Wszystko mnie wkurwia #1

Pierwszy wpis zawsze jest chujowy. Trzeba przecież jakoś zacząć książkę, jakakolwiek i o czymkolwiek by nie była, no ale o czym pisać? Myślałem, że w tym przypadku będzie łatwiej, bo przecież sam tytuł podpowiada tematy. Siedzę więc i myślę, co mnie tu wkurwia… i szok. Nagle, kurwa, jest wszystko w porządku. Nagle, kurwa, jest cacy, jakby cały świat postanowił się zmienić tylko po to, żebym nie miał tematu do rozpoczęcia książki. W zasadzie mnie to nie dziwi, bo całe życie miałem pod górkę. Niektórzy pstrykali z dupy i mieli bez większych wysiłków to, czego chcieli. Czy to pieniądze, czy fajne dupy, lepszą pracę, akceptację książki w znanym Wydawnictwie. Ja, ni chuja. Zawsze, gdy chciałem coś osiągnąć, czułem się, że aby to zrobić, to muszę zaorać miliardy hektarów pola i to łyżeczką od herbaty. Tak właśnie miałem i wciąż mam. Pierdolić to. Postanowiłem robić swoje, bez względu na trudności i przeciwności losu.  
Przepraszam, musiałem się wyżalić. Wiem, to urocze, ale prócz tego, że wszystko mnie wkurwia, to na dodatek nie mam się komu wyżalić. Mówię tu o takiej prawdziwej przyjaciółce, wyrozumiałej, mądrej, inteligentnej, z poczuciem humoru, z sportowymi cyckami, z tyłkiem takim, który nie zasłoni mi widoku słonia, jak będziemy w ZOO… Takiej właśnie pragnę, a nie mam. Szukam, a to szukanie mnie wkurwia.  
Dobra, pierwsza strona odjebana, idę się myć, zjeść i zbieram się do pracy. Tak, kurwa, do pracy. Kupujcie więcej moich książek, to nie będę musiał zapierdalać do roboty, tylko usiądę przed laptopem i będę klepał dla Was tysiące stron, które dają Wam przecież zajebistą rozrywkę. Proste? Proste.

JuriJarimov

opublikował opowiadanie w kategorii inne i dramaty, użył 314 słów i 1742 znaków.

2 komentarze

 
 • MozartInAGoKart

  Najcudowniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek przeczytałem w internecie.

 • JuriJarimov

  @MozartInAGoKart Hehehehe...

 • JuriJarimov

  @MozartInAGoKart Zapraszam zatem na czesc 2 :)

 • agnes1709

  @MozartInAGoKart  Zdecydowanie się z Tobą zgadzam. Wyluzowany, fajny język, dla ludzi, nie cukierkowego kurestwa, które udaje "och i ach" (wielcy, kurwa, moraliści), a w rzeczywistości albo przyłgupie, infantyle bydło, albo zwykłe hejty, bohatersko kozaczące sprzed zaplutego monitora. Bp mogą! Sztywne to, kur... jak kołek w molo, nie do ruszenia nawet dla 10 w skali Beauforta dobrego humoru. Zacne to i wspaniałe, Pan JJ jest wielki w swoim fachu! :D:D:D

 • agnes1709

  @MozartInAGoKart *Bo mogą - przepraszam;)

 • agnes1709

  "...z sportowymi cyckami, z tyłkiem takim, który nie zasłoni mi widoku słonia..." - przepraszam, ale jakie wyżalanie się ma Pan na myśli?:eek: *** Masz nienaganną stylistykę, to Ci się wielce ceni, i przez to właśnie, ale i też przez ogół powyższego bardzo miło mi się czytało. Jesteś świetny, bezbłędny, zabójczy:D Tylko nie każ zbyt długo czekać na dwójkę, bo już nabrałam apetytu, a głód to jedna z rzeczy, które mnie najbardziej WKURWIAJĄ! Pozdrawiam ;)

 • JuriJarimov

  @agnes1709 Kiedy ślub?  ;p

 • agnes1709

  @JuriJarimov Nie spełniam Twoich kryteriów:redface: ;)

 • JuriJarimov

  @agnes1709 Jeszcze ich nie podałem, a nie ma ich az tak wiele  ;)

 • JuriJarimov

  @agnes1709 I troche sie zawstydzilem...

 • agnes1709

  @JuriJarimov Słonia Ci raczej nie zaSŁONIĘ, lecz nie posiadam, niestety, stuningowanych cycek. Przykro mi:glaszcze:Ale mam za to ogromne poczucie humoru, to cenię SOBIE:D

 • JuriJarimov

  @agnes1709 Poczucie humoru - bezcenny dar :) a cycki ogolnie sa fajne   :rotfl:

 • agnes1709

  @JuriJarimov Nie wiem, nie gustuję w cyckach, chyba że tych mniejszych, na dole, z takim dużym nosem;) O widzisz? I teraz już wiem, skąd się wzięło powiedzenie: "chuj z cyckami":lol2:

 • JuriJarimov

  @agnes1709 Hehehe, no, tego nie znalem.