Z klasą

Z klasąOch, jak miło, jak błogo, życie jest piękne. Dobra, uwielbiana praca, wyśmienite  towarzystwo i codzienne imprezy; pyszne przekąski, drogie trunki. Powrót limuzyną. A w domu? W domu czeka gotowa kolacja, i to nie byle jaka. Zawsze przy świecach, zawsze wykwintnie i z klasą. Potem seks. Wszystko, czego sobie życzę, wszystko, co lubię i czego pragnę.  
Kąpiel już gotowa. W panującym w szykownej łazience półmroku, w wannie z masażem uroki swe roztacza pachnący płyn, a obok błądzą spełniające każde żądanie, delikatne dłonie. One zawsze wiedzą, co lubię i czego chcę.
Sen.

Kolejny poranek i jak zwykle śniadanie do łóżka. Wyśmienity, lekki posiłek, świeżo wyciśnięty sok, przepyszna aromatyczna kawa i coś słodkiego na ząb. Szybka, poranna toaleta, następnie ciuchy z najlepszych salonów, elegancka biżuteria i porażająco drogie buty. Jeszcze odrobinę pachnidła i już siedzę w pięknym, czarnym, sportowym Leksusie.

Praca jak zawsze w miłej, luźnej atmosferze, tysiące dotyków, uśmiechów i ciepłych, przyjacielskich słów. Osiem godzin zleciało jak z bicza strzelił.
Kolejny, inny już szykowny lokal i powtórka z rozrywki. Szampan, kawior i łagodna, kojąca muzyka… Nie śpieszę się, nie muszę. Żyję, jak chcę i kiedy chcę, żaden nadzór nie jest mi straszny.  
Dom.
Kolacja już gotowa. Blondynka w ciszy kręci się obok, aby w razie potrzeby móc szybko spełnić każdą moją zachciankę.  
Och, jak miło, jak błogo, jak piękne! Doskonałe małżeństwo, łaskawy los, szczęśliwe życie.
Tylko dla kogo...?

665 czyt.
100%77
agnes1709

opublikowała opowiadanie w kategorii inne, użyła 280 słów i 1591 znaków, zaktualizowała 10 mar o 7:12.

7 komentarzy

 
 • agnes1709

  agnes1709 · 23 marca

  Czy prezesura może zrobić tu porządek, proszę? Może nie jest to wielkie halo, aczkolwiek wkurza, że powyżej wiszą Zakręty i cała reszta na "Z". Pozdrawiam.

 • Indragor

  Indragor · 8 marca

  No tak. Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Człowiek to takie zwierzę, które musi mieć jakiś cel (nie mylić z celą) w życiu i robić coś nie tylko dla siebie.

 • BlackCrowe

  BlackCrowe · 8 marca · 193485468

  No jaka piękna wyliczanka! I taka kompaktowa! Zgrabnie zrobione.

 • Duygu

  Duygu · 8 marca

  Jak zawsze napisane bardzo dobrze. Dopracowany i piękny tekst. A zakończenie... Dobre pytanie...  

 • AnonimS

  AnonimS · 8 marca

  Dla mnie🤠

 • angie

  angie · 8 marca

  Jaka piękna mistyfikacja...

 • agnes1709

  agnes1709 · 8 marca

  Można wiedzieć, co tu się wyprawia, dlaczego powyżej są inne opowiadania? Lol znowu rozrabia