Czas pokaże czy było warto cz.1

Znowu jesteśmy razem. Mijają 3 miesiące. Pewnie nawet o tym nie wie. Nigdy już nie będzie tak jak rok temu. Może i dobrze że znowu jesteśmy razem ale dla kogo ? Dla niego ? W.Ą.T.P.I.
Nasze pierwsze spotkanie, aby porozmawiać od roku na żywo, to by coś niezapomnianego. Te jego perfumy, które czuć z kilometr od niego. Piękny uśmiech i.... i ten głos. Głos, którego najbardziej mi brakowało. Zaczęło się od zwykłego hej. a na czym skończyło ? Na przytulaniu, całowaniu. Wszystko jak wtedy... pierwsza randka w parku obok fontanny. Staliśmy w tym samym miesiącu co rok temu, przytuleni do siebie. Szczęśliwi. Chociaż... nadal czegoś mi brakowało. Ta więź między nami... wygasła... Już wtedy wiedziałam że nie będzie tak jak kiedyś. Wspólne wyprawy do kina, ogniska ze znajomymi. Nadal chowałam urazę do niego za to że mnie zostawił dla niej. Po 4 miesiące związku z czego miesiąc byłam okłamywana, zdradzana. Ale tak. Może i jestem głupia że wróciłam do niego ale go kocham a miłość jest ślepa. Przynajmniej tak mówią. Pewnego dnia postanowiłam go zapytać czemu tak mnie potraktował, ale nie mogłam, nie dałam rady. Bałam się odpowiedzi " Już cię nie kochałem ", " Widać tam musiało być ". Ale wiedziałam i czułam że chce znać prawdę. I zapytałam na gg.  
-Marcin .. Chce wiedzieć dlaczego zostawiłeś mnie dla NIEJ ??
- Po co wracasz do tego co było rok temu. Jestem z tobą i tylko ciebie kocham.
Po tych słowach, nie dałam rady ale byłam zadowolona z siebie że zapytałam ale... odpowiedzi dalej nie znałam. Odpuściłam. Po kilku dniach, zaczęło się. Płacz w nocy. Myślenie co teraz robi czy z kimś jest, czy nie. Nie ufam już mu tak bardzo jak kiedyś. I następny dzień pokazał że to dalej nie ma sensu.

Linda

opublikowała opowiadanie w kategorii miłość, użyła 350 słów i 1827 znaków.

2 komentarze

 
  • Niewiadomy

    Ja bym draniowi nie wybaczył za cholerę! :pissed:  Ale na razie fajnie.

  • lovelkamckk

    Super :)