Pop-polityka

Taki tam komentarzyk znaleziony w pajęczynie. Nie powiem gdzie. Nie wiem, czy to prawda czy nie. Zostawię go tutaj. A nuż ktoś sprawdzi i skomentuje. Albo i nie, co też nie szkodzi.

"No to wszystko jasne. Konrad Niewolski, twórca filmu „Symetria” i proputinowski jurodiwy duginowiec, który w 2015 roku zarejestrował już jedną prokremlowska partię, jest jednym z założycieli Młodej Polski Popka. Może zresztą MP to ta sama partia tylko przebrandowiona. Czyli to rosyjski projekt (pozdro Międlar, który go popiera).  

Są więc dwie wiadomości, zła i dobra.  

Zła - że wojna hybrydowa prowadzona jest w coraz bardziej cwany sposób, bo dzieciaki za Popkiem polecą.  

Dobra - że PiS raczej ich do pierdla wsadzi, bo PiSowcy może i są pożytecznymi idiotami Putina w szerszym planie, ale tego nie wiedzą, pozostając bardzo rzadko występującym w przyrodzie antykremlowskimi nieświadomymi prokremlowcami".

372 czyt.
100%11
MrHyde

opublikował opowiadanie w kategorii felieton, użył 157 słów i 938 znaków

Komentarze (1)

 
  • AnonimS

    AnonimS 6 stycznia

    Ciekawe co na to powiesz?  "Kilka dni temu prezydent Lech Wałęsa udzielił rosyjskiemu Sputnikowi wywiadu. Mówił w nim m.in., że Putin to mądry człowiek. Stwierdził też, że gdyby miał więcej rozmów z obecnym prezydentem Rosji to przekonałby go do swojej argumentacji i byłaby szansa na polsko-rosyjskie porozumienie. - Nie kłóćmy się z Rosją, bo ci trzeci na nas zarabiają. A nam bliżej do Moskwy niż do Nowego Jorku - przekonywał." hehe.  Wiara we własne moce sprawcze u tego człowieka  jest porażająca.
    Co do artykułu Zestaw na tak.  Pozdrawiam.