Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Dzieci, które giną.

Dzieci, które giną.

Nie jest to kontynuacja poprzednio napisanego felietonu, aczkolwiek łączy się z osobą wyjątkową. Tą osobą jest człowiek o niesamowitym sercu i uporze. Pewnie już niedługo, ponieważ jest tylko człowiekiem i traci siły.  
Paweł Bednarz. Człowiek, który bez żadnych powodów osobistych, innych niż miłość, walczy o dzieci. Nie swoje dzieci. Dzieci, które polski, nie-polski rząd sprzedał.  
  Każdy normalny człowiek pragnie wielu rzeczy. Ale jedna jest ważniejsza niż powietrze, woda i jedzenie. I nie jest to szczęście. To łączy się ze szczęściem. Mówię oczywiście o miłości. Jeżeli tego nie wiecie, to nic nie wiecie.  
  Obecnie jest więcej zła niż kiedykolwiek wcześniej. Ale nie martwcie się, jutro będzie więcej tego zła. Dlaczego to wiem? Bo mamy warunki, środki i wiedzę, by było inaczej, a jednak nic ku temu nie robimy, by tego zła było mniej.
  Kiedyś zbir mordował, a złodziej kradł. Teraz najwięksi złoczyńcy siedzą w parlamencie i dyskutują. Inni, nieco mniejsi, siedzą w sądach i ogłaszają kłamstwo i rozsiewają niesprawiedliwość.  
  Ale nie byłbym sobą gdybym nie wspomiał o Watykanie. Największym procentowo skupisku homoseksualistów. ( Według Fryderyka Martela Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie)  
Wiem, że niektórzy biskupi chcą dobrze. Księża również. Ale to nigdy nie będzie pracować, bo kłamstwo nigdy nie stanie się prawdą.  
  Jaką rolę pełni Watykan i Jezuici tylko niektórzy wiedzą. Ten felieton nie jest o tym. Ci z was co chcą zobaczyć, muszą otworzyć oczy, a ci co chcą usłyszeć, muszą słuchać.

A teraz statystyka. O tym jest ten felieton.

USA                  800    325    0.4  
BRAZYLIA        40     117    2.9
KANADA           55      38    0.6
FRANCJA           38     67     1.7
NIEMCY           100     83     0.8
MEKSYK            45    129    2.66
ANGLIA            230      64    0.27
HOLANDIA         20     17    0.85
POLSKA              20     37    1.85

Pierwsza kolumna to liczby w tysiącach, druga kolumna to liczby w milionach. Trzecia kolumna to wspólczynnik. Im mniejszy tym gorzej.  
Czy ktoś z was domyśla się co oznacza pierwsza kolumna? To ilość zaginionych ludzi w tysiącach, w roku 2017. Oczywiście te liczby nie są dokładne. Im kraj ma gorszy status, tym wynik jest mniej lub bardziej niedokładny. Tak naprawdę tylko Pan Bóg wie dokładnie.  
  Jest mnóstwo wydziałów w każdym państwie, zajmujących się tym. Główna siedziba światowa jest w Hadze. Ktoś powiedział, że jedna zaginiona osoba, to jedna za dużo. Piękne zdanie. Niestety, to tylko zdanie. Z pośród tych tysięcy zaginionych około 30 % to dzieci. W niektórych krajach jest to większy procent, w innych większy. W Polsce jest to liczba około 7 tysięcy zaginionych dzieci rocznie. W przedziale wieku 14 -17 lat.
  Mieszkam w Kanadzie. Tu jest zakaz pozostawiania dziecka do 14 roku życia, bez opieki w domu. Mimo to Kanada zajmuje niechlubne trzecie miejsce największej ilości zaginięć. Pierwsza jest Anglia, druga Ameryka czyli USA.  
  Większość zaginionych pochodzi z rodzin gdzie nie było miłości. Bo jeżeli rodzice kochają, to dobro dziecka jest dla nich najważniejsze.  Zanim rozwinę początek, chcę napisać dlaczego moim zdaniem trzy państwa przodują na tej liście. Anglia to siedziba główna Demonów. Cite of London Corporation. USA to Bestia druga z Objawienia. Kanada to młodszy brat USA. Dlatego. Nie wierzycie, wasza sprawa.
  Pewnie początek wam się nie podobał. Nieco go rozwinę. Potem z pewnością wam się nie spodoba. Bo będę pisał dlaczego tak się dzieje i gdzie trafiają zaginieni.  
  Dlaczego napisałem, że pan Paweł Bednarz jest wyjątkowy? On nie walczy o wszystkie dzieci, które zaginęły. To nie jest możliwe. On się zajmuje konkretnymi przypadkami. Zagranicznej adopcji. Chodzi o to, że dziecko niby legalnie, trafia do innych za granicą i ślad o nim ginie.  
  Teraz wszyscy mają komórki, no może prawie wszyscy. I takie 15 czy 17 letnie dziecko ma kolegów i koleżanki. Dlaczego nie wyśle jednej wiadomości, że jest mu dobrze? O tych sprawach został poinformowany prezydent Duda, premier Morawiecki i inni ludzie z sejmu. Pan Bednarz dał im osobiście papiery do ręki. I nic. Cisza.  
  Ostatnio pan Bednarz powiedział, że ma trochę żal do ikony polskich konfederatów, Grzegorza Brauna, który o tym również nigdy nie wspomniał. Może zostanie wybrany prezydentem, wówczas zobaczymy.  
  A teraz z pewnością nie polubicie. Niestety to prawda.
Ciało człowieka składa się z pierwiastków i substancji chemicznych. Ich wartość wynosi około jednego euro. Ale jest jeszcze inna skala. Organy, czyli części zamienne, są warte około dwóch milionów euro. I jest to główny powód porwań. Jest to najbardziej intratny interes. Gorszy niż narkotyki, wojna i prostytucja. Porwania dla sex niewolników to drugi powód porwań. Niewielki procent, ale najbardziej obrzydliwy, to ofiary z ludzi. Jest to kontynuacja dawnych ofiar kultu Molocha i Astarte. Astarte, o ile czytaliście moje opowiadanie Nieskazitelna, bardziej odpowiadała za orgie seksualne, często jednopłciowe, najczęściej typu L.
  Odpowiem wielu na dawne pytanie. Dlaczego Bóg jest dobry, a na świecie jest tyle zła. I zawsze było. Odpowiedź mamy w Bibli. Mówi ona, że bogiem tego świata jest Szatan, upadły anioł Lucyfer. Dodatkowo po przegranej wojnie w Niebie, został zrzucony na Ziemię. Mówi o tym 12 rozdział Objawienia. Szczególnie zakończenie tego rozdziału. A wojna ta się odbyła zanim Adam został stworzony. Dlatego zło na Ziemi jest od początku.
  Dodatkowo dla zwolenników aborcji. Kiedy pijecie napoje z firmy Pepsi lub Coca-cola spożywacie wyciągi z zabitych płodów. To nie jest mój wymysł. Sam piłem kiedyś pepsi i natychmiast przestałem, kiedy się o tym dowiedziałem.
W ewangieli Mateusza rozdział 24 werset 38 Jezus mówi, że będą ,,jedli". Słowo to, w oryginalnym przekładzie hebrajskim oznacza kanibalizm i jest w Bibli wymienione tylko cztery razy. Nie macie pojęcia, że ludzkie ofiary dla Molocha to również wojny, zamachy i tak zwane wypadki.  
Demony rządzą Ziemią. Plan Szatana jest prosty. Niezmienny od początku. Nie będę wam tłumaczył od nowa. Jego zadaniem jest zniszczyć Boże nasienie. (Opisuje to Księga rodzaju rozdział 3).  I przy okazji Ziemię. Im większe środki mają ludzie, tym bardziej Lucyfer ma większe szanse i możliwości, by to robić. Ponieważ Bóg działa w nasionach Bożych, a Szatan w swoich. Dodatkowo Ziemia i ludzie są pod wpływem demonów, czyli upadłych aniołów, które nie są w Wielkiej Otchłani. Nie jest to niesprawiedliwe, ponieważ każdy ma wybór i sam Lucyfer nie jest w stanie zmusić kogokolwiek, do czegokolwiek, jeżeli dany człowiek mu odmówi.  
  Firmy Monsanto, NASA, Coka Cola, Większość firm farmaceutycznych, większość banków, rządów i ich organizacji, to organizacje demonistyczne. Oczywiście LGBTQ również.
  Dlatego ten smutny fakt, że ludzie giną nie jest nigdzie nagłaśniany.  
  Oczywiście większość z was jest młoda i ma swoje życia i pragnienia. Większość z was będzie miała kiedyś dzieci. Kochajcie je. Chrońcie. Nawet najgorszy system nie jest zdolny zmienić dziecka, które ma miłość od obojga rodziców. Pamiętajcie o tym. Módlcie się dziennie o siebie i o szczęście i bezpieczeństwo swojego dziecka. Wierny i prawy jest Pan i nie odmawia proszącym. Nigdy mnie jeszcze nie zawiódł i was nie zawiedzie.  
  Ktoś z bogatych ludzi ma serce czy nerkę porwanej i zabitej osoby. Czasem nie wie o tym. Osobiście jestem przeciwny transplantacjom. Jestem przeciwny wielu rzeczom, które obecnie są uważane za dobre. Nie będę wymieniał, bo robiłem to wielokrotnie.  
Życie jest ważne, ale nie najważniejsze. Najważniejsze jest zbawienie. Jeżeli dla was nie, to Jezus o was powiedział odpowiadając człowiekowi, który chciał za nim iść, ale najpierw chciał pochować ojca. Jezus mu odpowiedział : Zostaw chowanie umarłych, umarłym. Znaczy żyjecie, ale już jesteście umarli. To oczywiście może się zmienić. Zależy to tylko od was.  
  Trzeba żyć godnie i najlepiej jak można. Ale jeżeli życie tu i teraz jest wszystkim, to moim zdaniem jest to największy żart. Zostawię was z tym. Pozdrawiam.  

Prawdopodobnie tym razem, otrzymam wiele łapek w dół, ale tym razem nie będe pytał, dlaczego je dostałem.

100%4
AlexAthame

opublikował opowiadanie w kategorii felieton i dramaty, użył 1427 słów i 8338 znaków, zaktualizował 18 sty o 10:39.

3 komentarze

 
 • lolowiec

  Bardzo dobry felieton, bardzo prawdziwy i bardzo smutny. Słyszałem o Panu Bednarzu i przypadkach które nagłaśnia. Wiem też, że Duma w Rosji wprowadziła zakaz zagranicznych adopcji właśnie dlatego, że dzieci rzekomo adoptowane ginęły w niewyjaśnionych okolicznościach ale jak podaje tamtejszy raport podejrzewano właśnie handel organami i dziecięcą prostytucję.

  Jednak do odpowiedzi pod Twym felietonem skłoniło mnie co innego. Mianowicie napisałeś:

  "Odpowiem wielu na dawne pytanie. Dlaczego Bóg jest dobry, a na świecie jest tyle zła. I zawsze było. Odpowiedź mamy w Bibli. Mówi ona, że bogiem tego świata jest Szatan, upadły anioł Lucyfer.".

  No nie do końca. Po pierwsze, szatan nie może nic bez osobistego pozwolenia Boga, o czym zresztą pisze bł. s. Faustyna w swoich dzienniczkach i o czym mówią egzorcyści. Po drugie, w psalmie 24. czytamy "Do Pana należy ziemia i wszystko co ją napełnia świat i jego mieszkańcy". Po trzecie wreszcie, Maryja jest tytułowana królową nieba i ziemi. Więc to nie jest tak, że szatan czy jakikolwiek inny diabełek obwołał się nagle samozwańczym władcą i nim naprawdę został. Władać to on sobie może własnym peniskiem tam na dole we własnym piekiełku. Przykładem niech tu też będzie biblijny Hiob. Szatan zrobił mu tylko tyle krzywdy, na ile Bóg pozwolił. Bez pozwolenia szatan NIC nie mógł. Proste.

  Piszesz także:
  "Dodatkowo po przegranej wojnie w Niebie, został zrzucony na Ziemię. Mówi o tym 12 rozdział Objawienia. Szczególnie zakończenie tego rozdziału."

  Owszem, został rzucony na ziemię ale potem trafił do piekła. Pytanie tylko dlaczego Bóg pozolił mu z tego piekła potem wyjść? Dlaczego powala aby inne demony wychodziły? Bo niewątpliwie pozwala. Egzorcyści zgodnie twierdzą, że żaden duch nie może opuścić piekła bez pozwolenia bożego. Koniec kropka.

  Wspomniałeś także o tym, że:

  "A wojna ta się odbyła zanim Adam został stworzony. Dlatego zło na Ziemi jest od początku."

  O, nie tylko na ziemi. Przypomnę może, że zły pod postacią węża zakradł się do Raju. W zasadzie słowo "zakradł" powinienem napisać w cudzysłowie. Trudno bowiem wyobrazić sobie aby wszechwiedzący Bóg o niczym nie wiedział. Oczywiście, że wiedział. Musiał wiedzieć. Poza tym Raj był otoczony aniołami. Jest mocno wątpliwe aby aniołowie, którzy przed wiekami starli się zbrojnie ze swymi zbuntowanymi braćmi, nagle postanowili odwiesić broń na gałązce i tak sobie bez legitymowania wpuścili diabła do raju. Jeśli diabeł wszedł do raju, a wiemy, że wszedł, to oznacza to jedno - że musiał mieć glejt podpisany osobiście przez Jahwe. Innej możliwości nie ma. Bajeczki o tym, że Jahwe spał sobie smacznie niczego nieświadomy, a w tym czasie diabełek wystrychnął na dudka jego i wszystkich aniołów i wpełzł sobie do raju do Adama i Ewy to można opowiadać naiwnym dzieciom w przedszkolu,. One nawet w mikołaja wierzą.  

  Tak wiec, Drogi Przyjacielu AlexAthame, nie odpowiedziałeś na odwieczne pytanie dlaczego na świecie jest tyle zła skoro Bóg jest dobry. Natomiast ta część artykułu w której piszesz o ginących dzieciach jest strzałem w dziesiątkę. Zgadzam się z Tobą w 100%. Takie sprawy trzeba nagłaśniać i cieszę się, że są tacy ludzie jak Ty czy pan Bednarz, którzy to robią. Brawo! Trzymam kciuki

 • AlexAthame

  @lolowiec Dziękuję za komentarz.Jezeli chcesz podyskutować o kwestiach doktrynalnych odnośnie Bibli to zapraszam na wiadomości.Nie jestem katolikiem i mam nieco inne spojrzenie na sprawy. Widzę, że czytasz Słowo.

 • kaszmir

  Bardzo trudny temat, ale trzeba głośno o tym mówić. Dzieci potrzeba chronić przed takimi sytuacjami i dawać im dużo miłości,  przede wszystkim mądrze rozmawiać. Pozdrawiam

 • AlexAthame

  @kaszmir Dziekuje

 • MrHyde

  "Słowo to, w oryginalnym przekładzie hebrajskim oznacza" - ciekawe.

 • AlexAthame

  @MrHyde dziekuje