Ginekolog - innowacyjne badania piersi cz. 8

Ginekolog - innowacyjne badania piersi cz. 8Pan doktor był solidnie przygotowany do innowacyjnego badania. Nawet moje piersi postanowił przebadać w nowatorski sposób. Otóż miałam je mocno zacisnąć na jego przyrządzie badawczym. Byłam zaskoczona: - Panie doktorze, ale dotąd żaden z lekarzy nie badał w ten sposób moich piersi??? Czy mogę już założyć stanik? - W żadnym wypadku!
Czy mogłam sprzeciwiać się fachowcowi? Zacisnęłam piersi na lekarskim przyrządzie. Okazało się, że badanie polegało na gwałtownym suwaniu doktorskiego instrumentu w tę i z powrotem. Gwałtownemu? To mało powiedziane! Przecież ja z olbrzymim trudem ledwie utrzymywałam równowagę! Gdyby pan doktor nie chwycił mnie za kark, jak nic, wyrżnęłabym o podłogę! Natomiast instrument pracował bez wytchnienia. Jego posuwisto-zwrotne ruchy stawały się coraz głębsze. Najpierw czub tego przyrządu uderzał w mój naszyjnik, który i tak nieustannie podskakiwał, wreszcie dotarł do mojej brody! Pan doktor, pracując jak oszalały, stawał się ponownie wulgarny. - Masz boskie cycki! Wręcz stworzone do takiego porządnego hiszpana! Wyruchać cię w nie, to pewnie marzenie niejednego samca! Lubisz go poczuć między swoimi balonami? - Nie wiedziałam co odpowiedzieć. Lecz, gdy otworzyłam buzię, by wydobyć z siebie słowo, pan doktor zaordynował: - O tak! Rozdziawiaj usta! Wjadę z cycków prosto w twój dzióbek!

Historyczka

opublikowała opowiadanie w kategorii erotyka, użyła 231 słów i 1399 znaków, zaktualizowała 12 sie o 12:21.

3 komentarze

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

 • Chaosik

  Czyż istnieje lepsze zastosowanie cycków niż porządny i ostry hiszpan? Nie potrafię sobie wyobrazić niemal niczego. Niemal ;)

 • Historyczka

  @Chaosik Słowo - "niemal" w sposób istotny zasiało niepewność... :)

 • Milf

  Fajny ten hiszpan :bravo:

 • Historyczka

  @Milf niech faceci widzą w jakim celu mamy nasze cycki :)

 • Milf

  @Historyczka Dokładnie tak.

 • Historyczka

  Aha, polecam wcześniejsze części, nawet, jeśli ktoś czytał - bo wszystkie poprawiłam i rozbudowałam :)