthame

opublikował opowiadanie w kategorii felieton i inne, użył 3116 słów i 18205 znaków, zaktualizował 23 mar o 8:26.

1 komentarz

 
  • Almach99

    Mam nadzieje, ze dobry Bog nam pomoze. Jesli nie, coz zyc 100 lat nie bede. Tylko mi dzieci szkoda

  • AlexAthame

    @Almach99 Życie jest tajemnicą. Wielu ludzi , a nawet większość pragnie dobra i pokoju.Mniejszosc wojny i zła. To z pewnością ma sens, tylko jest on  przed nami ukryty.