Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Koronawairus cz 2

Koronawirus  cz 2

Powinno się zmienić nazwę tego wirusa. Korona jest czymś wzniosłym. Chwałą. A takie coś raczej nie jest. Chyba, że nazwa jest też częścią planu.  
  W drugim odcinku chciałbym się zająć więcej teoriami na temat tego ewenementu jakim jest koronawirus COVID-19.    
  W pierwszym odcinku napisałem, że jest to wirus wychodowany przez człowieka. Oczywiście nie jestem biologiem, nie posiadam mikroskopu elektronowego i w związku z tym polegam na zdaniach innych.  
  Zamierzałem pierwotnie opisać kilka teori, ale ostatecznie zmieniłem zdanie i skupię się na faktach. O ile mogę. Epidemia zaczęła się w Chinach, a konkretnie w prowincji Hubei w mieście Wuhan. I to jest fakt najbardziej istotny.  
  Ktoś próbował zrobić porównanie miejsc najbardziej zaatakowanych przez wirusa i doszedł do wniosku, że są na jednej linni. I co za tym idzie powiązał to z linnią lotu samolotu. Co za tym idzie, doszedł do wniosku, że wirusa rozprowadzono z dysz samolotu. Oczywiście w wielu, prawie wszystkich zamieszkałych miejscach na świecie rozpyla się dziennie nanocząstki, zwane potocznie chemtrail. Ale w tym wypadku, kogoś poniosła fantazja. Fakty raczej wskazują na przenoszenie wirusa przez ludzi podróżujących linniami lotniczymi. Dlaczego największymi skupiskami, po Chinach, stał się Iran i Włochy? To da się wytłumaczyć logicznie. W obu miejscach zaniedbano podstawowych zabezpieczeń. W Iranie nawet w rządzie wyszydzano niby epidemię i co? 19 członków parlamentu zmarło. Całowano ściany świętych miejsc, co oczywiście tylko sprzyjało roznoszeniu wirusa. We Włoszech zbagatelizowano zakaz przemieszczania. Jak można zauważyć na mapie Włoch w rejonie Lombardi, na północy, jest ponad 5000 tys przypadków, a na dole buta, są miejsca z 13- ma przypadkami. Północ jest bogata i przemysłowa, a południe biedne i rolnicze.  
  Ale wracając do Chin i miejsca początku epidemi. W mieście Wuhan jest laboratorium biologiczne. Są przesłanki, że wirus przywieziono z kanadyjskiego miasta Winnipeg, znajdującego się w prowincji Manitoba. I jeżeli to amerykanie zrobili to, by zaszkodzić Chinom, to nie trzyma się kupy. Chińczycy raczj nie bawią się w zjawisko fałszywej flagi. To domena służb wewnętrznych USA, Europy i Izraela. Co moim zdaniem się stało?  
  Otóż prawdopodobnie w laboratorium w Wuhan pracowano nad bronią biologiczną przeciw demonstrantom w Hong Kongu, lub po prostu jak wszędzie nad czymś strasznym. Chińczycy i nie tylko, pracują nad genetyką, hybrydami i innymi niby pomocnymi ludzkości rzeczami. Podobno wyprodukowano coś okropnego i to coś wymknęło się z pod kontroli. Wówczas zginęło dużo ludzi w okolicy laboratorium, sprawę opanowano, ale dla zmyłki, wypuszczono wirusa  COVID -19. Ale jeżeli ta teoria jest słuszna, to ,,coś" musiało być pod całkowita kontrolą. Bronie biologiczne mają ten mankament, że nie dają się całkowicie ukierunkowywać. Podobno pracuje się nad bronią skierowaną na nacje lub nawet na indywidualnego człowieka. Brzmi to fantastycznie, ale być może jest możliwe. Jakkolwiek sądzę, że ten wirus wymknął sie z pod kontroli. To wszystko. Reszta to konsekwencje tego kiedy dziecko bawi się naładowanym pistoletem.
  Ci którzy interesuja się technologiami wojskowymi, pewnie słyszeli, że obecne satelity mogą zobaczyć coś z orbity, co jest wielkości znaczka pocztowego. Albo słyszy się, że można kogoś namierzyć i go zabić falami. Wysokiej, o wartości właśnie 5G lub niskiej o wartości kilku herców. Można, ale czy z tak daleka, w to nie wierzę.    
   Gdyby tak było, to dlaczego generał irański Sulejmani zginął w wyniku ataku rakietowego z drona a nie inaczej? Pomijam rozważanie, że być może nie zginął. Chociaż sądzę, że zginął. Na marginesie sądzę, że były prezydent Gdańska, Adamowicz żyje. Co do pasażerów katastrofy smoleńskiej nie mam pewności. Jak otworzą trumny i zrobią jawne sekcje i badania DNA to wówczas będę więcej miał pewności. Jakkolwiek nie wierzę demonom, bo kłamią od początku. Jezus to powiedział. Rozmawiał ze mną. Zrobiłem co powiedział i dolegliwości przeszły, więc mu wierzę. Wiele razy miałem doświadczenia z Nim na pograniczu cudu, więc Mu wierzę. Demonom nie. Nie myślcie, że księdzu wierzę. Temu co obmacywał dziesięciolatkę z pewnością nie uwierzę. Temu co nie obmacywał... to zależy.  
  Jest pewne, że pierwszym miejscem gdzie zaobserwowano chorobę było Wuhan i prowincja Hubei. Więc prawdopodobnie Chińczykom coś się nie powiodło i sami wpadli w dołek, który kopali.  
  Dokładnie jak było, może ktoś wie, ale pewnie nigdy się nie dowiemy. I nawet Chuck Norris nic w tym nie zmieni. Podobno dziad co wiedział i nie powiedział, miał inaczej, ale to było kiedyś.
  Co do reszty? Pytanie pierwsze. Czy rządy robią co mogą czy też robią co muszą? Sądzę, że to drugie. To znaczy czekają na instrukcję i w zależności od wytycznych wprowadzają zabezpieczenia takie, a nie inne. Co do tego mam pewność. Nie dotyczy to Polski. Nawet USA pewnie musi się słuchać.  
  Wirus ma 3% śmiertelnosci i jak na razie dokładnie się to zgadza. Umierają starsi ludzie. Jest 100 przypadków w Polsce i 3 osoby zmarły. Statystyka nie kłamie. Co zrobi Piechniczek, tego nie wie nikt. Duda mówi, że nie zamknie sklepów. Zobaczymy. Pewnie nie zamknie. Chyba, że Rockefeller lub inny Rothschild powie inaczej. Przypuszczam, że w połowie czerwca będzie po sprawie.  
  Oczywiście cała sprawa jest bardziej rozdmuchana niż być powinna. Jest to bardziej epidemia strachu niż wirusa. Napisałem wam o strachu, ale nie chcieliście czytać, to usunąłem.
  Na koniec pragnę napisac to, co zawsze piszę. Ludzie narzekają. Że umierają, że cierpią, że rząd robi to czy tamto. Że sąsiad zrobił to czy tamto. Że mąż zrobił to czy tamto. I że Bóg nie jest sprawiedliwy, bo jako wszechmocny, mógłby zahamować. Czyli Bóg jest winny. Jak zawsze zresztą. Ale może jest tak z innego powodu. Ale tego nie chcecie słyszeć. Pozdrawiam, czyli życzę zdrowia w czasie zarazy.
Ps.Ja tylko podaję co inni myślą. Do rozważań polecam co przewidział pan Bill Gates w kwietniu 2018 roku.Material można zobaczyć w programie pana Macieja Maciaka.Nie mogę napisać nazwy, bo zabezpieczenia Lola mogą zablokować.Ostatnie oświadczenie rządu Chińskiego wskazuje, że amerykańscy żołnierze podczas igrzysk w październiku 2019 właśnie w Wuhan mogli coś zrobić.Tylko czas jest zbyt długi. Bo podobno wirus rozwija się do 2-3 tygodni. Ale jak jest, to chyba tylko Pan Bóg wie. W każdym razie to ludzie zrobili i nie jest to zwykła choroba. Przy tym twierdzeniu będę stał.

100%3
AlexAthame

opublikował opowiadanie w kategorii felieton i dramaty, użył 1153 słów i 6794 znaków, zaktualizował 15 mar o 21:43.

4 komentarze

 
 • cicha2591

  Było wiele wirusów i nikt wtedy nie zamykał szkół, kin, barów więc sądzę że coś w tym musi być.....

 • AlexAthame

  @cicha2591 Dobrze sądzisz.

 • cicha2591

  @AlexAthame testują broń by mogli ją ulepszyć a zdrowych i tych co przeżyją osłabić....

 • cicha2591

  @AlexAthame I niby z nietoperza? To czemu dalej nie giną tylko ludzie???

 • AlexAthame

  @cicha2591 Nie rozumiem.A kto ginie, bo się pogubiłem.Pewnie się z Tobą zgadzam.

 • cicha2591

  @AlexAthame umierają ludzie.

 • AlexAthame

  @cicha2591 To nie jest z nietoperza.Wychodowali albo lepiej uzdatnili w laboratorium.To jest stwierdzone naukowo, tylko te wiadomości nigdy się nie pojawia w TVN.

 • cicha2591

  @AlexAthame wiem, że wychodowali

 • cicha2591

  @AlexAthame I to jest przerażające    a to zapewne początek góry lodowej....

 • AlexAthame

  @cicha2591 Z tym się również zgadzam.Z tym że mnie to nie przeraża.Znam wroga.

 • AlexAthame

  @cicha2591 A czytałaś część pierwsza? Ja korzystam z wiadomości ogólnych na Youtube.I selekcjonuje co jest bardziej prawdopodobne a co mniej.Chociaz  wiesz jak jest.Czasem najbardziej niewiarygodne jest prawdziwe.

 • Almach99

  Jak ktos wyskoczy z szczepionka to ma gwarantowane zyski. Tysiace ludzi umieraja na grype co roku. Czas pokaze.
  Sytuacja ekonomiczna jest juz nieciekawa. A to dopiero poczatek. Ludzie z dlugami beda mieli problem

 • Almach99

  Jak ktos wyskoczy z szczepionka to ma gwarantowane zyski. Tysiace ludzi umieraja na grype co roku. Czas pokaze.
  Sytuacja ekonomiczna jest juz nieciekawa. A to dopiero poczatek. Ludzie z dlugami beda mieli problem

 • AlexAthame

  @Almach99 Tak jak napisałem.Kiedy wystraszeni ludzie dostaną szczepionek przeciw koronowirusowi będą wdzięczni.A każda szczepionka ma skutki uboczne i generalnie osłabia odporność.To wszystko jest jedna droga manipulacji.

 • Katarzyna12

  Chigiena w wuhan pozostawia wiele do życzenia, koronawirus poczuł się tam jak w raju

 • AlexAthame

  @Katarzyna12 Nie wiem jaka jest higiena w Wuhan. Wiesz, ze teraz wiemy to co nam powiedzą. Ja szperam w rzetelnych informacjach,  z których wynika, że to wirus nienaturalny. Oczywiście ludzie mogą sadzić, że się zmutował. Wirusy wyglądają czasem jak maszyny. I są bardzo ciekawe. Poczytaj o nich. Z punktu widzenia biologii nie zalicza się ich do organizmów. Dziękuję za komentarz.

 • MrHyde

  @AlexAthame rzetelne informacje spiskowe. Ty to masz poczucie humoru.

 • AlexAthame

  @MrHyde A jakie jest twoje zdanie? Jest dużo teorii . Są bardziej nierealne i bardziej realne. Te bardziej realne nazwałem rzetelne.

 • MrHyde

  @AlexAthame myślę, że bogów nie ma. Ani tego boga, którego nazwałeś kiedyś ona i grace, ani szatana, ani wszechmocnych laborantów z USA. Nie mam dowodów na ich nieistnienie, tak jak ty nie masz.

 • AlexAthame

  @MrHyde Czyli sądzisz, że to zwykły wirus? Masz prawo sadzić co chcesz. Gdybyś nie widział komórki na własne oczy pewnie też byś nie wierzył, że coś takiego istnieje.

 • MrHyde

  @AlexAthame w wieku szkolnym byłem łatwowierny. Uwierzyłem w istnienie bakterii i wirusów na słowo. Teraz też, patrząc na zdjęcie spod mikroskopu konfokalnego, wiele rzeczy przyjmuję na wiarę. Na przykład to, że zdjęcie nie powstało w pracowni malarskiej.